Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

JUVÉDERM® VOLUX (2x1ml)

Kód: 509
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: JUVÉDERM
€380 –43 %
JUVEDERM VOLUX Lidokain 2x1ml
€380 –43 % €215 / bal. €236,50 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

REVOLUČNÁ NOVINKA! Juvederm VOLUX® a vývoj výplňových produktov Allergan Juvéderm® VyCross®, nám umožňuje aplikovať revolučnú novú úpravu pre prestavbu brady a čeľuste bez toho, aby sme museli prejsť cez operačnú sálu. Používa sa na liečbu glabelárnych línií, vrások na tvári, asymetrie a defektov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Juvederm® VOLUX je sterilný, nepyrogénny, fyziologický gél zosieťovanej kyseliny hyalurónovej ne-živočíšneho pôvodu. Každe balenie obsahuje 2 injekčné striekačky s obsahom 1 ml Juvéderm VOLUX, 4 sterilné ihly 27G1 / 2 "na jednorazové použitie a rezervované na injekciu letáku Juvéderm VOLUX, a súpravy štítkov na zabezpečenie sledovateľnosti.

Juvederm® VOLUX a vývoj výplňových produktov Allergan Juvéderm VyCross®, nám umožňuje aplikovať revolučnú novú úpravu pre prestavbu brady a čeľuste bez toho, aby sme museli prejsť cez operačnú sálu. Používa sa na liečbu glabelárnych línií, vrások na tvári, asymetrie a defektov.

Allergan Laboratories vytvoril nový produkt: Volux, z rodiny Juvederm VyCross. Je to náplň s vysokou hustotou (presahuje objem, ktorý je v súčasnosti najhustejší v rozsahu Vycros) a trvá približne 12 až 24 mesiacov.

Laboratóriá spoločnosti Allergan zabezpečujú, že tento nový výrobok vydrží 24 mesiacov, čím sa jeho životnosť zvyšuje takmer dvakrát tak dlho ako iné výrobky, ako napríklad Voluma alebo Volift.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Juvederm VOLUX® online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 2 x 1ml striekačky
  • 25 mg Kyselina Hyalurónová
  • Lidocaine Hydrochloride 3mg
  • Phosphate buffer pH 7.2 q.s. 1ml

Výhody Juvederm VOLUX®  (2x1ml):

  • Vytvorí stratený objem
  • Predefinuje obrysy brady a čelustí
  • Naplní a vyhladí hlboké vrásky
  • Asymetrie a defekty
  • Dlhá životnosť 

Oblasti použitia:

Líca, spodná čelusť, brada

Ako dlho trvá výsledok?

Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia, životný štýl a technika použitá lekárom pri aplikácií dermálnej výplne, vo všeobecnosti však zhruba 18 až 24 mesiacov.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Veríme, že kolekciu dermálnych výplní Juvéderm špeciálne predstavovať netreba. Kto by nepoznal jedničku na trhu. Absolútnu špičku po stránke kvality. Produktová rada značky Juvéderm je vyrobená z kyseliny hyalurónovej (HA), ktorá je našej pokožke prirodzená. Pomocou dermálnych výplní Juvéderm dokážete dodať stratený objem do rôznych oblastí tváre, vyhladiť vrásky alebo vymodelovať nádherné a zvodné pery.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Juvéderm od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Juvéderm