Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY I (1x3ML) - Anti-aging, obnova hustoty, lesku, ideálna v boji proti predčasnému starnutiu pokožky

Kód: 437
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: TEOSYAL
€99 / bal. €108,90 vrátane DPH €33 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Teosyal® PureSense Redensity I 3 ml je jedinečná dermálna výplň na zlepšenie pokožky na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, obnovuje jej hustotu a udržuje jej lesk. Teosyal® PureSense Redensity I 3ml je vhodný na tvár, krk a tiež dekolt, kde pokožka vykazuje známky hydratácie, straty objemu a poškodenia slnkom a vekom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Teosyal® PureSense Redensity I 3 ml je jedinečná dermálna výplň na zlepšenie pokožky na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, obnovuje jej hustotu a udržuje jej lesk.

Teosyal® PureSense Redensity I 3ml je vhodný na tvár, krk a tiež dekolt, kde pokožka vykazuje známky hydratácie, straty objemu a poškodenia slnkom a vekom. 

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Teosyal® online tu:

Balenie pozostáva z:

1 x 3 ml striekačky

Výhody Teosyal® PureSense Redensity I 1x3ml:

  • Obnovuje hustotu pokožky
  • Spomaľuje proces starnutia
  • Napína pokožku

Ako dlho trvá výsledok?

Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia, životný štýl a technika použitá lekárom pri aplikácií dermálnej výplne, vo všeobecnosti však zhruba 18 mesiacov.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: