Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Pelo Baum

Najpredávanejšie

PELO BELO Revitalizačný kondicionér 110ML Účinný kondicionér proti vypadávaniu vlasov
€22 –55 %
Pôvodne: €22  (–55 %)
€9,90 / bal.
(€11,88 vrátane DPH)
1 položiek celkom
PELO BELO Revitalizačný kondicionér 110ML Účinný kondicionér proti vypadávaniu vlasov
Akcia GARANCIA DORUČENIA 48H
€22 –55 %
€11,88 vrátane DPH
€9,90 / bal.

Značka Pelo Baum Hair Revitalizing Conditioner (revitalizačný vlasový kondicionér) má klinicky overené zloženie pre podporu rastu vlasov a zlepšenie ich kvality. Obsahuje...

Kód: 1287
Ako vieme, spoločnosť Caregen má v porfóliu veľmi kvalitné a bezpečné produkty zo starostlivosti o pleť, vlasy a riasy. Či sú to produkty z radu Revofil Aquashine, alebo Dermaheal. Caregen je jedna z popredných Kórejských spoločností v estetickom priemysle. Pri každom novom produkte čerpá zo svojej bohatej minulosti na výskum. V tomto prípade siahla spoločnosť Caregen do výskumu nanotechnológie a biomimetických peptidov, kde vytvorila veľmi účinné nové produkty, ktoré zamedzujú vypadávaniu vlasov a obnovujú rast vlasov z poškodených vlasových vačkov. 
 
Značka Pelo Baum a produkty HAIR REVITALIZING SHAMPOO, HAIR REVITALIZING CONDITIONER, HAIR REVITALIZIN SOLUTION predstavujú vrchol vo výskume starostlivosti o vlasy a riasy od spoločnosti Caregen. V tomto prípade bola uvedená nanotechnológia použitá na prenesenie aktívnych účinných látok až priamo do vlasovej bunky. Veríme, že s týmito produktami budete nadmieru spokojní. 
 
 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití, mezoterapie, mezokoktejlov, biorevitalizácie, peelingov a kozmetiky pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Pelo Baum │Zöllner Medical