HAIR COCKTAIL FOR MEN S PRÍCHUŤOU POMARANČ 100g

Kód: A8839
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: ORIN
€27,50 / bal. €33 vrátane DPH €28,06 / 100 g
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia

Nie len ženy túžia po zdravých a hustých vlasoch. Vypadávanie vlasov a kúty strašia takmer každého muža. S týmto problémom sa stretne viac ako polovica mužov po päťdesiatom roku života. Niektorých plešatenie prekvapí aj skôr. Práve preto som sa rozhodol vytvoriť môj prvý HAIR COCKTAIL určený presne pre pánov. HAIR COCKTAIL FOR MEN  obsahuje patentovanú zložku AnaGain Nu, ktorá zamedzuje vypadávaniu vlasov a zlepšuje ich hustotu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Účinky tejto suroviny sú potvrdené klinickou štúdiou. Extrakt zo Serenoy plazivej, ktorý sme do vlasovej výživy pre pánov pridali, efektívne zabraňuje vypadávaniu vlasov v oblasti kútov. Tento jav sa odborne nazýva androgénna alopécia a je typický práve u pánov.  Dokopy až 20 zložiek sa postará o hustú hrivu pánov po dobu 28 dní. Už žiadne kúty, iba zdravé a pevné vlasy vďaka lahodnému pomarančovému nápoju, ktorý si muži zamilujú.

Prečo by  mali páni začať s intenzívnou vlasovou kúrou HAIR COCKTAIL?

 • Vypadávajú im vlasy
 • Trápia ich lysiny
 • Trpia predčasným vypadávaním vlasov
 • Ich vlasy sú veľmi riedke a jemné
 • Chcú podporiť zdravý rast vlasov
 • Túžia po hustých vlasoch
 • Trpia predčasným šedivením vlasov

Kľúčové zložky

AnaGain Nu

Známy aj ako extrakt z klíčkov Hrachu siateho, je značková surovina, ktorá zamedzuje vypadávaniu vlasov. Od 50. roku života najmenej 50% mužov trápi vypadávanie vlasov. U žien je to len 25%. U mužov je toto vypadávanie oveľa viac rozsiahle. Klinická štúdia na vzorke 21 dobrovoľníkov trpiacich miernym až stredným vypadávaním vlasov ukázala, že užívanie AnaGain Nu po dobu jedného mesiaca, znížilo vypadávanie vlasov o 34% a až o 37% po dvoch mesiacoch. Dobrovoľníci tiež postrehli zlepšenie hustoty vlasov.

Extrakt zo Seronoy plazivej

Saw palmetto alebo Serenoa plazivá je bylina, ktorá bola podrobená štúdiou ako liečivo na androgénnu alopéciu (vzorové vypadávanie vlasov). Patrí medzi DHT blokátory – látky blokujúce vypadávanie vlasov. Zaslepená štúdia, do ktorej boli zahrnutí muži vo veku od 23 do 64 rokov ukázala,  že až u 60% mužov užívajúcich účinnú látku Serenoy plazivej sa zlepšilo vypadávanie vlasov. V inej štúdii testovaní prijímali 320 mg extraktu zo Saw palmetta počas 2 rokov a až tretina testovaných potvrdila zlepšenie rastu vlasov.

Extrakt z listov Bambusu

Bambucký extrakt je veľmi vzácna surovina, ktorá pochádza z afrického stromu Shea, ktorý vo veľkom množstve obsahuje prospešné mastné kyseliny. Tie prispievajú k hĺbkovej hydratácii pokožky hlavy a vlasov. Keďže je vhodný pre zmiešaný typ vlasov (mastné pri korienkoch a suché na končekoch) a ten trápi väčšinu ľudí, je súčasťou môjho cocktailu.

MSM

O MSM môžete počuť aj ako o mineráli krásy či o organickej síre. Svoje miesto našiel v mnohých výživových doplnkoch zameraných na krásu, ale aj vo výžive pre športovcov, vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam. Do HAIR COCKTAILU FOR MEN sme ho pridali kvôli jeho schopnosti vytvárať keratín potrebný na udržanie pevných vlasov. Navyše podporuje zdravý rast vlasov.

L-Metionín

Patrí medzi esenciálne aminokyseliny. Obsahuje síru a môže vytvárať reťazce, ktoré sa navzájom zosieťujú. To sa deje aj v našom tele vo vlasoch a nechtoch. L-metionín posilňuje štruktúru vlasov a nechtov. Dôležitú úlohu zohráva aj pri problémoch s vypadávaním vlasov.

Biotín

Ide o významnú látku, ktorá prispieva k udržaniu zdravých vlasov a k udržaniu zdravej pokožky.

Zinok

Prispieva k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov a k udržaniu zdravej pokožky. Zinok tiež prispieva k ochrane pred oxidačným stresom a k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Selén

Prispieva k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov, k správnemu fungovaniu imunitného systému a tiež k ochrane pred oxidačným stresom.

Meď

Prispieva k pigmentácii vlasov, zároveň pôsobí ako antioxidant. Vďaka jej vlastnostiam môže  brániť predčasnému šediveniu vlasov.

Zložky zodpovedajúce za kvalitu vlasov a podporujúce imunitu

Akáciová vláknina

Vedeli ste, že až 80% našej imunity sa nachádza v našich črevách? To, či je naša imunita v poriadku, sa prejavuje vo viacerých oblastiach. Jednou z nich môžu byť aj vlasy. Práve preto je dôležité, aby bola naša imunita v poriadku. Akáciová vláknina sa ako jediná dokáže udržať v celej dĺžke čreva. Na rozdiel od iných vláknin, sa v čreve postupne uvoľňuje 24-48 hodín. Ostatné typy vláknin sa udržia iba v prvej tretine tenkého čreva a uvoľňujú sa len 2-6 hodín, čím sa oslabuje ich efekt.

Vitamín C

Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Taktiež prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Niacín

Známy aj ako vitamín B3, pomáha pri cirkulácií krvi až ku korienkom vlasov, vďaka čomu zabraňuje vypadávaniu vlasov a zlepšuje kvalitu.

Kyselina pantoténová

Vitamín B5 alebo aj kyselina pantoténová je zodpovedná za bunkové delenie a bunkovú štruktúru. Kyselina pantoténová upokojuje podráždenú pokožku hlavy a tiež zmierňuje vypadávanie vlasov.

B komplex vitamínov: B1,B2,B6 a B12

Je známe, že niektoré z vitamínov B-komplexu môžu pozitívne podporiť zlepšenie rastu vlasov, ich lesk a hrúbku. B komplex vitamínov priaznivo pôsobí na mužské vlasy. Nedostatok vitamínov B skupiny môže viesť k vypadávaniu vlasov a predčasnému plešateniu.

Extrakt z plodov Citrónovníka pravého s bioflavonoidmi

Citrusové bioflavonoidy sú vhodné pre priepustnosť kapilárnych ciev. Vlasová pokožka obsahuje veľké množstvo týchto ciev, takže bioflavonoidy podporujú jej vyživovanie a vstrebávanie vitamínu C. Predstavte si vlasovú pokožku ako pôdu, v ktorej majú korene naše vlasy. Táto látka zabezpečuje, aby sa do našich vlasov dostali všetky živiny, ktoré potrebujú.

L-Glutamín

Výsledky viacerých výskumov zistili, že L-glutamín je dôležitou živinou pre rýchlo deliace sa bunky. L-glutamín je stavebný prvok bielkovín, dôležitý pre udržanie energie, rast a regeneráciu tkanív. Jeho nedostatok môže mať za následok funkčné poruchy imunitného systému alebo čreva, ktoré ako sme už pri akáciovej vláknine uviedli, majú vplyv aj na ďalšie oblasti ľudského zdravia.

 
Množstvo účinných látok 1 vrecúško 4,21 g *RVH%
Akáciová vláknina 2500 mg
MSM 300 mg
L-Glutamín 300 mg
L-Metionín 200 mg
AnaGainNu 100 mg
N-Acety L-cysteín 100 mg
Extrakt z listov bambusu 100 mg
z toho silica 70 mg
Vitamín C 80 mg 100%
Extrakt zo Serenoy plazivej 30 mg
Extrakt z Citrónovníka pravého 30 mg
z toho bioflavonoidy 15 mg
Niacín 16 mg 100%
Zinok 5 mg 50%
Kyselina pantoténová 3 mg 50%
Vitamín B2 1,4 mg 100%
Vitamín B6 1,4 mg 100%
Vitamín B1 1,1 mg 100%
Meď 500 mcg 50%
Biotín 50 mcg 100%
Selén 25 mcg 45%
Vitamín B12 2,5 mcg 100%

*RVH% – Referenčné výživové hodnoty

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
 
Hmotnosť: 0,3 kg
Návod na použitie: Do pohára s objemom 100 ml nasypte 1 vrecúško 4,21 g výživového doplnku HAIR COCKTAIL FOR MEN, zalejte vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Balenie obsahuje 28 vrecúšok.
Odporúčaná denná dávka dospelého: 1 vrecúško 1x denne.
Zložky: Vláknina z Akácie senegalskej (Acacia senegal), MSM (metylsulfonylmetán), L-Glutamín, L-Metionín, prírodná aróma: pomaranč, farbivo: betakarotén, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, AnaGainNu – extrakt z klíčkov Hrachu siateho (Pisum sativum), N-Acetyl, L-Cysteín, extrakt z listov bambusu s obsahom silice (Bambusa), vitamín C (kyselina L-askorobvá), zinok (glukónan zinočnatý), extrakt z plodov Serenoy plazivej (Serenoa repens), extrakt z plodov Citrónovníka pravého (Citrus limon) s bioflavonoidmi, sladidlo: glykozidy steviolu, niacín (inozitol hexanikotinát), selén (L-selenometionín), meď (glukónan meďnatý), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B12 (metylkobalamín), biotín (D-biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.
Upozornenie: Nádobu uchovávajte zatvorenú, uskladňujte mimo dosahu malých detí. Prípravok určený na vnútorné použitie. Konzumujte po rozpustení v tekutine. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.
Výrobca: ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen
 

Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Cert. školiteľka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: