MONALISA HARD LIDOCAINE 1ml

Kód: A1081
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: MONALISA
€49 –10 %
monalisahard
€49 –10 % €44 / ks €48,40 vrátane DPH €44 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

MONALISA Hard Lidocaine je injekčná dermálna výplň na báze zosieťovanej kyseliny hyalurónovej. Táto dermálna výplň je ideálna na ošetrenie stredných až hlbokých vrások, ako sú nasolabiálne záhyby. 

Okrem toho je ideálny na tvarovanie brady, nosa a čeľuste vďaka jednotnej veľkosti častíc 600 µm, ktorá dáva produktu vysokú viskoelasticitu.  Výplň je zosieťovaná technikou Hy-BRID, vďaka čomu je výplň veľmi odolná. Produkt môže trvať AŽ 6 mesiacov, kým sa začne proces rozpúšťania. 

POZOR! Výplň NEOBSAHUJE ŽIADNE BDDE ČINIDLÁ, ktoré minimalizujú alergiu a edém pri injekčnom podaní produktu. 

VÝHODY MONA LISA HARD Lidocaine

 • Obnovuje stratený objem a ošetruje stredné až hlboké vrásky
 • Ideálne na tvarovanie brady, nosa a čeľuste. 
 • Dlhotrvajúce výsledky

Detailné informácie

Podrobný popis

MONALISA Hard Lidocaine je injekčná dermálna výplň na báze zosieťovanej kyseliny hyalurónovej.  Táto dermálna výplň je ideálna na ošetrenie stredných až hlbokých vrások, ako sú nasolabiálne záhyby. 

Okrem toho je ideálny na tvarovanie brady, nosa a čeľuste vďaka jednotnej veľkosti častíc 600 µm, ktorá dáva produktu vysokú viskoelasticitu.  Výplň je zosieťovaná technikou Hy-BRID, vďaka čomu je výplň veľmi odolná. Produkt môže trvať 6 mesiacov, kým sa začne proces rozpúšťania. 

Produkt tiež NEOBSAHUJE ŽIADNE BDDE ČINIDLÁ, ktoré minimalizujú alergiu a edém pri injekčnom podaní produktu. Monalisa sa dodáva s ergonomicky navrhnutým držadlom striekačky a tenkostennou ihlou, ktorá umožňuje presné a bezpečné ošetrenie s menším nepohodlím pre pacienta. 

BALENIE

 • 1 x 1 ml naplnená injekčná striekačka
 • 25G TW 27G TW ihly

HLAVNÉ INGREDIENCIE

 • Kyselina hyalurónová: 24 mg/ml
 • Lidokaín: 3 mg/ml

VÝHODY MONA LISA HARD Lidocaine

 • Obnovuje stratený objem a ošetruje stredné až hlboké vrásky
 • Ideálne na tvarovanie brady, nosa a čeľuste. 
 • Dlhotrvajúce výsledky
 • Oblasti: Brada, nos a čeľusť

AKO DLHO VYDRŽIA VÝSLEDKY

Produkt vydrží až 6 mesiacov pred začatím procesu rozpúšťania. Monalisa Hard Lidocaine sa má podávať injekčne do strednej až hlbokej vrstvy podkožia.

KATEGÓRIA: Zdravotnícka pomôcka
Tento produkt je určený výhradne na použitie profesionálnymi zdravotníckymi pracovníkmi. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták! Všetky riziká alebo nežiaduce účinky konzultujte s lekárom či lekárnikom.

* Veľkosť ihly sa môže zmeniť bez upozornenia.


Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: