Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 133811.

JUVÉDERM® VOLUX (2x1ml)

Kód: 509
Novinka Tip GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: JUVÉDERM
€380 –37 %
Juvederm VOLUX
€380 –37 % €239,90 / bal. €263,89 vrátane DPH
Skladom (> 5 bal.)
Môžeme doručiť do:
28.10.2020

REVOLUČNÁ NOVINKA! Juvederm VOLUX® a vývoj výplňových produktov Allergan Juvéderm® VyCross®, nám umožňuje aplikovať revolučnú novú úpravu pre prestavbu brady a čeľuste bez toho, aby sme museli prejsť cez operačnú sálu. Používa sa na liečbu glabelárnych línií, vrások na tvári, asymetrie a defektov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Juvederm® VOLUX je sterilný, nepyrogénny, fyziologický gél zosieťovanej kyseliny hyalurónovej ne-živočíšneho pôvodu. Každe balenie obsahuje 2 injekčné striekačky s obsahom 1 ml Juvéderm VOLUX, 4 sterilné ihly 27G1 / 2 "na jednorazové použitie a rezervované na injekciu letáku Juvéderm VOLUX, a súpravy štítkov na zabezpečenie sledovateľnosti.

Juvederm® VOLUX a vývoj výplňových produktov Allergan Juvéderm VyCross®, nám umožňuje aplikovať revolučnú novú úpravu pre prestavbu brady a čeľuste bez toho, aby sme museli prejsť cez operačnú sálu. Používa sa na liečbu glabelárnych línií, vrások na tvári, asymetrie a defektov.

Allergan Laboratories vytvoril nový produkt: Volux, z rodiny Juvederm VyCross. Je to náplň s vysokou hustotou (presahuje objem, ktorý je v súčasnosti najhustejší v rozsahu Vycros) a trvá približne 12 až 24 mesiacov.

Laboratóriá spoločnosti Allergan zabezpečujú, že tento nový výrobok vydrží 24 mesiacov, čím sa jeho životnosť zvyšuje takmer dvakrát tak dlho ako iné výrobky, ako napríklad Voluma alebo Volift.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Juvederm VOLUX® online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 2 x 1ml striekačky
  • 25 mg Kyselina Hyalurónová
  • Lidocaine Hydrochloride 3mg
  • Phosphate buffer pH 7.2 q.s. 1ml

Výhody Juvederm VOLUX®  (2x1ml):

  • Vytvorí stratený objem
  • Predefinuje obrysy brady a čelustí
  • Naplní a vyhladí hlboké vrásky
  • Asymetrie a defekty
  • Dlhá životnosť 

Oblasti použitia:

Líca, spodná čelusť, brada

Ako dlho trvá výsledok?

Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia, životný štýl a technika použitá lekárom pri aplikácií dermálnej výplne, vo všeobecnosti však zhruba 18 až 24 mesiacov.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Juvederm