Hydra Touch H2 - systém na čistenie pleti a anti-agingu

Kód: A1359
Modul cena pre prihlasených
Značka: EUNSUNG
€7 000 / ks €8 400 vrátane DPH €7 000 / 1 ks
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Systém EunSung Hydra Touch H2 kombinuje populárnu vysokoúčinnú technológiu AquaClean na čistenie a výživu pleti, multipolárnu elektroporáciu s LED svetelnými terapiami a pokročilú technológiu Lift-Roll, ktorá vznikla zdokonalením aplikátora Y-lifting, s úplne novým modulom – vodou bohatou na vodík. Redukciou aktívneho kyslíka tak pôsobí antiagingovo. Tento prístroj je vhodnou každodennou pomôckou pre všetkých profesionálov v kozmetike, pretože prakticky u ľubovoľných klientov bez obmedzenia veku môžu využiť niektorú z jeho funkcií. Je vhodný na čistenie pleti, odstránenie odumretých buniek epitelu, vyživovanie účinnými látkami, ale rovnako aj na liftingové a anti-agingové ošetrenia.

Praktická využiteľnosť systému EunSung Hydra Touch H2 kráča ruka v ruke s prepracovaným, estetickým dizajnom. Vďaka týmto kvalitám je žiadanou voľbou pre kozmetické salóny, ktoré chcú zaviesť nové technológie.

 

Oblasti použitia: čistenie pleti, čistenie pórov | odstránenie odumretých kožných buniek, komedónov a kožných parazitov | na zlepšenie dýchania pokožky a krvného obehu | zlepšenie textúry pokožky | vyživovanie účinnými látkami | lifting | aktívny kyslík, odstránenie oxidačného stresu spôsobeného voľnými radikálmi, vodnou terapiou bohatou na vodík, anti-agingový efekt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydra Touch H2 anti-agingový systém na čistenie a vyživovanie pleti

Tri populárne pokročilé technológie + úplne nový modul H2 pre čistú a mladistvú pleť!

Systém EunSung Hydra Touch H2 na ošetrenie tváre sa nepochybne stane vaším každodenným pomocníkom a vďaka skutočne ohromujúcim výsledkom jeho aplikácie zapôsobíte na svojich klientov! Spája štyri technológie, z ktorých každá je účinná i samostatne a ktoré úspešne riešia mimoriadne široké spektrum problémov pleti počnúc jej čistením, zásobením účinnými látkami cez lifting tváre až po ošetrenie proti starnutiu.

Zariadenie obsahuje úplne nový modul H2, ktorý generuje vysoko koncentrovaný vodík, a pomocou neho rieši účinky oxidačného stresu a pôsobenie aktívneho kyslíka na starnutie.

 

Výhody

 • ponúka riešenie širokého spektra problémov pleti
 • tri vylepšené overené technológie (AquaClean, Electroporácia, Lift-roll) + úplne nové riešenie (H2 terapia) v jednom zariadení
 • 3 + 1 typy roztokov na rôzne účely ošetrenia
 • prakticky dizajnované ovládacie rozhranie s moderným dotykovým displejom
 • na ovládanie vákua a prietoku účinnej látky slúžia tlačidlá s niekoľkými stupňami
 • ergonomicky navrhnuté ovládacie hlavice s komfortným úchopom
 • rýchle a jednoduché pripojenie hrotu
 • ľahko prenosný plášť zariadenia
 • samočistiaci program na zabezpečenie bezproblémového používania

Aplikácia

 • čistenie pleti, čistenie pórov
 • odstránenie odumretých buniek epitelu, komedónov a kožných parazitov
 • zlepšenie dýchania pokožky a krvného obehu
 • zlepšenie štruktúry pokožky
 • vyživovanie pleti
 • lifting
 • odstránenie aktívneho kyslíka, oxidačných voľných radikálov vodnou terapiou bohatou na vodík, anti-agingový efekt

 

Technológie Hydra Touch H2

Technológia AquaClean – Hydra Touch H2 s hypoalergénnym peelingovým systémom

Peelingový roztok vystupuje zo stredu hrotu a prúdi pozdĺž priamych línií radiálne smerom k okrajom hrotu ošetrovacej hlavice. Vákuum vysáva a odstraňuje nečistoty z pórov bez toho, aby došlo k poškodeniu alebo poškriabaniu pokožky. Synergická kombinácia technológií zabudovaných do ošetrovacej hlavice a roztokov použitých na ošetrenie je zárukou najlepších výsledkov.

 

Roztoky AquaClean v systéme Hydra Touch H2

Roztok S1 – prvý krok, jemné čistenie

AHA (Alfa-hydroxylové kyseliny)

Termín AHA vo všeobecnosti označuje ovocné kyseliny prírodného pôvodu, medzi ich charakteristické vlastnosti patrí rozpustnosť vo vode. V starostlivosti o pleť na bezpečné a efektívne odstránenie odumretých epiteliálnych buniek sa používali už v období pred naším letopočtom. Kyselina mliečna odstraňuje kožný maz a zoxidované nečistoty aj z hĺbky pórov. Pre jej jemnosť sa môže bezpečne používať aj u klientov s najcitlivejšou pokožkou.

