Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

Revofil Ultra deep touch dermálna výplň 2x1ml

Kód: 959
NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: REVOFIL
€79 / bal. €86,90 vrátane DPH €39,50 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Revofil Ultra je hlboko pôsobiaca dermálna výplň určená na odstránenie hlbokých vrások tváre v hrubom kožnom tkanive a na nové definovanie kontúry tváre pomocou nechirurgickej objemovej faceliftovej technológie. Revofil Ultra má špeciálne zloženie pozostávajúce zo zosieťovanej kyseliny hyalurónovej s biometrickými peptidmi, ktoré zaisťujú zlepšenie viskozity a elasticity gélu. To prispieva k prirodzenejšiemu a dlhodobejšiemu výsledku, ako poskytujú iné plnivá s kyselinou hyalurónovou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Revofil Ultra je hlboko pôsobiaca dermálna výplň určená na odstránenie hlbokých vrások tváre v hrubom kožnom tkanive a na nové definovanie kontúry tváre pomocou nechirurgickej objemovej faceliftovej technológie.

Revofil Ultra má špeciálne zloženie pozostávajúce zo zosieťovanej kyseliny hyalurónovej s biometrickými peptidmi, ktoré zaisťujú zlepšenie viskozity a elasticity gélu. To prispieva k prirodzenejšiemu a dlhodobejšiemu výsledku, ako poskytujú iné plnivá s kyselinou hyalurónovou.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu REVOFIL  online tu:

Balenie obsahuje:

  • 2 x 1 ml striekačka
  • 1 x 27G ½ ”ihla

Zloženie Revofilu Plus:

  • 23 mg / ml kyselina hyalurónová
  • Oligopeptid-72
  • Oligopeptid-50

Revofil Ultra má špeciálne zloženie pozostávajúce z biometrických peptidov a zosieťovanej kyseliny hyalurónovej, ktoré poskytuje prirodzenejší a dlhotrvajúci výsledok ako iné plnivá na báze kyseliny hyalurónovej.

Ďalej sa Revofil Plus skladá z oligopeptidu-72, ktorý inhibuje degradáciu kyseliny hyalurónovej, aby sa zabezpečila rovnomerná absorpcia plniva v priebehu času. Oligopeptid-50, ktorý má protizápalové vlastnosti a zvyšuje hladinu kolagénu a kyseliny hyalurónovej v pokožke.

Výhody Revofilu Ultra:

Koriguje stredné a hlboké vrásky a predefinuje kontúry tváre pridaním objemu.

Oblasti: čelo, nosový mostík, nasolabiálne záhyby, marionetové línie, líca, pery a čeľusť.

Hĺbka vpichu: Podkožná až hlboká derma

Použitie:

Výplň sa musí vpichovať do hlbokej dermy do cieľových oblastí vrátane čela, T časti, nasolabiálnych záhybov, marionetových línií, oblasti líc, pier a čeľuste.

Ako dlho trvá výsledok?

Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať až 12 mesiacov. Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia a životný štýl.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Dodatočné parametre

Kategória: REVOFIL
Hmotnosť: 0.062 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: