Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

NEAUVIA ORGANIC STIMULATE MAN 1ml pre kvalitnú biostimuláciu pre MUŽOV a ošetrenie nedostatku objemu a hustoty pokožky

Kód: 4859
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: NEAUVIA
€80 –19 %
Neauvia Organic Stimulate Man 1ml│Zöllner Medical│DermalneVyplne sk
€80 –19 % €65 / bal. €71,50 vrátane DPH €65 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Hrubšia mužská pokožka stráca objem, hustotu a elasticitu tkanív. V záujme zníženia známok starnutia a zachovania mladistvého, energického vzhľadu, by sa mal zvoliť holistický prístup.

NEAUVIA ORGANIC STIMULATE MAN je prvá výplň schopná bojovať so známkami starnutia dvomi spôsobmi. Vysoká koncentrácia kyseliny hyalurónovej (28mg/ml) a vysoká viskozita hydrgélu umožňuje dlhšie udržanie efektu vyplnenia defektov tkaniva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrubšia mužská pokožka stráca objem, hustotu a elasticitu tkanív. V záujme zníženia známok starnutia a zachovania mladistvého, energického vzhľadu, by sa mal zvoliť holistický prístup.

NEAUVIA ORGANIC STIMULATE MAN je prvá výplň schopná bojovať so známkami starnutia dvomi spôsobmi. Vysoká koncentrácia kyseliny hyalurónovej (28mg/ml) a vysoká viskozita hydrgélu umožňuje dlhšie udržanie efektu vyplnenia defektov tkaniva.

Prípravok obsahuje 1% hydroxyapatitu vápenatého, ktorý výrazne stimuluje fibroplasty podporujúce tvorbu kolagénu. Stimualate Man je vytvorený s použitím kyseliny hyalurónovej získanej z Bacillus subtilis. Polymér PEG sa používa na zosieťovanie, čo umožňuje získať sieť vyrobenú technológiou IPN.

Hydroxyapatit vápenatý používaný vo výplniach NEAUVIA ORGANIC je vo forme malých častíc (veľkosť 8 až 12 mikrónov), ktoré sú v hydrogéle rovnomerne rozložené a zosieťované. Toto riešenie zaručuje stabilitu molekúl, ktoré nemôžu migrovať.

DÔLEŽITÉ

 • Výrobok je určený na použitie profesionálnym používateľom
 • Viac o kontraindikáciách nájdete vyššie, v záložke KONTRAINDIKÁCIE

Objednajte si aj ďalšie produkty z radu NEAUVIA ORGANIC STIMULATE MAN online TU

BALENIE

 • 1x1 ml injekčná striekačka

ZLOŽENIE

 • 28 mg/ ml zosieťovanej kyseliny Hyalurónovej s PEG
 • 1% CaHA

INDIKÁCIE

 • Obnova objemu
 • Vyplnenie kožných priehlbín, vrátane hlbokých vrások a nosoústnych záhybov)
 • Stimulácia produkcie kolagénu

CHARAKTERISTIKA

 • Jedinečná kombinácia výplňových a biostimulačných procesov
 • Hydrogél s vysokou viskozitou je vhodnejší pre mužské tkanivá
 • Výsledky potvrdené klinickými skúškami
 • Výnimočná bezpečnosť vďaka použitiu PEG a získavaniu HA z Bacillus subtilus
 • Pomalá biodegradácia a dlhotrvajúci výsledok

VÝHODY DERMÁLNEJ VÝPLNE NEAUVIA ORGANIC STIMULATE

 • Vytvorí objem a zlepší hustotu pokožky
 • Vďaka účinnej bio stimulácií zlepšuje kvalitu pokožky

AKO DLHO TRVÁ VÝSLEDOK?

Výsledky sú okamžité od prvej aplikácií. Vo všeobecnosti výsledky môžu trvať 6 až 9 mesiacov. Niekedy výsledky trvajú až viac ako rok v závislosti od jednotlivých faktorov, ako je typ kože, vek, životný štýl a technika aplikácie, ktorú používa odborný lekár. Výsledky sú zvyčajne dlhodobého charakteru.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

eu


V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email: objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste odborný lekár? Máte záujem o nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr. Janka Hrušková│Zöllner Medical_1 Denisa Kurtiová│Zöllner Medical Mgr. Barbora Víglašová│Zöllner Medical

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Certifikovaná Školiteľka

Mgr. Barbora Víglašová, Sales Manager

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

NEAUVIA ORGANIC stojí na čele dermálnych výplní, ktoré sú najbližšie k prírode. Produkt Neauvia Organic bola vyvinutá s využitím najnovších technológií a vedeckých poznatkov, čím sa zabezpečila dokonalá čistota produktu a jeho účinnosť. Suroviny v RAW čistote a nová výrobná technológia predurčuje dermálnu výplň Neauvia Organic jednoznačne za lídra organických dermálnych výplní novej generácie.

NEAUVIA ORGANIC obsahuje najčistejšiu formu kyseliny haylurónovej, ktorá v súčasnosti je k dispozícií, konkrétne kyselina Hyalurónová z Bacillus Subtilis. Výhody kysyliny Hyaulurónovej z Bascillus Subtilis je jej čistota, stanovená molekulová hmotnosť, možnosť aplikácie vysokej koncentrácie HA a jej prirodzená dlhá životnosť!

Dermálna výplň NEAUVIA ORGANIC má najoptimálnejší pomer 3 základných vlastností a to:

 • súdržnosť
 • viskoelasticitu
 • plasticitu

Každá výplň Nauvia má inú optimálnu reológiu, ktorá umožňuje výplni prispôsobiť sa okolitým tkanivám a súčasne udržiavať požadovaný tvar, objem na dlhotrvajúcu estetickú korekciu.

Organická produktová línia dermálnych výplní NEAUVIA sa skladá z niekoľkých rôznych výplní a revitalizátorov. Všetky produkty ponúkajú rovnakú výhodu pomalého biologického rozkladu a dlhotrvajúcich výsledkov. Okrem toho každý produkt ponúka jedinečné výhody a môže byť použitý pre rôzne indikácie.

Napríklad INTENSE je určený na obnovu a korekciu hlbokých tkanív, INTENSE LIPS sa používa na zväčšenie a modeláciu pier a INTENSE ROSE je ideálnym riešením pre modeláciu mäkkých tkanív. Značka Neauvia Organic ponúka unikátne výplne, ktoré vyhovujú rôznym potrebám klientov.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky NEAUVIA ORGANIC od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom, českom, alebo maďarskom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL International - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití, mezoterapie, mezokoktejlov, biorevitalizácie, peelingov, dermo-kozmetiky, prístrojov pre estetiku, vybavenie ambulancií a spotrebného materiálu pre Česko, Slovensko, Rakúsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Rumunsko.

V prípade záujmu o prezentáciu značky alebo o bližšie informácie k uvedenej značke, prosím kontaktujte nás na našich infolinkách uvedených v záhlaví tejto stránky, alebo na info@zollnermedical.com. 

Zöllner Medical International