HairGen Booster - NOVINKA - Špičkový a prevratný automatický mikroneedling s podporou LED TERAPIE od SVETOVÉHO ŠPECIALISTU na vlasovú mezoterapiu

Kód: A1123
Značka: GENOSYS
€450 / ks €540 vrátane DPH
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Nemožné sa stáva možným. Vitajte v budúcnosti. Svetový líder na vlasovú mezoterapiu prináša na Slovensko Hair Gen Booster - Absolútnu PREVRATNÚ NOVINKU na mezoterapiu vlasov ako pre mužov tak i ženy! Jednoduché, rýchle, mobilné, bezpečné a hlavne absolútne efektívne riešenie. Spojenie vlasovej mezoterapie a účinkov LED terapie. Odteraz už iba kvalitné, zdravé a silné vlasy s výrobkom Hair Gen Booster - priamo od kórejského výrobcu najlepších mezorolerov na svete!

Tento nový HAIR GEN BOOSTER je absolútny MUST pre každú estetickú kliniku alebo kozmetické centrum, kde sa zaoberajú vlasovou mezoterapiou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nemožné sa stáva možným. Vitajte v budúcnosti. Svetový líder na vlasovú mezoterapiu prináša na Slovensko HairGen Booster - Absolútnu PREVRATNÚ NOVINKU na mezoterapiu vlasov ako pre mužov tak i ženy!

Jednoduché, rýchle, mobilné, bezpečné a hlavne absolútne efektívne riešenie od Zöllner Medical. Spojenie vlasovej mezoterapie a účinkov LED terapie. Odteraz už iba kvalitné, zdravé a silné vlasy s výrobkom Hair Gen Booster - priamo od kórejského výrobcu najlepších mezorolerov na svete!

Tento nový HAIRGEN BOOSTER je absolútny MUST pre každú estetickú kliniku alebo kozmetické centrum, kde sa zaoberajú vlasovou mezoterapiou. HairGen Booster nielen šetrí čas a použitý mezokoktejl, jeho prevedenie je účinnejšie ako akákoľvek iná mezo technika!

Dohodnite si predvedenie svojho HairGen Boostru ešte DNES na tel.: 0911 373743! IBA PRE PROFESIONÁLOV!

 

Čo je to HAIRGEN BOOSTER?

HAIRGEN BOOSTER je zariadenie, ktoré má dvojitú funkciu - automatický mikroneedling s LED terapiou (Blue & Red light) na prevenciu a zlepšenie stavu pri vypadávaní vlasov.

Napomáha k opätovnému rastu vlasov stimuláciou vlasovej pokožky a vlasov mikroihličkovými pečiatkami a ožarovaním LED svetiel s dvomi vlnovými dĺžkami, ktoré sú 450 nm a 620 nm.


Ako je vysvetlené nižšie, mikroneedling a LLLT môžu urýchliť rast vlasov nižšie uvedenými mechanizmami.

K dispozícii sú 3 rýchlostné stupne automatického režimu mikrovpichovania a minimalizuje bolesť pri ošetrení a umožňuje vytvorenie väčšieho počtu mikrokanálov ako pri ošetrení ručným mikrovpichovaním.

Zariadenie je potrebné používať s GENOSYS HAIR STAMP a GENOSYS HAIR MATRIX SOLUTION ALPHA.

Hair Gen Booster box  Hair Gen Booster bez obalu

 Obal zariadenia a samotné zariadenie HairGen Booster

 HairGen Účinky

HairGen Účinky2

Microneedling + roztok

  • Automatické mikrovpichovanie minimalizuje bolesť – pocit masáže namiesto vpichovania
  • Vytvára oveľa viac mikrokanálov ako ručné razenie alebo valcovanie
  • Účinok sa maximalizuje pri použití s ​​kozmetickým roztokom
  • 5 ml GENOSYS HAIR SOLUTION ALPHA sa úplne vstrebe po 10 min
  • Žiadne riziko krížovej kontaminácie: Pri každom ošetrení by sa mala nainštalovať nová sada HAIR STAMP a GENOSYS HAIR SOLUTION ALPHA

HairGen info web

Interval - Odporúča sa týždenné ošetrenie.

Obdobie - Odporúčaná liečba je 3 až 5 mesiacov.

