MONALISA ULTRA LIDOCAINE 1ml - Ideálna na konturáciu silných línií tváre

Kód: A1084
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: MONALISA
€49 –10 %
Monalisa ultra
€49 –10 % €44 / bal. €48,40 vrátane DPH €44 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

MONALISA Ultra Lidocaine je číra a transparentná dermálna výplň. Toto je najhutnejšia výplň v portfóliu a dokonale funguje na vytvorenie silných línií v oblasti tváre, ako je nos, brada a čeľusť. 

Výplň je založená na zosieťovanej kyseline hyalurónovej a má jednotnú veľkosť častíc 900 µm.  Monalisa je zosieťovaná technikou Hy-BRID, ktorá zaisťuje, že produkt má vysokú viskoelasticitu a je veľmi odolný. 

Monalisa Ultra Lidocaine vydrží 6 mesiacov, kým produkt nezačne degradovať. Okrem toho produkt neobsahuje žiadne látky BDDE, čo zaisťuje minimálne riziko alergickej reakcie a edému pri injekčnom podaní produktu.

VÝHODY MONALISA Ultra Lidocaine:

 • Ideálne na tvarovanie línií tváre
 • Neobsahuje žiadne BDDE 
 • Dlhotrvajúce výsledky

Detailné informácie

Podrobný popis

MONALISA Ultra Lidocaine je číra a transparentná dermálna výplň. Toto je najhutnejšia výplň v portfóliu a dokonale funguje na vytvorenie silných línií v oblasti tváre, ako je nos, brada a čeľusť.

Výplň je založená na zosieťovanej kyseline hyalurónovej a má jednotnú veľkosť častíc 900 µm.  Monalisa je zosieťovaná technikou Hy-BRID, ktorá zaisťuje, že produkt má vysokú viskoelasticitu a je veľmi odolný.

Monalisa Ultra Lidocaine vydrží 6 mesiacov, kým produkt nezačne vôbec degradovať. Okrem toho produkt neobsahuje žiadne látky BDDE, čo zaisťuje minimálne riziko alergickej reakcie a edému pri injekčnom podaní produktu.

Monalisa Ultra Lidocaine prichádza s ergonomicky navrhnutým úchopom, ktorý zaisťuje ľahké a bezpečné vstreknutie.

BALENIE

 • 1 x 1 ml naplnená injekčná striekačka
 • 25G TW, 27G TW ihly

HLAVNÉ ZLOŽKY

 • Kyselina hyalurónová: 24 mg/ml
 • Lidokaín: 3 mg/ml

VÝHODY MONALISA Ultra Lidocaine

 • Ideálne na tvarovanie línií tváre
 • Žiadne zvyšky BDDE 
 • Dlhotrvajúce výsledky
 • Oblasti: Brada, nos, čeľuste

AKO DLHO VYDRŽIA VÝSLEDKY

Produkt vydrží až 6 mesiacov pred začatím procesu rozpúšťania. Monalisa Ultra Lidocaine sa má podávať injekčne do strednej až hlbokej vrstvy podkožia.

* Veľkosť ihly sa môže zmeniť bez upozornenia.

KATEGÓRIA: Zdravotnícka pomôcka
Tento produkt je určený výhradne na použitie profesionálnymi zdravotníckymi pracovníkmi. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták! Všetky riziká alebo nežiaduce účinky konzultujte s lekárom či lekárnikom.


Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: