Prístroj na tvarovanie a ošetrenie tváre a tela EunSung Comfort Line včetne stojana

Kód: A1360
Modul cena pre prihlasených
Značka: EUNSUNG
€10 000 / ks €12 000 vrátane DPH €10 000 / 1 ks
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Rad EunSung Comfort Line je zameraný na splnenie vytúžených efektov tvarovania tela a omladzovania tváre a splní sny Vašich klientov! Do tohto zariadenia integroval výrobca šesť rôznych vedeckých technologických riešení. Systém obsahuje tri typy ošetrovacích hlavíc, ktoré kombinujú najlepšie vlastnosti modernej a úspešnej starostlivosti o tvár a telo, vrátane multipolárneho RF, ultrazvukovej kavitácie, vákua, soft lasera, LED svetelných terapií a tepelnej rádiofrekvencie (nástrel / rubbing). Profesionálny, elegantný vzhľad a štýlový dizajn radu Comfort Line obsahuje inovatívne, bohaté funkcie na znovuzískanie mladistvo pružnej a pevnej pokožky tváre i ostatných častí tela, ako aj komplexnú podporu na dosiahnutie tvarovanej a štíhlejšej postavy!

 

Oblasti použitia: odbúravanie tukov, tvarovanie postavy, zmenšenie konfekčnej veľkosti, redukcia celulitídy, strií, odstraňovanie škodlivých látok z organizmu, napnutie, spevnenie pokožky tváre a tela, omladenie pokožky tváre a tela, lifting, kontúrovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

EunSung Comfort Line – Šesť technológií pre pružnú pokožku a pevné kontúry!

Rozšírením sady kozmetických zariadení vášho salónu o EunSung Comfort Line sa stanete vlastníkom nielen prvotriedneho zariadenia na ošetrenie tela, ale aj najmodernejšieho prístroja na ošetrenie tváre, ktorý prináša ohromujúce výsledky. Okrem osvedčených a vedecky overených technológií tvarovania postavy (multipolárna rádiofrekvencia, vákuum, kavitácia, soft-laser, vákuová a LED svetelná terapia) sa prístroj vyznačuje aj kvalitnou tepelnou RF terapiou (Shooting and Rubbing) a tipmi, ako udržať dlhú životnosť.

Rad Comfort Line je impozantný nielen vzhľadom a súhrnom vonkajších atribútov, ale aj výsledkami, ktoré dosahuje!

 

Výhody

 • zahŕňa šesť vedecky overených technológií tvarovania tváre a tela (multipolárna RF, kavitácia, mäkký laser, vákuum, LED a termálna RF)
 • prináša ohromujúce výsledky ošetrenia tváre a tela
 • mimoriadne dlhá životnosť, vysokokvalitné tepelné RF hroty na ošetrenie tváre (Shot Tip – 10 000 nástrelov / Rubbing Tip – 100 hodín)
 • jednotlivé technológie ošetrenia tela možno prispôsobiť kondícii klienta (vypnúť, resp. použiť individuálne)
 • legantný, moderný dizajn
 • ergonomická, pohodlná manipulácia s ošetrovacími hlavicami
 • užívateľsky prívetivé, intuitívne rozhranie s dotykovým displejom
 • ľahko premiestniteľný stojan s úložným priestorom ako voliteľné príslušenstvo

Aplikácia

 • odbúravanie tukov
 • formovanie postavy
 • zmenšenie konfekčnej veľkosti
 • redukcia celulitídy
 • ošetrenie strií
 • odstránenie nežiaducich sedimentov z organizmu
 • napnutie pokožky tváre a tela
 • omladenie pokožky tváre a tela
 • lifting
 • kontúrovanie

Princípy pôsobenia

Multipolárna rádiofrekvencia – 1 MHz

Multipolárna RF energia 1MH prístroja EunSung Comfort Line preniká do kožného tkaniva a podkožných tukových vrstiev bezpečne a bezbolestne. Jej hĺbkovo hrejivý účinok urýchľuje prirodzený metabolizmus tukových buniek. V dôsledku riadeného tepelného pôsobenia sa voľné mastné kyseliny cez bunkovú membránu adipocytov intenzívne uvoľňujú do medzibunkového priestoru. Tuk sa odvádza lymfatickým a cievnym systémom a vylučovacím systémom sa vylučuje z tela. V danej oblasti sa tukové bunky zmenšia a reštartuje sa mikrocirkulácia a lymfatický tok, preto sa obnovia aj metabolické procesy. Tým sa znižuje výskyt celulitídy a lokálnych tukových zásob.

 

Kavitácia

Kavitácia je fyzikálny jav. Ultrazvuková multikavitačná hlavica Comfort Line vytvára počas ošetrenia obrovské množstvo mikrobublín v medzibunkovom priestore. V dôsledku parciálnych tlakových zmien spôsobených ultrazvukovými vlnami bubliny praskajú a pri zdarnom, vzájomne sa posilňujúcom stretnutí rázových vĺn roztlačia membrány tukových buniek. Triglyceridy sa uvoľňujú do medzibunkového priestoru, odkiaľ prechádzajú do vylučovacej sústavy a prirodzenou cestou opúšťajú telo.