OBSAH BALENIA

1 HAIRGEN BOOSTER zariadenie

1x stojan

1x USB kábel

1 Užívateľský manuál v slovenskom jazyku

Vlnové dĺžky a účinky HAIRGEN BOOSTER - LED terapie

(1) ČERVENÁ

Vlnová dĺžka: 620nm
Hĺbka prieniku do pokožky: 1-2 mm

Účinky:

  • Preniká do dermis
  • Podporuje bunkový metabolizmus
  • Zlepšuje krvný obeh
  • Podporuje prísun výživy do kapilár a posilňuje vlasové pramene

(2) MODRÁ

Vlnová dĺžka: 450nm
Hĺbka prieniku do pokožky: 0,3 mm

Účinky:

  • Vzťahuje sa na epidermis
  • Aktivuje keratín prítomný vo vlasoch
  • Podporuje zarovnanie kutikuly
  • Zvyšuje zadržiavanie vody vo vlasoch
  • Pôsobí pri mikrobiologickej kontrole
  • Znižuje tvorbu mazových žliaz a redukuje mastnotu pokožky hlavy, účinne zlepšuje seboroickú dermatitídu 

TIPY A RADY PRI LIEČBE

1) Doba liečby

  • Odporúča sa 10 minút. Zariadenie sa automaticky zastaví po 10 minútach.

2) Koľko ošetrení je možné vykonať vzhľadom na životnosť zariadenia?

  • Životnosť LED je oveľa dlhšia ako životnosť motora a vzhľadom na životnosť motora cca. Je možné vykonať 2400 ošetrení (1 ošetrenie - 10 minút).
    2400 ošetrení je na 1 deň - 5 ošetrení na celkovo 2 roky. Na konci 2400 ošetrení sa odporúča zakúpiť nový prístroj.
    Odporúčanie: Ak je ošetrení veľa, je lepšie zakúpiť na kliniku viac ako 2 prístroje.

3) Je batéria nabíjateľná? Ako dlho trvá úplné nabitie a ako dlho je možné zariadenie používať, keď je plne nabité?

  • Áno, pomocou kábla USB C, ktorý je vložený v krabici, ho môžete dobiť.
    Úplné nabitie zariadenia pri použití 5V / 2A adaptéra trvá 4,5 hodiny. A zariadenie je možné používať cca. 3 hodiny (17 ~ 18 ošetrení). Preto sa pri väčšom počte klientov odporúča zakúpiť viac ako 2 prístroje a dobíjanie sa odporúča začať po ukončení posledného ošetrenia počas dňa.

4) HAIRGEN BOOSTER možno použiť na mokré vlasy?

  • Odporúča sa používať na suché vlasy. Po umytí vlasy vysušte. Aplikácia GENOSYS SCALP PEELING môže tento efekt ešte zosilniť.

5) Nejaké vedľajšie účinky?

  • Neexistuje žiadny zvláštny vedľajší účinok. Môžu sa však vyskytnúť dočasné vedľajšie účinky, ako napríklad nasledujúce.

Potenciálny vedľajší účinok LLLT

  • Počas prvých 1-2 mesiacov po začatí liečby HAIRGEN BOOSTER sa môže vyskytnúť dočasný nástup TE, ktorý však pri pokračujúcej aplikácii zmizne. Niektoré ďalšie možné úvahy sú prítomnosť dysplastických alebo malígnych lézií na pokožke hlavy, ktoré by mohli byť stimulované k rastu proliferatívnymi účinkami LLLT.

Potenciálny vedľajší účinok Microneedlingu

  • Vedľajšie účinky môžu byť bolesť, modriny, folikulitída

6) Môže sa toto zariadenie používať hneď po transplantácii vlasov a ak áno, aké sú hlavné body potrebné na zváženie?

  • Keďže kmeňové bunky sa aktivujú po transplantácii vlasov, mikroihličkovánie po transplantácii vlasov je pomerne účinné. Keďže počas transplantácie vlasov sa v prednej a zadnej časti vytvárajú tisíce dier, kmeňové bunky vlasových folikulov sú extrémne aktivované. Odporúča sa začať používať Hairgen Booster po 3 týždňoch na netransplantovanú časť alebo mierne hornú časť a po 4 týždňoch na transplantovanú časť. Trvá asi 4 týždne, kým všetky transplantované vlasy vypadnú.

7) Aké je odporúčanie pre alopéciu vyvolanú chemoterapiou?

  • Pri alopécii vyvolanej chemoterapiou odporúčame použiť prípravok po úplnom uzdravení. Počas chemoterapie sa neodporúča, pretože je ťažké určiť terapeutický účinok.

VLASY A TYPY VYPADÁVANIA VLASOV

VLASY

Vlasy sú jedným z najrýchlejšie rastúcich tkanív ľudského tela a vlasový folikul, ktorý je jedinečnou vlastnosťou cicavcov, predstavuje prototypový systém neuroektodermálnej – mezodermálnej interakcie bohatý na kmeňové bunky1.

Každý folikulsvoj vlastný životný cyklus, ktorý môže byť ovplyvnený vekom, chorobou a širokou škálou ďalších faktorov. Tento životný cyklus je rozdelený do troch fáz:

  • Anagen (Anagén) - aktívna fáza rastu vlasov, ktorá zvyčajne trvá medzi dvoma až ôsmimi rokmi
  • Catagen (Katagén) - prechodný rast vlasov, ktorý trvá dva až tri týždne
  • Telogen (Telogén) – kľudová fáza, ktorá trvá približne dva až tri mesiace; na konci pokojovej fázy vlas vypadáva a nahrádza ho nový vlas a rastový cyklus sa začína odznova.

Vyduté kmeňové bunky sa nachádzajú v oblasti vonkajšieho koreňového puzdra, ktoré sa nachádza tesne pod mazovou žľazou, čo sa zhoduje s bodom ukotvenia svalu arrector pili2.

Počas prechodu telogénu na anagén dochádza k prísne kontrolovanej aktivácii týchto kmeňových buniek epitelového vydutia a v rovnakom období sekundárne vlasové zárodočné bunky vedú k prechodným amplifikačným (TA) bunkám potomstva3.

Počas celej anagénnej fázy existuje silná proliferácia TA buniek v epiteliálnej matrici vlasového folikulu. V dôsledku toho sa proliferujúce trichocyty terminálne diferencujú a tvoria väčšinu vlasového vlákna, ktoré je konečným produktom vlasového cyklu. Predpokladá sa, že dermálna papila vlasového folikulu je kľúčovým regulačným prvkom pri aktivácii progenitorových buniek, proliferácii buniek vlasovej matrice a terminálnej diferenciácii trichocytov4.

TYPY VYPADÁVANIA VLASOV

1) Androgénna alopécia, označovaná ako (AGA)

je najčastejšou formou vypadávania vlasov u mužov, ktorá postihuje takmer 50 % mužskej populácie5. AGA označuje vypadávanie vlasov u geneticky náchylných jedincov spôsobené účinkami androgénov, ako je testosterón a jeho derivát dihydrotestosterón (DHT). Testosterón je lipofilná zlúčenina, ktorá difunduje cez bunkovú membránu. Testosterón sa premieňa cytoplazmatickým enzýmom 5-α reduktázou na DHT, čo je jeho aktívnejšia forma. Existujú dva typy 5-α reduktázy; Typ 1 sa nachádza v keratinocytoch, fibroblastoch, potných žľazách a sebocytoch a typ 2 sa nachádza v koži a vnútornom koreňovom obale vlasových folikulov6.

DHT sa viaže na jadrový androgénny receptor, ktorý reguluje génovú expresiu6. Narušenie aktivácie epiteliálnych progenitorových buniek a proliferácie TA buniek v dôsledku abnormálnej androgénnej signalizácie tvorí základnú patofyziologickú zložku tohto stavu, čo následne vedie k kontinuálnej miniaturizácii citlivých terminálnych vlasových folikulov a ich premene na vellus vlasové folikuly. 7.8. Hoci presné gény podieľajúce sa na vypadávaní vlasov nie sú jasne známe, niektoré z navrhovaných génov zodpovedných za rast vlasov sú desmogleín, aktivín, epidermálny rastový faktor (EGF), fibroblastový rastový faktor (FGF), lymfoidný stimulačný faktor-1 (LEF- 1) a sonický ježko6.

K dnešnému dňu sú najbežnejšími metódami používanými na liečbu AGA lokálny minoxidil, finasterid (len u mužov) a chirurgická transplantácia vlasov5. Bohužiaľ, súčasné terapie nie sú účinné pre všetkých pacientov s AGA. Medikamentózna liečba si vyžaduje neobmedzené používanie a je obmedzená adherenciou pacienta; chirurgické možnosti (transplantácia vlasov) sú obmedzené nákladmi, zásobou vlasov darcu každého pacienta a možným zjazvením v miestach darcu9. Kvôli potrebe účinnejších terapií sa LLLT objavil ako nový terapeutický prístup na liečbu AGA.

2) Alopecia areata, označovaná ako (AA)

Autoimunitný zápalový stav, ktorý sa prejavuje nejazvou alopéciou a je histologicky charakterizovaný intra- alebo perifolikulárnymi lymfocytovými infiltrátmi zloženými z CD4+ a CD8+ T-buniek 10. Existujú závažné varianty AA : alopecia totalis, totálna strata vlasovej časti hlavy a alopecia universalis, úplná strata vlasov a ochlpenia na tele11. Najbežnejšou liečebnou modalitou sú injekcie kortikosteroidov do lézie; iné liečby však zahŕňajú lokálne a systémové kortikosteroidy, minoxidil, antralín, kontaktné senzibilizátory, psoralen plus ultrafialové A, cyklosporín, takrolimus a biologické lieky, ako je alefacept, efalizumab, etanercept, infliximab a adalimumab6.

3) Telogen effluvium (TE)

TE je abnormálne cyklovanie vlasov, ktoré spôsobuje nadmernú stratu telogénnych vlasov.6. Niektoré bežné príčiny zahŕňajú akútne závažné ochorenie, operáciu, anémiu s nedostatkom železa, ochorenie štítnej žľazy, podvýživu, chronické ochorenie a lieky, ako sú perorálne kontraceptíva, lítium a cimetidín.

4) Alopécia vyvolaná chemoterapiou

Chemoterapia funguje tak, že ničí rýchlo sa deliace rakovinové bunky, súčasne sú však zničené aj iné rýchlo sa deliace bunky tela, ako sú vlasové folikuly, a tento nežiaduci účinok vedie k nástupu alopécie vyvolanej chemoterapiou 1 - 3 týždne s vrcholom po 1-2 mesiacoch liečby12.

(Odkaz od MUDr. Pinara Avciho, MUDr. Gaurava K. Guptu, PhD, MUDr. Jasona Clarka, MUDr. Norberta Wikonkala, PhD, a Michaela R. Hamblina, PhD, nízkoúrovňová laserová (svetelná) terapia (LLLT) pre liečbu of Hair Loss, Lasers Surg Med. 2014 február; 46 (2): 144 – 151. doi: 10.1002 / lsm.22170.)

ÚČINKY LLLT NA OPÄTOVNÝ RAST VLASOV

LLLT (Low Level Laser Therapy), fototerapia sa týka použitia fotónov pri netepelnom ožiarení na zmenu biologickej aktivity. Mechanizmus LED terapie zahŕňa absorpciu špecifickej vlnovej dĺžky svetla molekulou fotoakceptora, ktorá môže byť endogénne produkovaná alebo syntetizovaná a/alebo exogénne aplikovaná na hostiteľa.

Ožarovanie fotoakceptora vytvára produkciu cytotoxického singletového kyslíka. Spustí sa tak kaskáda bunkových odpovedí, čo vedie k modulácii bunkovej funkcie, bunkovej proliferácii a možnej oprave poškodených buniek. Tento proces „zlepšovania funkcie buniek“ sa nazýva fotobiomodulácia.

 LLLT používa buď koherentné svetelné zdroje (lasery) alebo nekoherentné svetelné zdroje pozostávajúce z filtrovaných lámp alebo svetelných diód (LED), prípadne kombináciu oboch. Hlavnými medicínskymi aplikáciami LLLT sú znižovanie bolesti a zápalu, zväčšovanie opravy tkaniva a podpora regenerácie rôznych tkanív a nervov a prevencia poškodenia tkaniva v situáciách, kde je pravdepodobné, že k nemu dôjde. 13,14 terapie sa čoraz viac využívajú na estetické ošetrenie jemných vrások, fotostarnúcej pokožky a jaziev, proces známy ako fotoomladzovanie.

V poslednej dobe sa tento prístup používa aj pri zápalovom akné.15 LLLT zahŕňa vystavenie buniek alebo tkaniva nízkym hladinám červeného a blízkeho infračerveného (NIR) svetla. Tento proces sa označuje ako „nízkoúrovňový“, pretože hustota energie alebo výkonu je nízka v porovnaní s inými formami laserovej terapie, ako je ablácia, rezanie a tepelná koagulácia tkaniva. Nedávno sa zistilo, že liečba pomocou LLLT v rôznych intenzitách stimuluje alebo inhibuje celý rad bunkových procesov.

Zdá sa, že LLLT má široké spektrum účinkov na molekulárnej, bunkovej a tkanivovej úrovni. Za základný biologický mechanizmus účinku LLLT sa považuje absorpcia červeného a NIR svetla mitochondriálnymi chromofórmi, najmä cytochróm c oxidázou (CCO), ktorá je obsiahnutá v dýchacom reťazci umiestnenom v mitochondriách, 17-19 a možno aj fotoakceptormi v plazmatickej membráne buniek. V dôsledku toho sa v mitochondriách vyskytuje kaskáda udalostí, čo vedie k biostimulácii rôznych procesov.20

Absorpčné spektrá získané pre CCO v rôznych oxidačných stavoch boli zaznamenané a zistilo sa, že sú veľmi podobné akčným spektrám pre biologické reakcie na svetlo.5 Predpokladá sa, že táto absorpcia svetelnej energie môže spôsobiť fotodisociáciu inhibítorov oxidu dusnatého z CCO21, čo vedie k zvýšenie aktivity enzýmu, transport elektrónov, mitochondriálne dýchanie a produkcia adenozíntrifosfátu (ATP). s bunkovou proliferáciou, prežitím, opravou a regeneráciou tkaniva. 14,17,18,27,28

Hair Gen

[Hĺbka prieniku tkaniva rôznych vlnových dĺžok.]

Stále hľadáme odpovede na otázku, či existuje nejaká výhoda používania koherentného laserového svetla v porovnaní s nekoherentným LED svetlom.29 Zatiaľ čo niektorí lekári liečia hlboké tkanivové lézie pomocou zaostrených laserov v „bodoch“ v dermatológii, používanie LED terapie je čoraz bežnejšie. kvôli relatívne veľkým oblastiam tkaniva, ktoré vyžadujú ožarovanie.

Je známe, že LLLT má širokú škálu aplikácií v dermatológii, najmä v indikáciách, kde je potrebná stimulácia hojenia, redukcia zápalu, redukcia bunkovej smrti a omladenie pokožky.

Predpokladá sa, že laserová fototerapia stimuluje opätovný vstup anagénu do telogénnych vlasových folikulov, predlžuje trvanie anagénnej fázy, zvyšuje rýchlosť proliferácie v aktívnych anagénnych vlasových cibuľkách a bráni predčasnému rozvoju katagénu 30.31.

LLLT pôsobí na mitochondrie a môže zmeniť bunkový metabolizmus prostredníctvom fotodisociácie inhibítorov oxidu dusnatého (NO) z cytochróm c oxidázy (CCO) 32 (jednotka IV v dýchacom reťazci mitochondrií),

  • spôsobujúce zvýšenú produkciu ATP
  • modulácia reaktívnych foriem kyslíka
  • indukcia transkripčných faktorov, ako je jadrový faktor kappa B a hypoxiou indukovateľný faktor-133.

Tieto transkripčné faktory na oplátku spôsobujú syntézu proteínov, ktorá spúšťa ďalšie účinky v smere toku, ako je zvýšená proliferácia a migrácia buniek, zmena hladín cytokínov, rastových faktorov a zápalových mediátorov a zvýšená oxygenácia tkanív 33.

Okrem toho je známe, že NO je silným vazodilatátorom vďaka svojmu účinku na produkciu cyklického guanínmonofosfátu a možno špekulovať, že LLLT môže spôsobiť fotodisociáciu NO nielen z CCO, ale aj z intracelulárnych zásob, ako sú nitrozylované formy hemoglobínu a myoglobínu, čo vedie k vazodilatácia a zvýšený prietok krvi, ktorý bol hlásený v niekoľkých štúdiách 33-35.

LLLT moduluje expresiu 5-α reduktázy, ktorá premieňa testosterón na DHT, mení expresiu génu vaskulárneho endoteliálneho rastového faktora, ako aj matrix metaloproteinázy (MMP-2), ktoré majú významnú úlohu pri raste vlasových folikulov, a skupina zase uvádza stimuláciu rastu vlasov na bunkách ľudských dermálnych papíl 36-39.

Okrem toho sa preukázalo, že LLLT moduluje zápalové procesy a imunologické reakcie, čo môže mať vplyv aj na opätovný rast vlasov33,40

LLLT sa ukázal ako sľubný pri stavoch od hojenia rán po zotavenie po mŕtvici, od liečby muskuloskeletálnej bolesti po prevenciu mukozitídy.

Údaje o zvieratách a ľuďoch sa pomaly hromadili, ktoré podporujú LLLT pre rast vlasov. Zdá sa, že LLLT zlepšuje rôzne alopécie bez jaziev - AGA, AA a alopéciu vyvolanú chemoterapiou.

