CEBELIA L.C.E. Balm 15mg - REGENERAČNÝ a dekongestančný balzám na urýchlenie a podporu BUNKOVEJ REGENERÁCIE, opravy pokožky, výrazne znižuje MODRINY A OPUCHY

Kód: A0821
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: CEBELIA
€20 / ks €24 vrátane DPH €1,33 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

CEBELIA BAUME L.C.E. 15mg - Profesionálny patentovaný krém, ktorý účinne podporuje regeneráciu buniek, opravuje pokožku, znižuje tvorbu modrín a účinne uvoľňuje prekrvenie. Potrebujete urýchliť regeneráciu pokožky po estetickom zákroku? Zosvetliť modrinu? Potom máte to najlepšie, čo môžete mať.

Objavte náš absolútny bestseller pre regeneračnú liečbu. Prečo je tento výrobok taký úspešný? Obsahuje našu patentovanú účinnú látku Cebeline! Balzám LCE pôsobí na:

 • Bunková regenerácia zrýchlením procesu opravy pokožky - Patentované zloženie!
 • Znižuje výskyt modrín a opuchov

Svojou extrémne jemnou textúrou pomáha vytvárať ochranný film, ktorý neupcháva póry pokožky a vďaka aktívnym zložkám cebelínu, titrovanému extraktu z čiernych ríbezlí a titrovanému extraktu z escínu má ochranný a stimulačný účinok na steny pokožky a malých krvných ciev.

Graf účinnosti

Zlepšenie hojenia po 28 dňoch** Zníženie zápalu po 3 dňoch *** Redukcia veľkosti hematómu za 24 hodín****

* : *Study: Study of the efficacy and tolerance of L.C.E. Balm compared to an excipient on non-mycosis inter-toe fissures Performed by Pr. Humbert, Besançon France **Study: Efficacy and tolerance study of the L.C.E. Balm after a CO2 laser "mona lisa touch" on a vulvar fissure, tested on 9 patients with an application 2 times a day. *** Study of the effectiveness of L.C.E. Balm versus a 4% Arnica product on a hematoma induced by ex vivo.

veľkoobchodné ceny baner (1)

Detailné informácie

Podrobný popis

BAUME L.C.E. 15mg - Potrebujete urýchliť regeneráciu pokožky po estetickom zákroku? Zosvetliť modrinu?

Objavte náš absolútny bestseller pre regeneračnú liečbu. Prečo je tento výrobok taký úspešný? Obsahuje našu patentovanú účinnú látku Cebeline! Balzam LCE pôsobí na:

 • Bunková regenerácia zrýchlením procesu opravy pokožky - Patentované zloženie!
 • Znižuje výskyt modrín a opuchov

Graf účinnosti

Zlepšenie hojenia po 28 dňoch** Zníženie zápalu po 3 dňoch *** Redukcia veľkosti hematómu za 24 hodín****

* : *Study: Study of the efficacy and tolerance of L.C.E. Balm compared to an excipient on non-mycosis inter-toe fissures Performed by Pr. Humbert, Besançon France **Study: Efficacy and tolerance study of the L.C.E. Balm after a CO2 laser "mona lisa touch" on a vulvar fissure, tested on 9 patients with an application 2 times a day. *** Study of the effectiveness of L.C.E. Balm versus a 4% Arnica product on a hematoma induced by ex vivo.

MÔJ PRODUKT V RÁMCI KAŽDODENNEJ KOZMETICKEJ RUTINY

Najmenej 2 krát denne naneste tenkú vrstvu balzamu CEBELIA LCE na dokonale čistú pleť. Pokračujte v nanášaní, kým povrch pokožky nezíska svoju celistvosť.

Vhodné pre dospelých ale aj deti. Iba na vonkajšie použitie. Tolerancia, neškodnosť a účinnosť sú garantované našimi klinickými skúškami a viac ako 10 ročnými skúsenosťami s našimi receptúrami.

MÔJ PRODUKT V RÁMCI ESTETICKÉHO ZÁKROKU

Používajú ho plastickí chirurgovia, estetickí lekári po epidermálnych zmenách a objavení sa modrín a opuchov.

 • PO estetickej operácii (lifting tváre, befaroplastika, rinoplastika atď.)
 • PRED A PO injkečných aplikáciách, nitiach

POUŽÍVA SA V DERMATOLÓGIÍ AJ PRI:

 • Povrchové zmeny kože
 • Popraskané pery, podráždené miesta
 • Akékoľvek modriny, opuchy a pod.

AKO SME SFORMULOVALI TENTO PRODUKT?

 • Cebeline, patentovaný aktívny fragment laminínu 5:  urýchľuje epidermálnu regeneráciu obnovením mechanických a biologických vlastností  dermálneho-epidermálneho spojenia  >  opravy
 • Extrakt z čiernych ríbezlí:  zlepšuje žilovú mikrocirkuláciu >  redukuje tvorbu modrín
 • Escínový extrakt:  zachováva pružnosť a priepustnosť žilových stien >  zmierňuje opuchy

FOTO PRED A PO OPERAČNOM ZÁKROKU

PRED PO

Test účinnosti a tolerancie balzamu LCE na jazve po blefaroplastike, Dr.BRACCINI – Nice, Francúzsko

Výsledky: viditeľné zmenšenie modrín a opuchov po 10 dňoch aplikácie balzamu LCE.

PRED a PO

Test účinnosti a tolerancie balzamu LCE na dieťati s léziami na tvári – MEXIKO

Výsledky: rýchle zahojenie po 6 týždňoch aplikácie balzamu LCE.

ZLOŽENIE : VODA (VODA), CYKLOPENT ASILOXÁN, GL YCERIN, DIPROPYLENE GL YCOL, NYLON-12, BUTYLÉN GL YCOL, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, DIMETHICONE, DIMETHICONE, CROSSH-PPHONE/1,OPEGIDEY, 8OPEGIDE -69, ESCIN, EXTRAKT Z OVOCIE RIBES NIGRUM (Čierna ríbezľa), síran horečnatý, TOKOFERYL ACETÁT, KYSELINA SALICYLOVÁ, MALTODEXTRIN, HYDROXID SODNÝ, KARBOXYMETYL SODNÝ, BETA-GLUKÁN

PO OTVORENÍ SPOTREBUJTE DO 6 MESIACOV!

PRODUKT JE S HRDOSŤOU VYROBENÝ VO FRANCÚZSKU

Made in France

Výhodné veľkoobchodné ceny│Zöllner Medical│DermalneVyplne_sk


Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou značky CEBELIA pre Slovensko. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Cert. školiteľka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

- KRÁSNA PLEŤ, BEZ KOMPROMISOV -

Cebelia brand

Francúzska značka CEBELIA uvedená na trh v roku 2007 je určená na sprevádzanie pacientov po lekárskych alebo kozmetických chirurgických zákrokoch. Produktový rad je vyvinutý v spolupráci s najlepšími francúzskymi výskumnými centrami, ako aj odborníkmi z praxe a kožnými odborníkmi: dermatológmi, lekármi a kozmetickými chirurgmi, aby uspokojili ich potreby, ako aj potreby ich pacientov a dosiahli 2 hlavné ciele:

 • Oprava pokožky po estetickom zákroku: Pomoc pri jej rýchlejšej obnove s cieľom znížiť sociálne vysťahovanie a optimalizovať estetické výsledky;
 • Rozšírenie ponuky pre profesionálov o posilnenie výsledkov z dlhodobého hľadiska po ošetrení, v rámci domácej starostlivosti, medzi sedeniami a na konci estetického ošetrenia.

Zaviazali sme sa ponúknuť vám ošetrenia určené na aplikáciu na pokožku, ktorá bola oslabená estetickými procedúrami, čo zaručuje extrémnu toleranciu a bezpečnosť našich receptúr, ale aj rýchlu a dlhodobú účinnosť , aby zodpovedali estetickým požiadavkám lekára. Efektívnosť a bezpečnosť sú naše heslá, aby sme vám mohli ponúknuť produkty s dobre premyslenými receptúrami, ktoré kombinujú aktívne zložky vybrané pre ich bezpečnosť a účinnosť pri zistenom probléme. Naše produkty pôsobia biomoduláciou: to znamená, že pôsobia tak, že modulujú prvky prirodzene prítomné v pokožke, aby im umožnili znovu získať svoje pôvodné a optimálne fungovanie a zaručili pokožke pokoj a pohodlie.

V CEBELIA neexistujú žiadne falošné sľuby: pri výbere zloženia sme transparentní – garantujeme to, čo sú naše produkty schopné dodať, nič viac ani menej. Naše výsledky sú dokázané klinickými a spotrebiteľskými testami – naše produkty sú testované, schválené a dokonca odporúčané lekármi alebo chirurgmi.

- NAŠE HODNOTY - 

 • ROZUMNÝ PRÍSTUP  vo vývoji našich produktov: vytvárať kozmetiku rozumným spôsobom. To znamená, že presne identifikujte potreby pokožky, potom vyberte najlepšie aktívne zložky, ktoré tieto potreby uspokoja, pričom sa nechajte inšpirovať životom, aby ste napodobnili prirodzené fungovanie tela bez toho, aby ste hojne čerpali z prírodných zdrojov.
 • VEDA A INOVÁCIE pre prirodzenú rovnováhu vašej pokožky: výskum a inovácie na vývoj účinných receptúr vďaka nášmu globálnemu prístupu k kožným problémom, našej odbornosti a našej nepretržitej spolupráci s francúzskymi lekármi a výskumnými centrami.
 • PRAVDIVÉ SLOVÁ pre overené výsledky: žiadne falošné sľuby, naše produkty robia to, čo hovoria, sú testované a schválené odborníkmi na pleť a vyvinuté s najväčšou toleranciou a bezpečnosťou

- NAŠA VÍZIA KRÁSY - 

 • Veríme v univerzálne právo byť krásni a cítiť sa dobre,
 • Veríme v neobmedzenú silu  krásy,
 • Veríme v  hovorenie pravdy a odmietnutie falošných sľubov,
 • Veríme vo vedecký výskum a inovácie,
 • Veríme v biomimiku a biomoduláciu,
 • Veríme v  spoluprácu s lekármi a estetickými chirurgmi,
 • Veríme v  rozumnú kozmetiku.

- NÁŠ PRÍSTUP K R&D: STÁLA INOVÁCIA A ESTETICKÉ ODBORNÉ ZNALOSTI - 

Carole Foussé_400x400

Aby sme vyvinuli tie najlepšie dermatoestetické produkty, začíname neustálym obohacovaním našich odborných znalostí vo svete estetickej medicíny a pleti: pravidelne si ich vymieňame s odborníkmi z celého sveta, aby sme lepšie poznali a pochopili ich postupy, potreby a ich pacientov.

Po mnohých rokoch počúvania a práce ruka v ruke s týmito profesionálmi naša zakladateľka Carole Foussé a naše tímy nadobudli určitú odbornosť v oblasti pokožky a problémov, ktoré sú s ňou spojené, a to na dennej báze a v kontexte estetických zákrokov.

   

Aby sme tieto problémy čo najlepšie zvládli, neustále hľadáme najlepšie aktívne zložky, tie, ktoré budú najúčinnejšie a najbezpečnejšie, aby sme mohli vyvíjať inovatívne riešenia. Ide o biomimetické aktívne zložky: to znamená, že pochádzajú zo živých organizmov, či už z prírody alebo ľudského tela; alebo syntetické účinné látky, ak spĺňajú naše potreby a rešpektujú naše požiadavky. S týmto permanentným inovatívnym prístupom pracujeme na vývoji našich produktových radov. Pravidelne spolupracujeme s významnými francúzskymi výskumnými ústavmi v oblasti starnutia pleti a kožných zmien. To sú tieto spolupráce, ktoré nám umožnili patentovať dve hlavné a exkluzívne aktívne zložky: prvá, CEBELINE, sa zaoberá procesom starnutia a opravy pleti; druhý, PEKALINE, sa zameriava na hyperpigmentáciu.

- NAŠE EXLUZÍVNE PATENTY: SPOLUPRÁCA S FRANCÚZSKYMI VÝSKUMNÝMI CENTRAMI - 

S cieľom neustálej inovácie pre blaho pokožky sme nadviazali spoluprácu s najvýznamnejšími francúzskymi výskumnými ústavmi. Spoločne boli zaregistrované dva základné patenty, jeden v oblasti opravy buniek a starnutia pokožky, druhý v oblasti depigmentácie; a dve exkluzívne patentované zložky v oblasti kozmetiky.

- CEBELINE® - 

Práca, ktorú vykonala Dr. Patricia Rousselle, svetová špecialistka na Laminin 5 (Ln-5), viedla k patentovaniu aktívneho peptidového fragmentu Ln-5, ktorý ho nahrádza, keď je zmenený alebo chýba. Tak sa obnoví dermálno-epidermálne spojenie, v ktorom sa nachádza Laminín 5 a posilní sa bunková architektúra, optimalizuje sa výmena medzi dermis a epidermou. Cebeline tiež podporuje bunkovú adhéziu a aktivuje regeneráciu tkanív, inými slovami jedná sa o opravnú a anti-aging aktívnu zložku.

Táto exkluzívna patentovaná účinná látka je prítomná v:

 • Náš produkt LCE Balm
 • Naše produkty Extreme Care
 • Naše produkty Intensive Anti Aging  
 • Náš produkt LCE Regard                                                                
 • Naše posilňovacie My L-HA BOOSTER sérum pre domácu starostlivosť

Dozvite sa viac o značke CEBELINE

- PEKALINE® - 

V spolupráci s Prof. Ortonnom (prednostom dermatologického oddelenia) a Dr. Ballottim (špecialista na hyperpigmentačné poruchy) sme našli nový spôsob, ako pôsobiť na mechanizmus pigmentácie kože. Táto exkluzívna patentovaná aktívna zložka, Pekaline, pôsobí pred a za tyrozinázou (hlavný enzým v procese melanogenézy) a spomaľuje produkciu melanínu (pigmentu zodpovedného za sfarbenie pokožky). Inhibuje PKA a okysľuje intramelanozomálne PH. Pekaline umožňuje získať za pár týždňov výsledky overené na existujúcich aj vznikajúcich škvrnách: škvrny sú výrazne redukované a pleť je zjednotená.

Táto exkluzívna patentovaná účinná látka je prítomná v:

 • Naša zosilnená depigmentácia
 • Náš produkt Eye Brightening

 Dozvite sa viac o značke PEKALINE®