RESTYLANE VITAL LIGHT SB s lidokaínom (1x1ml) - Pre kvalitnú hydratáciu a zvýšenie pevnosti, pružnosti a jemnosti pokožky

Kód: A1213
Akcia DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: RESTYLANE
€67 –13 %
Restylane Vital Light Skin Booster Lidokaín 1ml│Zöllner Medical
€67 –13 % €58 / bal. €63,80 vrátane DPH €58 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Restylane Vital Light SB s lidokaínom je určený na zlepšenie kvality pokožky posilnením hydratácie pokožky a zvýšením jej jemnosti, pružnosti a pevnosti. Restylane Vital Light je vhodný pre jemnejšie oblasti, ako je krk alebo dekolt. Výplň používajte na aplikáciu v nasledujúcich oblastiach: tvár, pery, ruky, krk, dekolt. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Restylane Vital Light SB s lidokaínom je určený na zlepšenie kvality pokožky posilnením hydratácie pokožky a zvýšením jej jemnosti, pružnosti a pevnosti. Restylane Vital Light je vhodný pre jemnejšie oblasti, ako je krk alebo dekolt. Výplň používajte na aplikáciu v nasledujúcich oblastiach: tvár, pery, ruky, krk, dekolt. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií. 

Objednajte si aj ďalšie produkty z radu Restylane online tu

Balenie pozostáva z:

  • 1x1 ml injekčná striekačka

Výhody dermálej výplne Restylane Vital Light SB Lidokaín:

  • Zvýšenie hydratácie pokožky
  • Ošetrenie jemnej pokožky

Ako dlho trvá výsledok?

Odporúčaný liečebný cyklus je 3 alebo viac aplikácií, každá podávaná každé 4 týždne. Účinky zvyčajne trvajú až 9 mesiacov v závislosti od spôsobu života jednotlivca a veku.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

eu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Pokiaľ hľadáte Mercedes medzi dermálnymi výplňami a chcete staviť na istotu, vsaďte na produktovú radu značky Restylane, ktorá zahŕňa jednu z najširších ponúk kvalitných výplní a revitalizátorov na trhu. Produktová rada Restylane ponúka nielen širokú škálu produktov na korekciu rôznych oblastí, ale obsahuje aj Lidokaín. Anestetikum pre rýchlu a bezbolestnú aplikáciu. Restylane má riešenie na každú požadovanú korekciu. Či sa jedná iba o revitalizáciu pokožky, alebo treba navrátiť aj stratený objem. Stavte na istotu, stavte na Restylane!

Dermálne výplne Restylane sú celosvetovo vyhľadávané dermálne výplne nielen pre ich jedinečnú kvalitu ale aj optimálnym pomer kvality a ceny. 

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Restylane od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Restylane%20Fillers%E2%94%82Z%C3%B6llner%20Medical