Venome Filler XXL, 1x1ML - Remodelácia kontúr tváre a korekcia výrazných defektov tkaniva a jaziev

Kód: A8885
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: VENOME
€79 –17 %
Venome XXL SK
€79 –17 % €65 / bal. €71,50 vrátane DPH €65 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

VENOME Filler XXL, 28mg/ml - Vďaka vhodnej plasticite a jedinečným reologickým vlastnostiam je zosieťovaný gél kyseliny hyalurónovej Venome Filler XXL ideálny na modelovanie tvarov tváre a korekciu výrazných defektov tkaniva a jaziev. Prípravok vo forme homogénneho gélu dodáva príslušný objem a pevnosť s vysokou mierou súdržnosti a mäkkosti korekcie. Vďaka svojej primerane elastickej štruktúre a použitej technológii hydratácie výplň účinne koriguje hlboké defekty, znižuje riziko asymetrie a veľkosti opuchov po ošetrení.

Účinok trvá 8 až 10 mesiacov, aj keď to závisí od injekčnej techniky, ako aj od množstva biologických a environmentálnych faktorov.

Len profesionálne použitie.

Indikácie

 • Zvýšený objem lícnych kostí a čeľuste.
 • Korekcia jaziev a výrazných defektov tkaniva.
 • Korekcia nosa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Venome XXL 1x1ml bez lidokaínu

Silné zvýraznenie kontúr a vyplnenie defektov tkaniva.

Zosieťovaný gél kyseliny hyalurónovej Venome Filler XXL je vďaka svojej vhodnej plasticite a jedinečným reologickým vlastnostiam ideálny na modelovanie tvaru tváre a korekciu výrazných defektov tkaniva a jaziev.

Prípravok vo forme homogénneho gélu dodáva príslušný objem a pevnosť s vysokým stupňom súdržnosti a jemnosti korekcie.

Vďaka svojej primerane elastickej štruktúre a použitej technólogii hydratácie s kyslou receptúrou výplň účinne koriguje hlboké defekty, znižuje riziko asymetrie a veľkosti opuchov po ošetrení.

Indikácie

 • Zvýšený objem lícnych kostí a čeľuste.
 • Korekcia jaziev a výrazných defektov tkaniva.
 • Korekcia nosa.

Akcia

Zosieťovaný gél kyseliny hyalurónovej Venome Filler XXL je vďaka svojej vhodnej plasticite a jedinečným reologickým vlastnostiam ideálny na modelovanie tvarov tváre a korekciu výrazných defektov tkaniva a jaziev.

Prípravok vo forme homogénneho gélu dodáva príslušný objem a pevnosť s vysokou mierou súdržnosti a mäkkosti korekcie.

Vďaka svojej primerane elastickej štruktúre a použitej technológii hydratácie s kyslou receptúrou výplň účinne koriguje hlboké defekty, znižuje riziko asymetrie a veľkosti opuchov po ošetrení.

Účinok ošetrenia trvá 8 až 10 mesiacov, závisí však od použitej injekčnej techniky a biologických a environmentálnych faktorov.

O VENOME VÝPLNIACH:

Venome Filler je rad šiestich tkanivových výplní na báze jednofázového biofermentačného gélu zasieťovanej kyseliny hyalurónovej neživočíšneho pôvodu. Rôznorodosť produktov Venome charakterizovaná odlišným množstvom hyaluronátu sodného a sieťovacieho činidla umožňuje presný výber prípravku v závislosti od indikácie a rozsahu požadovanej korekcie.

Venome výplne sú vhodné ako na jemné zvlhčenie a vyživenie pokožky, zväčšenie objemu pier a doplnenie jemných či stredných vrások, tak aj na zvýraznenie objemu a dodanie správneho tvaru vybraným partiám tváre.

Rad Venome Filler sa vďaka technológií TOUCH vyznačuje primeranou homogenitou a pružnosťou kyseliny, čo zvyšuje komfort vpichu. Plne hydratované zloženie kyseliny minimalizuje riziko opuchov čo uľahčuje prácu na cieľovom tvare a veľkosti korekcie a urýchľuje rekonvalescenciu po zákroku.

Použitá technológia TOUCH a vhodná hustota sieťovania umožnili získať gél s vynikajúcou súdržnosťou, ideálne vhodný na prirodzenú korekciu napr. vekom strateného objemu líc, ktorý vďaka ochabnutosti pokožky zvýrazňuje hĺbku nasolabiálnych rýh. 

CELÚ ZNAČKU VENOM NÁJDETE TU:

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA "TOUCH"

Produkty Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýlkami medzi veľkosťami pri výrobe a správe prípravným, fyziologickým pufrovacím roztokom, ktorý hydratuje receptúru vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

 • Predbežný technologicky postup Venome Filler je založený no dvojitom čistení základných zložiek od zvyškov bunkových stien, vďaka čomu kyselina získava veľmi nízku hladinu bielkovín endotoxínov, čím sa minimalizuje riziko možných alergických reakcií.
 • Vyčistený produkt sa potom rovnomerne rozloží v celej zmesi.
 • Potom sa hyaluronát sodný stabilizuje pomocou sieťovacieho činidla BDDE, aby sa častice spojili chemickými väzbami, ktoré spomaľujú rozpad a poskytujú primeranú odolnosť voči aktivite prirodzene sa vyskytujúceho enzýmu hyaluronidázy v tele.
 • Prebytok prípadne prítomného BDDE sa odstraňuje v procese prania, čo výrazne ovplyvňuje štruktúru siete a znižuje následnú nežiaducu nadmernú korekciu.
 • Ďalším krokom je kombinácia zasieťovanej receptúry pri aplikácií a po injekcii, čím sa znižuje veľkosť opuchu.
 • Použitý proces dvojitej homogenizácie umožnil získať dokonale hladký a koherentný gél s vysokou štruktúrnou viskozitou.

VENOME FILLER XXL

ZLOŽENIE:

 • 1 ml obsahuje 28 mg/ml jednofázovej, zosieťovanej kyseliny hyalurónovej vo forme viskoelastického gélu.

KONTRAINDIKÁCIE:

 • alergia na kyselinu hyalurónovú;
 • autoimunitné ochorenie alebo počas imunoterapie;
 • akútna infekcia kože v oblasti, ktorá sa má liečiť (napr. akné);
 • akútna chrípka a horúčkovité prechladnutie;
 • akútna systémová infekcia (herpes, psoriáza);
 • porucha koagulácie;
 • sklon k tvorbe jaziev;
 • tehotenstvo alebo dojčenie;
 • osoby mladšie ako 18 rokov;

PRODUKT JE VYROBENÝ V NEMECKU.


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky Venome pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.