Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 133811.

JUVEDERM VOLBELLA LIDO (2x1ml)

Kód: 95
GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: JUVÉDERM
€444 –50 %
JUVEDERM® VOLBELLA LIDOCAINE 1ML
€444 –50 % €222 / bal. €244,20 vrátane DPH
Skladom (> 5 bal.)
Môžeme doručiť do:
28.10.2020

Juvederm® Volbella Lido je dermálna výplň špeciálne vyvinutá pre oblasť pier a úst. Je určená na jemné obnovenie objemu pier a definovanie kontúr a obrysov pier. Juvederm® Volbella Lido je jemná gelovitá výplň, ktorá bola špeciálne vyvinutá aby poskytla jemný a prirodzený výsledok. Výplň môže byť použitá aj na vyplenie povrchových línií a vrások tváre. Výplň obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Juvederm® Volbella Lido je dermálna výplň špeciálne vyvinutá pre oblasť pier a úst. Je určená na jemné obnovenie objemu pier a definovanie kontúr a obrysov pier.

Juvederm® Volbella Lido je jemná gelovitá výplň, ktorá bola špeciálne vyvinutá aby poskytla jemný a prirodzený výsledok. Výplň môže byť použitá aj na vyplenie povrchových línií a vrások tváre. Výplň obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií. 

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Juvederm®  online tu

Balenie pozostáva z:

  • 2 x 1ml injekčná striekačka
  • 4x30g 1/2“ ihly
  • 15mg/ml kyseliny haylurónovej
  • 0,3% lidokaín

Juvederm® Volbella Lido 2x1ml:

  • Zväčšuje objem pier
  • Definuje kontúry a obrysy pier
  • Vyplní povrchové línie a vrásky tváre

Ako dlho trvá výsledok?

Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať až 12 mesiacov. Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia a životný štýl.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Juvederm