 

Soft-laser

Špeciálne laserové svetlo ošetrujúcej hlavice Comfort Line Multi podporuje, zvyšuje účinnosť rádiofrekvenčného odbúravania tukov a červené laserové svetlo má pozitívny, omladzujúci účinok na celé kožné tkanivo. Soft laser zvyšuje priepustnosť bunkových membrán tukových buniek, čím uľahčuje uvoľňovanie mastných kyselín, ktoré sa vplyvom rádiofrekvenčného tepla stávajú tekutými, do medzibunkového priestoru. V dôsledku toho sa rozmery tukových buniek zmenšia. Voľné mastné kyseliny opúšťajú telo prirodzenou cestou kanálmi vylučovacej sústavy. Intenzívne červené svetlo laserových diód zosilňuje metabolizmus kožných buniek (stimuluje tvorbu ATP), preto má aj spevňujúci a omladzujúci účinok.

 

Vákuum

V dôsledku veku, chorôb, liekov, stresu, nesprávneho stravovania, fajčenia, konzumácie alkoholu a nedostatku pohybu sa v tele hromadia odpadové látky. Tieto látky výrazne inhibujú prirodzené funkcie kolagénu a elastínu, čo spôsobuje stratu pružnosti a ochabnutie spojivového tkaniva a pokožky. Tento proces vedie napokon k závažnejším problémom s celulitídou.

Pulzná vákuová masáž ošetrujúcou hlavicou Comfort Line Multi zlepšuje krvný a lymfatický obeh, čo má veľmi priaznivý fyziologický vplyv na bunkový a tkanivový metabolizmus a pomáha pri odbúravaní nahromadených tukov. Intenzívne zvýšenie lymfatického toku medzi medzibunkovým priestorom a lymfatickými cievami má silný detoxikačný účinok a zmierňuje edémy.

 

Terapia červeným a modrým svetlom

Ošetrujúce hlavice EunSung Comfort Line Multi zahŕňajú aj terapie červeným alebo modrým LED svetlom, ktoré priaznivo pôsobia na celé kožné tkanivo. LED diódy s červeným svetlom majú priaznivý vplyv na omladzovanie populácie kožných buniek zvýšením produkcie ATP (bunkovej energie), zatiaľ čo LED diódy s modrým svetlom sú účinným doplnkom pri liečbe akné a pôsobia na pokožku aj dezinfekčne.

 

Tepelná rádiofrekvencia – 4 MHz

Pri aplikácii termálneho skenovacieho hrotu preniká tepelná RF energia neablatívnym spôsobom do hlbších tkanív pokožky bez poškodenia povrchu, kde stimuluje činnosť fibroblastových buniek, čím podporuje tvorbu kolagénu. Skenovacia ošetrovacia hlavica výrazne uľahčuje ošetrenie ťažkodostupných a zakrivéných zón tváre, napr. okolie očí a pier.

 

Pri použití nástrelového hrotu (tip) preniká tepelná energia termálnej RF hlboko do pokožky, kde zvýšená teplota spôsobí zmrštenie ochabnutých kolagénových vlákien. Výsledkom je viditeľne pevnejšia pokožka už po prvom ošetrení. Z dlhodobého hľadiska je výsledkom ošetrenia, že 4 MHz frekvencia bipolárnej RF energie stimuluje funkciu fibroblastových buniek produkujúcich kolagén a elastín, čo spúšťa regeneráciu kolagénu v pokožke, ktorá zaistí dlhodobé účinky.

 

Termálna RF technológia stiahnutím elastínových a kolagénových vlákien a stimuláciou ich produkcie podporuje napnutie pokožky a zvyšuje jej pružnosť. V ošetrovaných oblastiach redukuje vrásky a omladzuje pokožku.

Ošetrovacie hlavice Comfort Line

Ošetrovacie hlavice sú komfortné, ergonomicky tvarované a pohodlné na použitie.

>Kavitačná hlavica Comfort Line Multi“ width=“800″ height=“428″ class=“alignleft size-full“ /></p>
<p>Multipolárna RF 1 MHz, kavitácia, soft laser a LED svetelná terapia sa navzájom posilňujú a sú mimoriadne účinné pri odbúravaní tukov a spevňovaní.</p>
<h5 style=

 

Ošetrovacie hlavice, ktoré integrujú tri technológie:
 • Veľká ošetrovacia hlavica: ideálna na odbúravanie tukov, ošetrenie celulitídy a zmenšenie obvodu rozmerovo väčších plôch tela.
 • Stredne veľká ošetrovacia hlavica: mimoriadne vhodná na odbúravanie tukov, ošetrenie celulitídy a zníženie obvodu rozmerovo menších, členitejších častí tela (napr. horných a dolných končatín), ako aj lifting a spevnenie väčších oblastí tváre (napr. líc).
 • Malá ošetrovacia hlavica: určená na ošetrenie tváre. Vhodná na liftingové ošetrenie tváre, redukciu vrások, na zvýšenie pevnosti pleti a stimuláciu kolagénu.

Súčasťou výbavy veľkej a strednej ošetrovacej hlavice je aj terapia červeným LED svetlom, zatiaľ čo malých hlavíc terapia modrým LED svetlom.

Termálna ošetrovacia hlavica Comfort Line s niekoľkými druhmi hrotov na nástrel a skenovanie

Comfort Line Thermal RF

Termálne RF hlavice 4MHz umožňujú použitie v dvoch samostatných režimoch podľa potrieb klienta a ošetrovanej oblasti. V režime RF Shot sa energia distribuuje na presne určené miesto, do hlbších vrstiev pokožky, kde stimuláciou fibroblastových buniek spúšťa dlhodobú tvorbu kolagénu a elastínu. Režim RF Scan umožňuje účinné ošetrenie zakrivených, zaoblených aj úzkych zón, akými sú okolie očí a úst.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: