PureGlycoPeel Sérum 5% - Kvalitná domáca starostlivosť, kompletná a intenzívna obnova buniek, 30ml

Kód: A0682
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: LARIMEDICAL
€33,33 / bal. €40 vrátane DPH €11,11 / 10 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

PureGlycopeel Sérum 5%, 30ml - Ponúka účinné, ale bezpečné riešenie prostredníctvom vysokého stupňa čistej kyseliny glykolovej na dosiahnutie úplnej obnovy buniek ako vodítko pre údržbu exfoliačného ošetrenia buniek. 

DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ

LARIMEDICAL  je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý  dermatológmi pre dermatológov.  Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% pôvodný a účinný.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PureGlycopeel Sérum 5%, 30ml - Ponúka účinné, ale bezpečné riešenie prostredníctvom vysokého stupňa čistej kyseliny glykolovej na dosiahnutie úplnej obnovy buniek ako vodítko pre údržbu exfoliačného ošetrenia buniek.

HLAVNÁ ZLOŽKA

  • Čistá kyselina glykolová

99 % zložky prírodného pôvodu šetrné k pokožke:  Glycerín, xantánová guma, propylénglykol

1% ďalšie prísady pre zaistenie stability a bezpečnosti receptúry:  Fenoxyethanol a Ethylhexylglycerín

PUREGLYCOPEL

V posledných desaťročiach sa kyselina glykolová stala jednou z najobľúbenejších kozmetických surovín na svete. Vďaka svojej vysokej penetračnej sile do pokožky a nízkej molekulovej hmotnosti sa používa v anti-aging, exfoliačných, bieliacich, proti akné formuláciách, maskulínnych linkách a dlhých atď.

Avšak rovnako ako je jeho použitie také rozsiahle, je tiež rozsiahla diskusia o tom, či by mal byť používaný vo forme čistej kyseliny s rizikom spôsobenia podráždenia, dokonca aj popálenín, alebo či by mal byť používaný pufrovaný s následnou stratou účinnosti.

TECHNIKA

Kyselina glykolová je prírodná kyselina, určená na kozmetické použitie, z cukrovej trstiny, ale aj extrahovaná z repy, hrozna alebo iného ovocia, kde sa prirodzene vyskytuje. Je súčasťou tzv. alfa-hydroxykyselín (AHA) , je v kozmetike najpoužívanejšia vďaka svojej nízkej molekulovej hmotnosti v porovnaní s inými, ako je kyselina mliečna. Má schopnosť rozpúšťať väzby, ktoré existujú medzi odumretými bunkami zrohovatenej vrstvy pokožky, urýchľuje ich odstraňovanie a stimuluje cyklus obnovy buniek epidermis, navyše pomáha aktívnym zložkám prenikať do hlbších vrstiev pokožky. exfoliovaná koža.

Kyselina glykolová pôsobí priaznivo na rad kožných problémov, ako je akné, seboroická dermatitída, starnutie, strie, kožné vady, hyperkeratóza (stlstenie najpovrchnejšej vrstvy kože), xeróza (suchá koža a olupovanie) atď.

PUREGLYCOPEEL obsahuje čistú kyselinu glykolovú navrhnutú na zavedenie udržiavacej liečby a zlepšenie výsledkov, ktoré pacienti hľadajú.

PROTOKOL

  • Očistite a pripravte ošetrovanú oblasť.
  • Chráňte citlivé miesta. 
  • (Na oči naneste niekoľko bavlniek).
  • Naneste toľko vrstiev prípravku, koľko je potrebných podľa patológie a liečeného pacienta.
  • Nechajte pôsobiť 10 až 15 minút alebo tak dlho, ako sa pacient rozhodne.
  • Odstráňte produkt vodou.

Zöllner Medical   International   je výhradným distribútorom značky   LARIMEDICAL   pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke +420 776 212275, alebo na  info@zollnermedical.com

Máte záujem o školenia? Potom   Zöllner Aesthetic Academy   je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, bannery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr. Jana Hrušková

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Larimedical je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý dermatológmi pre dermatológov. Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% bezpečný a účinný. Spoločnosť za roky pôsobenia získala množstvo ocenení. Svoje produkty vyváža do celého sveta.

FOTO-PREMIOS

lab