Na základe štúdií demonštrujúcich účinky LLLT na podporu prežitia štepov možno ďalej navrhnúť, že má potenciál byť použitý počas bezprostredného obdobia po operácii po transplantácii vlasov na uľahčenie procesu hojenia a zlepšenie životaschopnosti a skoršieho rastu štepov41, 42. Zatiaľ čo mechanizmy sa stále objavujú, LLLT môže zvýšiť anagénne chĺpky uvoľnením NO z CCO fotodisociáciou a LLLT môže znížiť zápal pri AA.

(Odkaz na MUDr. Pinar Avci, MUDr. Gaurav K. Gupta, PhD., MUDr. Jason Clark, MUDr. Norbert Wikonkal, PhD. a Michael R. Hamblin, PhD., nízkoúrovňová laserová (svetelná) terapia (LLLT) pre liečbu of Hair Loss, Lasers Surg Med. 2014 február; 46 (2): 144 – 151. doi: 10.1002 / lsm.22170.)

ÚČINKY MIKRONEEDLINGU NA OPÄTOVNÝ RAST VLASOV

Keď sa koža stlačí ostrými ihlami, môže sa v kožnom tkanive vytvoriť mikrokanál. Prostredníctvom týchto mikrokanálov môžu byť prospešné kozmetické zložky alebo liečivá lepšie absorbované. Keď kožné tkanivo dostane mikroranu pomocou mikroihiel, môže sa v mikrorane vytvoriť nové tkanivo vďaka prirodzenej hojiacej sile kože, takže zranené kožné tkanivo môže oživiť ako pružné nové tkanivo. Ďalej, oživenie nového pružného kožného tkaniva musí byť sprevádzané obnovou kolagénu v derme vďaka prirodzenej liečivej sile liečiacej poranenú kožu, čím sa realizuje produkcia a dopĺňanie kolagénu.

  • V ošetrovanej oblasti je pozorovaná zvýšená tvorba kolagénu a reorganizácia. To pomáha pri rozpúšťaní fibrózy, čo je dezorganizované spojivové tkanivo a nahrádza ho organizovanejšou vrstvou.
  • Microneedling tiež stimuluje zvýšenú produkciu a príjem bielkovín, najmä tých, ktoré sú nevyhnutné pre rastový cyklus vlasov, ako je rastový faktor odvodený od krvných doštičiek a fibroblastový rastový faktor.
  • Súvisí to aj so zlepšením absorpcie lokálnych podaných liečiv vďaka mikrokanálikom vytvoreným v derme a podkoží.
  • Podobne ako pri pôsobení na pokožku pri liečbe jaziev po akné, mikroneedling tiež podporuje aktivitu kmeňových buniek, aby sa rýchlo replikovali.
  • Mikroneedling vyvoláva neovaskularizáciu – živiny a kyslík môžu byť lepšie dodávané do dermálnej papily
  • Spoločne sa tieto zmeny premietajú do zrýchleného rastu vlasov. Dnes sa považuje za potenciálnu alternatívu alebo doplnkovú liečbu androgénnej alopécie a alopecia areata.

 

PROTOKOL OŠETRENIA:

1) Umyte vlasy a vlasovú pokožku.

2) Vlasy vysušte - suché vlasy.

3) Pripravte ošetrovanú oblasť pomocou GENOSYS SCALP PEELING.

4) 10 - minútové ošetrenie (Hairgen booster + Hair stamp + Hair solution alpha).

5) Dokončovacie ošetrenie.

(Uvedené na webovej stránke - https://www.trichology.com/microneedling-hair-loss/)

[REFERENCIE]

  1. Paus R, Foitzik K. In search of the “hair cycle clock”: A guided tour. Differentiation. 2004; 72(9– 10):489–511. [PubMed: 15617561]
  2. Braun KM, Niemann C, Jensen UB, Sundberg JP, Silva-Vargas V, Watt FM. Manipulation of stem cell proliferation and lineage commitment: Visualisation of label-retaining cells in wholemounts of mouse epidermis. Development. 2003; 130(21):5241–5255. [PubMed: 12954714]
  3. Tiede S, Kloepper JE, Bodo E, Tiwari S, Kruse C, Paus R. Hair follicle stem cells: Walking the maze. Eur J Cell Biol. 2007; 86(7):355–376. [PubMed: 17576022]
  4. Plikus, MV.; Sundberg, JP.; Chuong, CM. Mouse skin ectodermal organs. In: Fox, JBS.; Davisson, M., editors. The mouse in biomedical research. Academic Press; New York: 2006. p. 691-694.
  5. Otberg N, Finner AM, Shapiro J. Androgenetic alopecia. Endocrinol Metab Clin North Am. 2007; 36(2):379–398. [PubMed: 17543725]
  6. Ghanaat M. Types of hair loss and treatment options, including the novel low-level light therapy and its proposed mechanism. South Med J. 2010; 103(9):917–921. [PubMed: 20689478]
  7. Itami S, Inui S. Role of androgen in mesenchymal epithelial interactions in human hair follicle. J Investig Dermatol Symp Proc. 2005; 10(3):209–211.
  8. Hoffmann R, Happle R. Current understanding of androgenetic alopecia. Part I: Etiopathogenesis. Eur J Dermatol. 2000; 10(4):319–327. [PubMed: 10846263]
  9. Rogers NE, Avram MR. Medical treatments for male and female pattern hair loss. J Am Acad Dermatol. 2008; 59(4):547–566. quiz 567–548. [PubMed: 18793935]
  10. Wikramanayake TC, Rodriguez R, Choudhary S, Mauro LM, Nouri K, Schachner LA, Jimenez JJ. Effects of the Lexington LaserComb on hair regrowth in the C3H/HeJ mouse model of alopecia areata. Lasers Med Sci. 2012; 27(2):431–436. [PubMed: 21739260]
  11. Wasserman D, Guzman-Sanchez DA, Scott K, McMichael A. Alopecia areata. Int J Dermatol. 2007; 46(2):121–131. [PubMed: 17269961]
  12. Trueb RM. Chemotherapy-induced alopecia. Semin Cutan Med Surg. 2009; 28(1):11–14. [PubMed: 19341937]
  13. Chung H, Dai T, Sharma SK, Huang YY, Carroll JD, Hamblin MR. The nuts and bolts of low-level laser (light) therapy. Ann Biomed Eng. 2012 Feb;40(2):516–533. [PMC free article] [PubMed
  14. Gupta A, Avci P, Sadasivam M, et al. Shining light on nanotechnology to help repair and regeneration.Biotechnol Adv. 2012 Aug 21; [PMC free article] [PubMed
  15. Seaton ED, Mouser PE, Charakida A, Alam S, Seldon PM, Chu AC. Investigation of the mechanism of action of nonablative pulsed-dye laser therapy in photorejuvenation and inflammatory acne vulgaris. Br J Dermatol. 2006 Oct;155(4):748–755. [PubMed
  16. Barolet D. Light-emitting diodes (LEDs) in dermatology. Semin Cutan Med Surg. 2008 Dec;27(4):227–238. [PubMed
  17. Karu TI, Kolyakov SF. Exact action spectra for cellular responses relevant to phototherapy. Photomed Laser Surg. 2005 Aug;23(4):355–361. [PubMed
  18. Greco M, Guida G, Perlino E, Marra E, Quagliariello E. Increase in RNA and protein synthesis by mitochondria irradiated with helium-neon laser. Biochem Biophys Res Commun. 1989 Sep 29;163(3):1428–1434. [PubMed
  19. Karu TI, Pyatibrat LV, Kalendo GS. Photobiological modulation of cell attachment via cytochrome c oxidase. Photochem Photobiol Sci. 2004 Feb;3(2):211–216. [PubMed
  20. Oron U. Light therapy and stem cells: a therapeutic intervention of the future? Interventional Cardiology. 2011;3(6):627–629.
  21. Lane N. Cell biology: power games. Nature. 2006 Oct 26;443(7114):901–903. [PubMed
  22. Wong-Riley MT, Liang HL, Eells JT, et al. Photobiomodulation directly benefits primary neurons functionally inactivated by toxins: role of cytochrome c oxidase. J Biol Chem. 2005 Feb 11;280(6):4761–4771. [PubMed
  23. Pastore D, Greco M, Petragallo VA, Passarella S. Increase in <--H+/e- ratio of the cytochrome c oxidase reaction in mitochondria irradiated with helium-neon laser. Biochem Mol Biol Int. 1994 Oct;34(4):817–826. [PubMed
  24. Karu T, Pyatibrat L, Kalendo G. Irradiation with He-Ne laser increases ATP level in cells cultivated in vitro. J Photochem Photobiol B. 1995 Mar;27(3):219–223. [PubMed
