ScarPeel 14% - Účinný chemický peeling pri Psoriáze, atopickej dermatitíde, jazvách po akné, 60ml

Kód: A0676
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: LARIMEDICAL
€33,33 / bal. €40 vrátane DPH €5,56 / 10 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Scarpeel 14%, 60ml - Kombinuje tri kyseliny s miernymi koncentráciami, ktoré vykonávajú starostlivé a špecifické odstránenie najpoškodenejších oblastí pokožky s jazvami, na dosiahnutie bunkovej regenerácie a získanie nových epidermálnych buniek , ktoré po niekoľkých cykloch obnovy redukujú viditeľné stopy prítomné v epidermis.
Koža má vrodenú schopnosť regenerácie, ale niekedy potrebuje pomoc, aby plne eliminovala poškodenie produkované v hlbších vrstvách kože. Tento biochemický peeling pôsobí na vrstvy pokožky, odstraňuje staré bunky a dáva priestor novým plne funkčným bunkám.

LEN PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE.

LARIMEDICAL je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý dermatológmi pre dermatológov. Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% pôvodný a účinný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Scarpeel 14%, 60ml Kombinuje tri kyseliny s miernymi koncentráciami, ktoré vykonávajú starostlivé a špecifické odstránenie najpoškodenejších oblastí pokožky s jazvami, na dosiahnutie bunkovej regenerácie a získanie nových epidermálnych buniek , ktoré po niekoľkých cykloch obnovy redukujú viditeľné stopy prítomné v epidermis.
Koža má vrodenú schopnosť regenerácie, ale niekedy potrebuje pomoc, aby plne eliminovala poškodenie produkované v hlbších vrstvách kože. Tento biochemický peeling pôsobí na vrstvy pokožky, odstraňuje staré bunky a dáva priestor novým plne funkčným bunkám.

HLAVNÉ PRÍSADY

  • Kyselina salicylová
  • Kyselina mliečna
  • Kyselina citrónová

96,5% zložky prírodného pôvodu šetrné k pokožke:  Alkohol, glycerín, vitamín F, propylénglykol

3,5% ďalšie prísady pre zaistenie stability a bezpečnosti receptúry:Fenoxyetanol, Ethylhexylglycerín, Polysorbát-20

SCARPEEL

Psoriáza, atopická dermatitida, jizvy po akné

Koža je najväčší orgán v tele, je to orgán, ktorý čelí najviac fyzickým a psychickým poruchám. Je to prvá fyzická bariéra proti zvonku, okrem toho, že má mnoho funkcií, ako je hmat, regulácia telesnej teploty, udržiavanie telesnej vlhkosti a je prvou bariérou imunitného systému. Je to aj odraz nášho psycho-emocionálneho stavu mysle.

Aby všetky funkcie, ktoré naša pokožka plní, zostali dokonale aktívne, je nutné ju neustále obnovovať, pretože bunky časom strácajú schopnosť regenerácie, čo spôsobuje starnutie pokožky.

Existujú ďalšie potreby obnovy buniek, ako je špecifická liečba na zníženie počtu rán spôsobených ťažkými prípadmi psoriázy, atopickej dermatitídy a akné.

Klinická liečba akné umožňuje všeobecne vymiznutie takmer všetkých rán, ale mnoho pacientov nie je s výsledkami úplne spokojných a vyžadujú liečbu, ktorá zlepšuje vzhľad ich dermis. V najzávažnejších prípadoch môže pretrvávať významná reziduálna seborea, mazové retenčné lézie a cysty, ktoré sa zväčšujú alebo zápal jaziev. Všeobecne platí, že liečba akné nepokrýva možný výskyt jaziev spôsobených nekontrolovaným akné po dlhú dobu.

Klinicky je možné zlepšiť vzhľad týchto rán pomocou vhodného produktu. Takmer všetky reziduálne lézie akné, s výnimkou seborey, by nemali existovať, ak bola liečba vykonaná správne. Najvhodnejšia liečba by mala byť zvolená na základe rany, vždy sa vyvarujte najagresívnejších možností, ako sú fyzické zásahy.

Môžeme tvrdiť, že akné je ochorenie pilosebaceóznych žliaz, ktoré môže zanechať fyzické i psychické následky, pokiaľ nie je dodržaná vhodná liečba na odstránenie všetkých vzniknutých rán.

TECHNIKA

SCARPEEL je dokonalý peeling na ošetrenie nedokonalostí pleti, či už po intenzívnom akné, alebo po tom, čo sa postupom času prejavilo. Tiež pri pokožke s mnohými mazovými sekrétmi je bežné, že je pokožka poznamenaná malými jazvičkami alebo nedokonalosťami, ktoré jej dodávajú zostarnutý a nevzhľadný vzhľad. S SCARPEEL zaútočíme na tieto oblasti pokožky, obnovíme bunky a zjemníme pokožku prostredníctvom riadenej regenerácie buniek, čím dosiahneme homogénnejšiu a hladšiu dermis.

Keď lekár aplikuje SCARPEEL na dermálne poranené tkanivá, odstráni sa vrchná vrstva kože a minimalizuje sa výskyt hlbších jaziev. Na udržanie výsledkov by sa mali opakovať kombinované cykly ľahkého a stredného peelingu. Dosahuje požadovanú intenzitu na základe počtu nanesených vrstiev produktu. V týchto prípadoch sa neodporúča vykonávať hlboký peeling, pretože lepšie výsledky dosiahnete stredne intenzívnym ošetrením s niekoľkými periodickými opakovaniami.

Medzi aplikáciami je nevyhnutné pozorovať kožu, aby sa vyhodnotil stupeň erytému a prítomnosť alebo neprítomnosť iných známok podráždenia.

PROTOKOL

  1. Očistite a pripravte oblasť, ktorú chcete ošetriť
  2. Chráňte citlivé oblasti (Na oči naneste niekoľko vatičiek)
  3. Naneste toľko vrstiev produktu, koľko je potrebné podľa patológie a liečeného klienta
  4. Nechajte pôsobiť 10-15 minút alebo tak dlho, ako rozhodne profesionál
  5. Odstráňte produkt vodou a v prípade potreby neutralizujte neutralizačným roztokom. (V závislosti od stavu pokožky)

Máte záujem o školenia? Potom   Zöllner Aesthetic Academy   je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, bannery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Larimedical je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý dermatológmi pre dermatológov. Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% bezpečný a účinný. Spoločnosť za roky pôsobenia získala množstvo ocenení. Svoje produkty vyváža do celého sveta.

FOTO-PREMIOS

lab