Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

NEAUVIA ORGANIC INTENSE FLUX 1ml pre hĺbkové obnovenie objemu

Kód: 1167
DORUČENIE 24H
€90 –38 %
Neauvia Organic Intense Flux 1ml│Zöllner Medical│dermalnevyplne.sk
€90 –38 % €56 / bal. €61,60 vrátane DPH €56 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Neauvia® Organic Intense Flux je organická dermálna výplň s nízkou viskoelasticitou a vysokou biointegráciou. Neauvia® Organic Intense Flux je určený na hĺbkové obnovenie objemu tkanív v stredne silnej a silne starnutej pokožke. Je vhodný na injekciu do intradermálnej vrstvy. Vyvážený stupeň zosieťovania je Intense Flux veľmi adaptívny na tkanivo, čo pomáha zväčšiť anatomickú oblasť použitia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Neauvia® Organic Intense Flux je organická dermálna výplň s nízkou viskoelasticitou a vysokou biointegráciou. Neauvia® Organic Intense Flux je určená na hĺbkové obnovenie objemu tkanív v stredne silnej a silne starnutej pokožke. Je vhodná na podanie do intradermálnej vrstvy.

Vyvážený stupeň zosieťovania je Intense Flux veľmi adaptívny na tkanivo, čo pomáha zväčšiť anatomickú oblasť použitia.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Neauvia® Organic online tu:

Balenie pozostáva z:

1 x 1ml injekčnej striekačky

Zloženie výrobku:

  • 26 mg / ml zosieťovanej kyseliny Hyalurónovej, PEG polymér
  • Glycín a L-prolín

Výhody Neauvia® Organic Intense Flux

  • Vysoká koncentrácia HA a nízka viskoelasticita
  • Hĺbková obnova objemu tkanív
  • Vyvážený stupeň zosieťovania a vysoko adaptívna výplň na tkanivo
  • Ošetrené oblasti: naso-labialné záhyby, zväčšenie pier, zdvíhanie kontúr tváre, modelovanie brady, modelovanie líca.

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvého ošetrenia. Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať od 6 do 9 mesiacov. Výsledky niekedy trvajú až jeden rok v závislosti od faktorov, ako sú typ pleti, vek a životný štýl, ale aj technika, ktorú používa zdravotnícky pracovník.

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Neauvia Organic stojí na čele dermálnych výplní, ktoré sú najbližšie k prírode. Produkt Neauvia Organic bol vyvinutý s využitím najnovších technológií a vedeckých poznatkov, čím zabezpečil dokonalú čistotu produktu a jeho účinnosť. Suroviny v RAW čistote a nová výrobná technológia predurčuje dermálnu výplň Neauvia Organic jednoznačne za lídra organických dermálnych výplní novej generácie.

Neauvia Organic obsahuje najčistejšiu formu kyseliny haylurónovej, ktorá v súčasnosti je k dispozícií, konkrétne kyselina Hyalurónová z Bacillus Subtilis. Výhody kysyliny Hyaulurónovej z Bascillus Subtilis je jej čistota, stanovená molekulová hmotnosť, možnosť aplikácie vysokej koncentrácie HA a jej prirodzená dlhá životnosť!

Dermálna výplň Neauvia Organic má najoptimálnejší pomer 3 základných vlastností a to: súdržnosť, viskoelasticitu a plasticitu. Každá výplň Nauvia má inú optimálnu reológiu, ktorá umožňuje výplni prispôsobiť sa okolitým tkanivám a súčasne udržiavať požadovaný tvar, objem na dlhotrvajúcu estetickú korekciu.

Organická produktová línia dermálnych výplní Neauvia sa skladá z niekoľkých rôznych výplní a revitalizátorov. Všetky produkty ponúkajú rovnakú výhodu pomalého biologického rozkladu a dlhotrvajúcich výsledkov. Okrem toho každý produkt ponúka jedinečné výhody a môže byť použitý pre rôzne indikácie. Napríklad INTENSE je určený na obnovu a korekciu hlbokých tkanív, INTENSE LIPS sa používa na zväčšenie a modeláciu pier a INTENSE ROSE je ideálnym riešením pre modeláciu mäkkých tkanív. Značka Neauvia Organic ponúka unikátne výplne, ktoré vyhovujú rôznym potrebám klientov.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Neauvia Organic od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

my Neauvia