Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY I (2x1ml) - Anti-aging, obnova hustoty, lesku, ideálna v boji proti predčasnému starnutiu pokožky

Kód: 431
Značka: TEOSYAL
€159 –44 %
Teosyal Puresense Redensity
€159 –44 % €89 / bal. €97,90 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

Teosyal® PureSense Redensity I je unikátna dermálna výplň na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, obnovuje hustotu pokožky a udržiava jej lesk. Teosyal® PureSense Redensity I je vhodný pre tvár, krk a dekolt, kde koža vykazuje známky poškodenia (slnkom, vekom, životným štýlom a pod.)

Detailné informácie

Podrobný popis

Teosyal® PureSense Redensity I je unikátna dermálna výplň na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, obnovuje hustotu pokožky a udržiava jej lesk.

Teosyal® PureSense Redensity I je vhodný pre tvár, krk a dekolt, kde koža vykazuje známky poškodenia (slnkom, vekom, životným štýlom a pod.)

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Teosyal® online tu:

Balenie pozostáva z:

2 x 1 ml striekačky

Výhody Teosyal® PureSense Redensity I 2x1ml:

  • Napína pokožku
  • Spomaľuje proces starnutia
  • Obnovuje hustotu

 Ako dlho trvá výsledok?

Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia, životný štýl a technika použitá lekárom pri aplikácií dermálnej výplne, vo všeobecnosti však 18 mesiacov.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: