REVS PRO32 - Inovatívny tkanivový stimulátor 64mg/2ml, Prirodzená bioremodelácia a lifting pokožky

Kód: A0656
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: REVS PRO32
€79 –25 %
Gw6gTIyLHpt6Xxq0
€79 –25 % €59 / bal. €70,80 vrátane DPH €29,50 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Inovatívny tkanivový biostimulátor Revs Pro32, kórejské laboratórium Reanzen pre prirodzenú bioremodeláciu a biolifting pokožky.

Revs Pro32 je unikátna formulácia pozostávajúca až z 64 mg fragmentovanej kyseliny hyalurónovej, s dvoma molekulovými hmotnosťami 32 mg H-HA a 32 mg L-HA, pre najlepšie výsledky, pokiaľ ide o zväčšenie objemu tkaniva, prirodzenosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Až 64 mg FRAGMENTÁRNEJ HA!

Použitie fragmentovanej kyseliny hyalurónovej umožňuje aktiváciu CD44 receptorov, ktoré sa nachádzajú na povrchu fibroblastov, za účelom zvýšenia efektivity tvorby nových proteínových vlákien ako sú kolagén a elastín, čo má za následok silné napätie oválu tváre a mäkký lifting tkaniva.

Použite

  • Aplikácia metódou 5 bodov
  • Opakovanie 4-5 liečebných sedení každých 30 dní

KONCENTRÁCIA 64mg + KVALITA KYSELINY = PRIRODZENÝ LIFT

Prečo PRO32 zaručuje prirodzený liftingový efekt?

Nezosieťovaná vysokomolekulárna a nízkomolekulárna nefragmentovaná kyselina hyalurónová použitá v iných prípravkoch nespúšťa aktiváciu receptorov na fibroblastoch, čím prispieva len k efektu hĺbkovej hydratácie, bez stimulácie produkcie kolagénu a elastínu vlákna, vďaka čomu je efekt stiahnutia a zlepšenia oválu oveľa menší a účinok prípravku nastáva krátkodobo.

Zloženie

  • Kyselina hyalurónová s dvoma molekulovými hmotnosťami 32 mg H-HA a 32 mg L-HA

Indikácie

  • Ultra-hydratácia pokožky
  • Zvýšenie pevnosti
  • Jednoznačné zlepšenie napätia
  • Regenerácia tkaniva
  • Prirodzený soft-lifting
  • Redukcia hlbokých vrások

Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky REVS PRO32 pre SK a CZ trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: