NEAUVIA ORGANIC HYDRO DELUXE (2x2,5ML) pre efektívnu hydratáciu a zlepšenie kvality pleti

Kód: A1192
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: NEAUVIA
€100 –16 %
Neauvia hydro deluxe
€100 –16 % €84 / bal. €92,40 vrátane DPH €16,80 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Neauvia Organic Hydro Deluxe Mezoterapia je jedným z najpopulárnejších estetických ošetrení, ktoré významne zlepšujú kvalitu pleti. Cieľom je dodávať účinné látky priamo do pokožky a okamžite ju hydratovať. Úspech liečby závisí do veľkej miery od množstva podaného produktu a opakovaných sedení.

Vďaka širokému portfóliu produktov je značka NEAUVIA ORGANIC schopná uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších lekárov a klientov.

VÝHODY NEAUVIA HYDRO DELUXE 

 • Vysoká koncentrácia HA pre vynikajúcu hydratáciu
 • Zlepšenie úrovne hustoty pokožky vďaka hydroxyapatitu
 • Spevnenie pokožky krku a ramien, lakťov a kolien. Výrazne redukuje strie.
 • Regenerácia, povrchová korekcia vrások viditeľne vedie k zlepšeniu kvalite pokožky.
 • Mimoriadne bezpečný profil vďaka Bacillus subtilis
 • Ideálna mezoterapia aj na omladenie rúk
 

Detailné informácie

Podrobný popis

NEAUVIA ORGANIC HYDRO DELUXE mesoterapia je jedným z najpopulárnejších estetických ošetrení, ktoré významne zlepšujú kvalitu pleti. Cieľom je dodávať účinné látky priamo na pokožku a okamžite ju hydratovať. Úspech liečby závisí do veľkej miery od kvality podaného produktu a opakovaných sedení.

Objednajte si aj ďalšie produkty z radu NEAUVIA ORGANIC ONLINE TU

BALENIE

2 x 2,5 ml injekčné striekačky

ZLOŽENIE

 • 18 mg / ml HA, nezosieťovaná Kyselina Hyalurónová
 • 0,01% CaHA
 • Glycín a L-prolín

VÝHODY NEAUVIA HYDRO DELUXE 

 • Vysoká koncentrácia HA pre vynikajúcu hydratáciu
 • Zlepšenie úrovne hustoty pokožky vďaka hydroxyapatitu
 • Spevnenie pokožky krku a ramien, lakťov a kolien. Výrazne redukuje strie.
 • Regenerácia, povrchová korekcia vrások viditeľne vedie k zlepšeniu kvalite pokožky.
 • Mimoriadne bezpečný profil vďaka Bacillus subtilis
 • Ideálna mezoterapia aj na omladenie rúk

AKO DLHO TRVÁ VÝSLEDOK?

Výsledky sú okamžité od prvého ošetrenia. Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať od 6 do 9 mesiacov. Výsledky niekedy trvajú až jeden rok v závislosti od faktorov, ako sú typ pleti, vek a životný štýl, ale aj technika, ktorú používa zdravotnícky pracovník.

NEAUVIA JE VYSOKO BIOKOMPATIBILNÁ DERMÁLNA VÝPLŇ

Neauvia dermálne výplne sú založené na technológií PEG – zosieťovaní. Biokompatibilita záleží na tom ako sú výplne stabilné. Vedci, ktorí pracujú na dermálnych výplniach NEAUVIA sa rozhodli neísť štandardnou cestou zosieťovania, ale použili nový polymér PEG.

Polyethylene Glycol totiž patrí medzi zlatý štandard v biokompatibilných polyméroch používaných ako pre farmaceutický, tak i kozmetický priemysel.

NEAUVIA MÁ OPTIMÁLNE RHEOLOGICKÝ POMER

Neauvia má optimálny reologický pomer: mäkký gél pre povrchové injekčné vrstvy a tvrdší gél pre hlboké injekčné vrstvy.

Vďaka vlastnostiam technológie PEG a presnej technike stanovenia molekulovej hmotnosti HA majú plnivá Neauvia optimálny reologický pomer.

OPTIMÁLNA BIOINTEGRÁCIA TKANIVA

Dermálne výplne Neauvia dosahujú veľkú biointegráciu, o čo svedčia aj morfologické dôkazy. Výskumný tím Neauvia publikoval niekoľko štúdií o vývoji implantátu Neauvia v priebehu času, ktorý ukazuje, ako majú plnivá Neauvia optimálnu distribúciu a integráciu do spojivového tkaniva kože. Zápalové bunky obklopujúce implantát alebo s ním úzko spojené neboli pritom nikdy nájdené.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

eu


V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email: objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste odborný lekár? Máte záujem o nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr. Janka Hrušková│Zöllner Medical_1 Denisa Kurtiová│Zöllner Medical Mgr. Barbora Víglašová│Zöllner Medical

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Certifikovaná Školiteľka

Mgr. Barbora Víglašová, Sales Manager

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

NEAUVIA ORGANIC stojí na čele dermálnych výplní, ktoré sú najbližšie k prírode. Produkt Neauvia Organic bola vyvinutá s využitím najnovších technológií a vedeckých poznatkov, čím sa zabezpečila dokonalá čistota produktu a jeho účinnosť. Suroviny v RAW čistote a nová výrobná technológia predurčuje dermálnu výplň Neauvia Organic jednoznačne za lídra organických dermálnych výplní novej generácie.

NEAUVIA ORGANIC obsahuje najčistejšiu formu kyseliny haylurónovej, ktorá v súčasnosti je k dispozícií, konkrétne kyselina Hyalurónová z Bacillus Subtilis. Výhody kysyliny Hyaulurónovej z Bascillus Subtilis je jej čistota, stanovená molekulová hmotnosť, možnosť aplikácie vysokej koncentrácie HA a jej prirodzená dlhá životnosť!

Dermálna výplň NEAUVIA ORGANIC má najoptimálnejší pomer 3 základných vlastností a to:

 • súdržnosť
 • viskoelasticitu
 • plasticitu

Každá výplň Nauvia má inú optimálnu reológiu, ktorá umožňuje výplni prispôsobiť sa okolitým tkanivám a súčasne udržiavať požadovaný tvar, objem na dlhotrvajúcu estetickú korekciu.

Organická produktová línia dermálnych výplní NEAUVIA sa skladá z niekoľkých rôznych výplní a revitalizátorov. Všetky produkty ponúkajú rovnakú výhodu pomalého biologického rozkladu a dlhotrvajúcich výsledkov. Okrem toho každý produkt ponúka jedinečné výhody a môže byť použitý pre rôzne indikácie.

Napríklad INTENSE je určený na obnovu a korekciu hlbokých tkanív, INTENSE LIPS sa používa na zväčšenie a modeláciu pier a INTENSE ROSE je ideálnym riešením pre modeláciu mäkkých tkanív. Značka Neauvia Organic ponúka unikátne výplne, ktoré vyhovujú rôznym potrebám klientov.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky NEAUVIA ORGANIC od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom, českom, alebo maďarskom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL International - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití, mezoterapie, mezokoktejlov, biorevitalizácie, peelingov, dermo-kozmetiky, prístrojov pre estetiku, vybavenie ambulancií a spotrebného materiálu pre Česko, Slovensko, Rakúsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Rumunsko.

V prípade záujmu o prezentáciu značky alebo o bližšie informácie k uvedenej značke, prosím kontaktujte nás na našich infolinkách uvedených v záhlaví tejto stránky, alebo na info@zollnermedical.com. 

Zöllner Medical International