Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

JUVEDERM VOLBELLA LIDO (2x1ml)

Kód: 95
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: JUVÉDERM
€260 –20 %
JUVEDERM VOLBELLA Lidokain 2x1ml
€260 –20 % €209 / bal. €229,90 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

Juvederm® Volbella Lido je dermálna výplň špeciálne vyvinutá pre oblasť pier a úst. Je určená na jemné obnovenie objemu pier a definovanie kontúr a obrysov pier. Juvederm® Volbella Lido je jemná gelovitá výplň, ktorá bola špeciálne vyvinutá aby poskytla jemný a prirodzený výsledok. Výplň môže byť použitá aj na vyplenie povrchových línií a vrások tváre. Výplň obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Juvederm® Volbella Lido je dermálna výplň špeciálne vyvinutá pre oblasť pier a úst. Je určená na jemné obnovenie objemu pier a definovanie kontúr a obrysov pier.

Juvederm® Volbella Lido je jemná gelovitá výplň, ktorá bola špeciálne vyvinutá aby poskytla jemný a prirodzený výsledok. Výplň môže byť použitá aj na vyplenie povrchových línií a vrások tváre. Výplň obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií. 

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Juvederm®  online tu

Balenie pozostáva z:

  • 2 x 1ml injekčná striekačka
  • 4x30g 1/2“ ihly
  • 15mg/ml kyseliny haylurónovej
  • 0,3% lidokaín

Juvederm® Volbella Lido 2x1ml:

  • Zväčšuje objem pier
  • Definuje kontúry a obrysy pier
  • Vyplní povrchové línie a vrásky tváre

Ako dlho trvá výsledok?

Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať až 12 mesiacov. Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia a životný štýl.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Veríme, že kolekciu dermálnych výplní Juvéderm špeciálne predstavovať netreba. Kto by nepoznal jedničku na trhu. Absolútnu špičku po stránke kvality. Produktová rada značky Juvéderm je vyrobená z kyseliny hyalurónovej (HA), ktorá je našej pokožke prirodzená. Pomocou dermálnych výplní Juvéderm dokážete dodať stratený objem do rôznych oblastí tváre, vyhladiť vrásky alebo vymodelovať nádherné a zvodné pery.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Juvéderm od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Juvéderm