 

Roztok S2 – druhý krok, intenzívne ošetrenie T-zóny

 

BHA (Beta-hydroxylová kyselina)

BHA je vysoko rozpustná v tukoch, vďaka čomu ľahko preniká do pokožky, bráni jej zrohovateniu a uvoľňuje tiež väzby medzi keratinocytmi. Kyselina salicylová odstraňuje odumreté kožné bunky, kožný maz a komedómy. Upokojuje oblasti so seboreou, redukuje tvorbu mazu, uľahčuje manuálne čistenie.

 

Roztok S3 – tretí krok, hydratácia a dodanie živín

 

Hydratácia (živiny)

Výživné a hydratačné zložky roztoku prenikajú hlboko do pokožky a poskytujú dlhotrvajúcu hydratáciu. Obsahuje portulaku zeleninovú (portulaca oleracea) bohatú na omega-3 mastné kyseliny.

 

Štvrtý krok – vyčistenie a dezinfikovanie prístroja

Čistiaci program dokonale vyčistí a vydezinfikuje systém AquaClean.

 Hydratouch H2 - peeling

 

 

Technológia využívania vody bohatej na vodík

Účinok vody s vysokou koncentráciou vodíka ako prostriedku proti starnutiu, ktorý viaže voľné kyslíkové radikály a je silnejší ako vitamín C, je v kozmetickom priemysle dobre známy. S najnovším EunSung modulom môžete využiť pri ošetrení vašich klientov vodnú terapiu bohatú na vodík na odstránenie aktívneho kyslíka, čím zamedzíte poškodenie ich pokožky voľnými radikálmi.

Radiálny, lúčovitý hrot (tip) Hydra Touch H2 distribuuje vodík priamo do oblasti kožných lézií, kde neutralizuje aktívny kyslík. Poškodenie buniek voľnými radikálmi značne poklesne a aktivizuje sa tvorba zdravých buniek.

 

Multipolárna elektroporácia LED svetelnými terapiami

Elektroporácia je jednou z najúčinnejších metód neinvazívneho dodávania účinných látok. Elektrická mikroprúdová stimulácia prístroja mení polaritu buniek a vytvára prechodné akvaporíny, tzv. vodné kanály, cez ktoré aktívne zložky bez prekážok prenikajú do hlbších vrstiev pokožky.

 

Stratum corneum – rohovitá vrstva kože je zvyčajne nepriepustná, čo sťažuje prienik účinných látok. Po elektroporácii však aktívne zložky prenikajú do epidermálnej vrstvy cez dočasné kanály bezprostredne a bez akýchkoľvek strát. Technológia je bezpečná, pretože nemení ani nepoškodzuje biologickú štruktúru a funkciu buniek.

 

Elektroporačná ošetrovacia hlavica EunSung je vybavená aj LED svetelnými terapiami: modrou, červenou a fialovou, teda kombináciou modrého a červeného LED svetla. Svetelná terapia červeným LED svetlom zvyšuje produkciu ATP (bunkovej energie), preto priaznivo pôsobí na proces regenerácie buniek, modré svetlo pôsobí antisepticky a je účinným doplnkom pri liečbe akné.

Technológia Lift-roll – lifting nízkofrekvenčným prúdom

Technológia Lift-Roll je vylepšením doterajšieho liftingu v tvare Y. Výrobca vybavil ošetrovaciu hlavicu valčekmi, ktoré zvyšujú účinnosť a výrazne spríjemňujú pocit ošetrenia.

Ošetrenie Lift-Roll stimuluje svaly tváre elektrickým mikroprúdom strednej frekvencie (1kHz). Séria kontrakcií a uvoľnenia svalov vytvára v ošetrovanej oblasti masážny efekt. Stredne frekvenčný prúd tiež podporuje metabolické procesy buniek, čím sa kožné tkanivo stáva vitálnejším. Masáž, ktorú spríjemňujú valčeky, upokojuje nervy a zlepšuje krvný obeh.

 

Moduly a ošetrovacie hlavice systému Hydra Touch H2:

Modul AquaClean:

S funkciou hypoalergénny peeling.

Vákuum na odstránenie odumretých kožných buniek a čistenie pleti.

Tri druhy roztokov:

S1 – Hydratácia a jemná exfoliácia pomocou kyseliny mliečnej;

S2 – Kontrola tvorby kožného mazu pomocou kyseliny salicylovej;

S3 – Výživa a hydratácia.

 

Vodný modul bohatý na vodík:

Generovaním vysoko koncentrovaného vodíka ponúka riešenie proti účinkom aktívneho kyslíka spôsobujúcim starnutie.

Voľné radikály kyslíka mení na vodu.

 

Multipolárna elektroporačná hlavica:

Distribúcia aktívnej zložky do hlbších vrstiev pokožky mikroprúdovou stimuláciou.

Umožňuje aplikáciu na veľké plochy tváre, ako sú líca a čelo.

10-úrovňová regulácia elektroporácie.

 

Ošetrovacia hlavica Lift-Roll:

Zlepšuje elasticitu pokožky na lícach, brade, krku, v línii výstrihu atď.

Zlepšuje tonus pleti.

Ošetrenie mikroprúdom s 10-úrovňovým ovládaním.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: