Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

Vyživovací telový krém na suchú pokožku a zvýšenie elasticity, WiQo 200ml

Kód: 998
Tip DORUČENIE 24H
Značka: WiQo
€58,30 / bal. €69,96 vrátane DPH €14,58 / 50 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.9.2022

Telový krém WiQo Elasticizing Anti-Dryness (proti vysušeniu a zvýšeniu elasticity pokožky) má stimulačné aj výživné a ochranné účinky, čím poskytuje kompletné ošetrenie konkrétnych potrieb pokožky tela. Telový krém je ideálny na problémy v boji so suchou pokožkou vďaka svojej kombinácii kyseliny glykolovej s zvláčňujúcimi olejmi a rastlinnými extraktmi, ktoré zanechávajú pokožku pevnejšiu, pružnejšiu a hydratovanú. Telový krém WiQo je tiež označovaný ako adjuvantná liečba pri predchádzaní strií a ochabnutiu pokožky v dôsledku chudnutia, sucha a prejavom foto starnutia pokožky.

VHODNÉ NA DOMÁCE POUŽITIE

Individuálne ceny

Detailné informácie

Podrobný popis

Telový krém WiQo Elasticizing Anti-Dryness (proti vysušeniu a zvýšeniu elasticity pokožky) má stimulačné aj výživné a ochranné účinky, čím poskytuje kompletné ošetrenie konkrétnych potrieb pokožky tela. obsahuje dokonalú kombináciu vlastností z nočného krému WiQo Fluido Levigante a výživného a zvlhčujúceho pleťového krému WiQo. Telový krém je ideálny na problémy so suchou pokožkou vďaka svojej kombinácii kyseliny glykolovej s zvláčňujúcimi olejmi a rastlinnými extraktmi, ktoré zanechávajú pokožku pevnejšiu, pružnejšiu a hydratovanú. Telový krém WiQo je tiež označovaný ako adjuvantná liečba pri predchádzaní strií a ochabnutiu pokožky v dôsledku chudnutia, sucha a prejavom foto starnutia pokožky.

Krém je formulovaný s optimálnym percentom kyseliny glykolovej pri nízkom pH na podporu postupného zlepšovania elasticity a hydratácie pokožky. Rastlinné extrakty obsiahnuté v telovom kréme WiQo Elasticizing Anti-Dryness Body Cream poskytujú esenciálne aminokyseliny, vitamíny A, B, pre obnovenie pružnosti a pevnosti pokožky.

Jeho aktívne zložky z neho robia kompletné ošetrenie mnohých nedostatkov, ako je relaxácia pokožky, trvalé sucho a pomáhajú predchádzať vzniku strií v tehotenstve a puberte.

Telový krém WiQo Elasticizing Anti-Drying Body Cream je vhodný pre pokožku tela všetkých vekových skupín a je vynikajúci v kombinácii s ošetrením PRX-T33.

INDIKÁCIE

Aktivuje schopnosť pokožky aby zostala hydratovaná a elastická.

BALENIE POZOSTÁVA Z:

  • 200ml

VÝHODY TELOVÉHO KRÉMU Wiqo Elasticizing Anti-Drying

  • Ideálny na ošetrenie suchých častí tela
  • Zlepšuje hydratáciu, pružnosť a pevnosť pokožky
  • Adjuvantné ošetrenie ako prevencia proti ochabnutiu pokožky a striám

NÁVOD NA POUŽITIE

Telový krém nanášajte raz denne, buď ráno alebo večer, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky. Aplikujte dvakrát denne na miesta so zhrubnutou pokožkou. Neaplikujte výrobok na miesta s podráždenou pokožkou!

UPOZORNENIA

V prvých obdobiach aplikácie je ľahký pocit pálenia, ktorý trvá niekoľko okamihov po aplikácii, normálny. Neaplikujte na poškodenú, začervenanú alebo zapálenú pokožku, v záhyboch tela alebo na tvári. Prestaňte používať, ak začervenanie pretrváva alebo sa zhoršuje. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. V prípade kontaktu opláchnite vodou. Pred vystavením sa slnečnému žiareniu je vhodné použiť krém s ochranným faktorom SPF zodpovedajúcim fototypu pokožky. Nepoužívajte na pokožku detí do 12 rokov.

Pružný telový krém WiQo Elasticizing Anti-Dryness môže poškodiť jemné predmety (perly, kontaktné šošovky).

Telový krém proti vysušeniu a zvýšeniu elasticity pokožky

Vyrobené v EU (Taliansku)

EU

PRX-T33 školenia│Zöllner Medical│DermalneVyplne.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

PRX-T33 školenia│Zöllner Medical│DermalneVyplne.sk