  25. Karu T. Primary and secondary mechanisms of action of visible to near-IR radiation on cells. J Photochem Photobiol B. 1999 Mar;49(1):1–17. [PubMed
  26. Harris DM. Editorial Comment Biomolecular Mechanisms of Laser Biostimulation. Journal of clinical laser medicine & surgery. 1991;9(4):277–280.
  27. Liu H, Colavitti R, Rovira, Finkel T. Redox-dependent transcriptional regulation. Circ Res. 2005 Nov 11;97(10):967–974. [PubMed
  28. Peplow PV, Chung TY, Ryan B, Baxter GD. Laser photobiomodulation of gene expression and release of growth factors and cytokines from cells in culture: a review of human and animal studies. Photomed Laser Surg. 2011 May;29(5):285–304. [PubMed
  29. Hode L. The importance of the coherency. Photomed Laser Surg. 2005 Aug;23(4):431–434. [PubMed]
  30. Wikramanayake TC, Rodriguez R, Choudhary S, Mauro LM, Nouri K, Schachner LA, Jimenez JJ. Effects of the Lexington LaserComb on hair regrowth in the C3H/HeJ mouse model of alopecia areata. Lasers Med Sci. 2012; 27(2):431–436. [PubMed: 21739260]
  31. Leavitt M, Charles G, Heyman E, Michaels D. HairMax LaserComb laser phototherapy device in the treatment of male androgenetic alopecia: A randomized, double-blind, sham device-controlled, multicentre trial. Clin Drug Investig. 2009; 29(5):283–292.
  32. Eells JT, Wong-Riley MT, VerHoeve J, Henry M, Buchman EV, Kane MP, Gould LJ, Das R, Jett M, Hodgson BD, Margolis D, Whelan HT. Mitochondrial signal transduction in accelerated wound and retinal healing by near-infrared light therapy. Mitochondrion. 2004; 4(5–6):559–567. [PubMed: 16120414]
  33. Chung H, Dai T, Sharma SK, Huang YY, Carroll JD, Hamblin MR. The nuts and bolts of low- level laser (light) therapy. Ann Biomed Eng. 2012; 40(2):516–533. [PubMed: 22045511]
  34. Lohr NL, Keszler A, Pratt P, Bienengraber M, Warltier DC, Hogg N. Enhancement of nitric oxide release from nitrosyl hemoglobin and nitrosyl myoglobin by red/near infrared radiation: Potential role in cardioprotection. J Mol Cell Cardiol. 2009; 47(2):256–263. [PubMed: 19328206]
  35. Makihara E, Masumi S. Blood flow changes of a superficial temporal artery before and after low- level laser irradiation applied to the temporomandibular joint area. Nihon Hotetsu Shika Gakkai Zasshi. 2008; 52(2):167–170. [PubMed: 18467786]
  36. Castex-Rizzi N, Lachgar S, Charveron M, Gall Y. Implication of VEGF, steroid hormones and neuropeptides in hair follicle cell responses. Ann Dermatol Venereol. 2002; 129(5 Pt 2):783–786. [PubMed: 12223959]
  37. Weiss R, McDaniel DH, Geronemus RG, Weiss M. LED photomodulation induced hair growth stimulation. 2005; 36(S17):27.
  38. Yano K, Brown LF, Detmar M. Control of hair growth and follicle size by VEGF-mediated angiogenesis. J Clin Invest. 2001; 107:409–417. [PubMed: 11181640]
  39. Yamazaki M, Tsuboi R, Lee YR, Ishidoh K, Mitsui S, Ogawa H. Hair cycle-dependent expression of hepatocyte growth factor (HGF) activator, other proteinases, and proteinase inhibitors correlates with the expression of HGF in rat hair follicles. J Investig Dermatol Symp Proc. 1999; 4(3):312– 315.
  40. Meneguzzo DT, Lopes LA, Pallota R, Soares-Ferreira L, Lopes-Martins RA, Ribeiro MS. Prevention and treatment of mice paw edema by near-infrared low-level laser therapy on lymph nodes. Lasers Med Sci. 2013; 28(3):973–980. [PubMed: 22915167]
  41. Pinfildi CE, Hochman BS, Nishioka MA, Sheliga TR, Neves MA, Liebano RE, Ferreira LM. What is better in TRAM flap survival: LLLT single or multi-irradiation? Lasers Med Sci. 2013; 28(3): 755–761. [PubMed: 22722809]
  42. Prado RP, Garcia SB, Thomazini JA, Piccinato CE. Effects of 830 and 670 nm laser on viability of random skin flap in rats. Photomed Laser Surg. 2012; 30(8):418–424. [PubMed: 22730913]

Zöllner Medical International je oficiálnym predajcom značky GenHair Booster pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

HairGen Booster 3D s LED terapiou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: