Venome Filler S Lips 2x1 ml - Zvlhčuje pery a jemne robí KOREKCIU pier

Kód: A0327
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: VENOME
€139 –40 %
Venome S lips
€139 –40 % €83 / bal. €91,30 vrátane DPH €41,50 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

VENOME FILLER S LIPS - ZVLHČUJE PERY A JEMNE ROBÍ KOREKCIU  PIER

Venome Filler je rad piatich tkanivových výplní na báze jednofázového biofermentačného gélu zasieťovanej kyseliny hyalurónovej neživočíšneho pôvodu.

Rôznorodosť produktov Venome charakterizovaná odlišným množstvom hyaluronátu sodného a sieťovacieho činidla umožňuje presný vyber prípravku v závislosti od indikácie a rozsahu požadovanej korekcie.

Venome výplne sú vhodné ako na jemné zvlhčenie a vyživenie pokožky, vstrekovanie pier a doplnenie jemných či stredných vrások, tak aj na zvýraznenie objemu a dodanie správneho tvaru vybraným partiám tváre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Venome S Lips

Venome Filler je rad piatich tkanivových výplní na báze jednofázového biofermentačného gélu zasieťovanej kyseliny hyalurónovej neživočíšneho pôvodu.

Rôznorodosť produktov Venome charakterizovaná odlišným množstvom hyaluronátu sodného a sieťovacieho činidla umožňuje presný vyber prípravku v závislosti od indikácie a rozsahu požadovanej korekcie.

Venome výplne sú vhodné ako na jemné zvlhčenie a vyživenie pokožky, vstrekovanie pier a doplnenie jemných či stredných vrások, tak aj na zvýraznenie objemu a dodanie správneho tvaru vybraným partiám tváre.

Rad Venome Filler sa vďaka technológií TOUCH vyznačuje primeranou homogenitou a pružnosťou kyseliny, čo zvyšuje komfort vpichu. Plne hydratované zloženie kyseliny minimalizuje riziko opuchov čo uľahčuje prácu na cieľovom tvare a veľkosti korekcie a urýchľuje rekonvalescenciu po zákroku.

Inovatívna technológia TOUCH

Produkty Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýlkami medzi veľkosťami pri výrobe a správe prípravným, fyziologickým pufrovacím roztokom, ktorý hydratuje receptúru vytvorením troch-rozmerná kyslá sieť.

 • Predbežný technologicky postup Venome Filler je založený no dvojitom čistení základných zložiek od zvyškov bunkových stien, vďaka čomu kyselina získava veľmi nízku hladinu bielkovín endotoxínov, čím sa minimalizuje riziko možných alergických reakcií.
 • Vyčistený produkt sa potom rovnomerne rozloží v celej zmesi.
 • Potom sa hyaluronát sodný stabilizuje pomocou sieťovacieho činidla BDDE, aby sa častice spojili chemickými väzbami, ktoré spomaľujú rozpad a poskytujú primeranú odolnosť voči aktivite prirodzene sa vyskytujúceho enzýmu hyaluronidázy v tele.
 • Prebytok prípadne prítomného BDDE sa odstraňuje v procese prania, čo výrazne ovplyvňuje štruktúru siete a znižuje následnú nežiaducu nadmernú korekciu.
 • Ďalším krokom je kombinácia zasieťovanej receptúry a fyziologického pufrovacieho roztoku, vďaka ktorému sú stabilizované reťazce obklopené vodným povlakom, takže nevykazujú nadmernú absorpciu vody počas a po injekcii, čím sa znižuje veľkosť opuchu.
 • Použitý proces dvojitej homogenizácie umožnil získať dokonale hladký a koherentný gél s vysokou štruktúrnou viskozitou.

VENOME FILLER S LIPS - ZVLHČUJE PERY A JEMNE ROBÍ KOREKCIU PIER

Zloženie:

 • 1 ml obsahuje 14 mg hyaluronátu sodného.

Indikácie:

 • Prirodzená výplň pier s jemnou červenou štruktúrou pier
 • Jemné vylepšenie kontúr
 • Korekcia miernych asymetrií
 • Odstránenie malých vrások okolo úst

Použite:

 • Injekcia do ústnej sliznice alebo strednej vrstvy tkaniva
 • Odporúčaná veľkosť ihly a kanyly: 27G alebo 30G

Výhody výplne Venome:

 • Monofázické
 • Sterilné
 • Izotonické
 • Bez pyrogénov
 • Obsahuje vysoko čistenú, zasieťovanú biofermentatívnu kyselinu hyalurónovú neživočíšneho pôvodu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.