NEAUVIA ORGANIC HYDRO DELUXE MAN (2x2,5ML) pre efektívnu hydratáciu a zlepšenie kvality pleti, IBA PRE MUŽOV

Kód: A1059
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: NEAUVIA
€100 –20 %
Neauvia Hydro deluxe man
€100 –20 % €80 / bal. €88 vrátane DPH €40 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

NEAUVIA ORGANIC HYDRO DELUXE MAN obsahuje až 18mg/ml čistej kyseliny hyalurónovej získanej z Bacillus subtilis. Takáto vysoká koncentrácia vám umožňuje dosiahnuť veľmi dobré výsledky, viditeľné už od prvého ošetrenia.

VÝHODY

 • Vysoká koncentrácia HA pre dokonalú hydratáciu
 • Zlepšenie hustoty pokožky vďaka hydroxyapatitu
 • Regenerácia a korekcia povrchových vrások
 • Viditeľné zlepšenie kvality pleti
 • Vínimočná bezpečnosť vďaka získaniu HA z Bacillus subtilis

Detailné informácie

Podrobný popis

NEAUVIA ORGANIC HYDRO DELUXE MAN obsahuje až 18mg/ml čistej kyseliny hyalurónovej získanej z Bacillus subtilis. Takáto vysoká koncentrácia vám umožňuje dosiahnuť veľmi dobré výsledky, viditeľné už od prvého ošetrenia.

Prípravok tiež obsahuje 0,01% hydroxyapatitu vápenatého, ktorý navyše stimuluje tvorbu kolagénu, čím zlepšuje účinnosť terapie. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov zvyčajne postačí séria 4 ošetrení vykonaných v 3-týždňových intervaloch. Aby sa zabezpečil dlhodobý výsledok, stojí za to ponúknuť pacientovi na konci série následnú liečbu, ktorá by sa mala vykonať po 6 mesiacoch.

BALENIE

2 x 2,5 ml injekčné striekačky

DÔLEŽITÉ

 • Výrobok je určený na použitie profesionálnym používateľom
 • Viac o kontraindikáciách nájdete vyššie, v záložke KONTRAINDIKÁCIE

Objednajte si aj ďalšie produkty z radu NEAUVIA ORGANIC HYDRO DELUXE MAN online TU

INDIKÁCIE

 • Hydratácia
 • Revitalizácia
 • Stimulácia produkcie kolagénu

CHARAKTERISTIKA

 • Vysoká koncentrácia HA pre dokonalú hydratáciu
 • Zlepšenie hustoty pokožky vďaka hydroxyapatitu
 • Regenerácia a korekcia povrchových vrások
 • Viditeľné zlepšenie kvality pleti
 • Vínimočná bezpečnosť vďaka získaniu HA z Bacillus subtilis

KONCENTRÁCIA

 • 18mg/ml HA, nezosieťovaná
 • 0,01% CaHA, glycín a I-prolín

AKO DLHO TRVÁ VÝSLEDOK?

Výsledky sú okamžité od prvého ošetrenia. Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať od 6 do 9 mesiacov. Výsledky niekedy trvajú až jeden rok v závislosti od faktorov, ako sú typ pleti, vek a životný štýl, ale aj technika, ktorú používa zdravotnícky pracovník.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

eu


V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email: objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste odborný lekár? Máte záujem o nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr. Janka Hrušková│Zöllner Medical_1 Denisa Kurtiová│Zöllner Medical Mgr. Barbora Víglašová│Zöllner Medical

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Certifikovaná Školiteľka

Mgr. Barbora Víglašová, Sales Manager

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

NEAUVIA ORGANIC stojí na čele dermálnych výplní, ktoré sú najbližšie k prírode. Produkt Neauvia Organic bola vyvinutá s využitím najnovších technológií a vedeckých poznatkov, čím sa zabezpečila dokonalá čistota produktu a jeho účinnosť. Suroviny v RAW čistote a nová výrobná technológia predurčuje dermálnu výplň Neauvia Organic jednoznačne za lídra organických dermálnych výplní novej generácie.

NEAUVIA ORGANIC obsahuje najčistejšiu formu kyseliny haylurónovej, ktorá v súčasnosti je k dispozícií, konkrétne kyselina Hyalurónová z Bacillus Subtilis. Výhody kysyliny Hyaulurónovej z Bascillus Subtilis je jej čistota, stanovená molekulová hmotnosť, možnosť aplikácie vysokej koncentrácie HA a jej prirodzená dlhá životnosť!

Dermálna výplň NEAUVIA ORGANIC má najoptimálnejší pomer 3 základných vlastností a to:

 • súdržnosť
 • viskoelasticitu
 • plasticitu

Každá výplň Nauvia má inú optimálnu reológiu, ktorá umožňuje výplni prispôsobiť sa okolitým tkanivám a súčasne udržiavať požadovaný tvar, objem na dlhotrvajúcu estetickú korekciu.

Organická produktová línia dermálnych výplní NEAUVIA sa skladá z niekoľkých rôznych výplní a revitalizátorov. Všetky produkty ponúkajú rovnakú výhodu pomalého biologického rozkladu a dlhotrvajúcich výsledkov. Okrem toho každý produkt ponúka jedinečné výhody a môže byť použitý pre rôzne indikácie.

Napríklad INTENSE je určený na obnovu a korekciu hlbokých tkanív, INTENSE LIPS sa používa na zväčšenie a modeláciu pier a INTENSE ROSE je ideálnym riešením pre modeláciu mäkkých tkanív. Značka Neauvia Organic ponúka unikátne výplne, ktoré vyhovujú rôznym potrebám klientov.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky NEAUVIA ORGANIC od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom, českom, alebo maďarskom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL International - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití, mezoterapie, mezokoktejlov, biorevitalizácie, peelingov, dermo-kozmetiky, prístrojov pre estetiku, vybavenie ambulancií a spotrebného materiálu pre Česko, Slovensko, Rakúsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Rumunsko.

V prípade záujmu o prezentáciu značky alebo o bližšie informácie k uvedenej značke, prosím kontaktujte nás na našich infolinkách uvedených v záhlaví tejto stránky, alebo na info@zollnermedical.com. 

Zöllner Medical International