Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

AQUASHINE SOFT FILLER BR 2x2ml - Redukuje pigmentáciu, vrásky, omladzuje, vyživuje a zlepšuje kvalitu pokožky (NOVÉ balenie VIAC za MENEJ)

Kód: 2280
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: AQUASHINE
€79 / ks €86,90 vrátane DPH €19,75 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Aquashine Soft Filler BR je gélová výplň rozjasňujúca pokožku, ktorá tiež redukuje linky a zároveň zvyšuje elasticitu pokožky. Produkt sa skladá z bioaktívnych zložiek vrátane kyseliny hyalurónovej, multivitamínov a aminokyselín. Aquashine Soft Filler BR znižuje a zabraňuje hyperpigmentácii, znižuje syntézu melanínu, a tým znižuje pigmentáciu pokožky, starecké škvrny a jazvičky. Tento produkt sa dodáva s 2 striekačkami. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Aquashine Soft Filler BR je gélová výplň rozjasňujúca pokožku, ktorá tiež redukuje linky a zároveň zvyšuje elasticitu pokožky. Produkt sa skladá z bioaktívnych zložiek vrátane kyseliny hyalurónovej, multivitamínov a aminokyselín. Aquashine Soft Filler BR znižuje a zabraňuje hyperpigmentácii, znižuje syntézu melanínu, a tým znižuje pigmentáciu pokožky, starecké škvrny a jazvičky. Tento produkt sa dodáva s 2 striekačkami. 

ZAKÚPTE SI AJ ĎALŠIE PRODUKTY Z RADU AQUASHINE® ONLINE TU:

Balenie pozostáva z:

  • 2 x 2 ml injekčné striekačky

Výhody Aquashine Soft Filler BR:

  • Upravuje jemné linky a vrásky
  • Zlepšuje elasticitu pokožky
  • Znižuje pigmentáciu pokožky, starecké škvrny a pehy
  • Oblasti: Oblasť tváre, krku alebo dekoltu

Charakteristickým rysom tohto konkrétneho prípravku je jeho antipigmentačný účinok na pokožku. Tento kokteil na báze kyseliny hyalurónovej je obohatený o 56 užitočných látok. REVOFIL AQUASHINE BR SOFT FILLER obsahuje tieto komponenty:

  • 1,5% kyselina hyalurónová neživočíšneho pôvodu. Tento jedinečný polysacharid, ktorý je obsiahnutý v bunkách našej pokožky, poskytuje hydratáciu, regeneráciu a ochranu kožných buniek.
  • Aminokyseliny zahrnuté v prípravku v 24 odrodách; sú nepostrádateľným stavebným materiálom pre syntézu bielkovín v tele.
  • 14 vitamínov, vrátane vitamínov A, B, K a C, stimuluje a reguluje metabolické procesy v pokožke, vykazuje antioxidačné účinky.
  • Minerály a koenzýmy plnia ochrannú funkciu, pomáhajú vyrovnávať stav pokožky a regulujú enzymatické procesy.
  • Nukleové kyseliny sa podieľajú na tvorbe novej DNA v bunkách.

REVOFIL AQUASHINE BR SOFT FILLER vykazuje tri efekty, vďaka ktorým sa stal tak populárnym:

1. Efekt “Shine”: Pri aplikácii tohto prostriedku sa pokožka klienta začne skutočne lesknúť už 3-5 dní po zákroku. Pleť sa stáva zdravšou, póry sa zužujú, drobné defekty miznú. Navyše po bioliftingu zmiznú existujúce pigmentové škvrny a zložky blokujú vznik nových.

2. Efekt “Push-up”: Pokožka sa stáva pružnejšou, vyhladzujú sa na nej drobné a stredné vrásky, spevňujú sa steny ciev, zvyšuje sa napätie pokožky. Zdá sa, že sa „plní“ zvnútra, poskytuje viditeľné zdvihnutie.

3. Efekt “ANTI-AGE”: Vďaka posilneniu svalových vlákien sa výrazne zvyšuje tón pleti. Účinné látky v REVOFIL AQUASHINE BR SOFT FILLER tiež vykazujú antioxidačné vlastnosti.

Ako dlho vydrží výsledok?

Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať až 12 mesiacov. Trvanie závisí od životného štýlu jednotlivca, veku a typu pleti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dermálne výplne značky Aquashine patria do novej generácie dlhotrvajúcich dermálnych výplní určených na remodeláciu tváre a zároveň prinášajú estetické úpravy tváre a tela rýchlym a menej bolestivým postupom. Aquashine dermálna výplň obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny hyalurónovej a biomimetických peptidov, ktoré udržujú dlhotrvajúci objemový a liftingový účinok. Dermálna výplň Aquashine je inovatívne riešenie pre žiarivú a zdravú pokožku.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Aquashine od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Aquashine