Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY II (2x1ml) pre efektívnu liečbu očného okolia (kruhy pod očami, únava, starnutie)

Kód: 434
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H
Značka: TEOSYAL
€155 / bal. €170,50 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

Teosyal® PureSense Redensity II je pokročilá dermálna výplň určená na aplikáciu do citlivej oblasti okolia očí. Teosyal® PureSense Redensity II obsahuje jemnú zmes nezosieťovanej a zosieťovanej kyseliny hyalurónovej, ktorá je špecificky indikovaná pre liečbu spojenú s očným okolím.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dôležitosť starostlivosti o očné okolie bolo vždy veľkou témou nielen súčasných moderných žien, ale aj veľkou témou dermatológov a kozmetických špecialistov.

Vrásky, záhyby a tmavé kruhy na jemnej pokožke okolo očí vám vždy jasne ukážu vývoj procesu starnutia. Korekciu týchto nedostatkov si zároveň vyžaduje najvyššiu zručnosť špecilistu a materiál, ktorý by nespôsobil opuchy v periorbitálnej oblasti.

Švajčiarska spoločnosť TEOXANE vyvinula jedinečnú dermálnu výplň na báze mriežkovaných a neselektovaných hyalurónových kyselín - TEOSYAL PURESENSE REDENSITY II 2x1ml. Zloženie tohto materiálu zahŕňa kyselinu hyalurónovú neživočíšneho pôvodu s najvyšším stupňom čistenia s koncentráciou 15 mg/ g, antioxidanty, vitamín B6, zinok a meď, osem aminokyselín a lidokaín. Tento obohatený kokteil je injikovaný subkutánne, pomáha nasýtiť pokožku vlhkosťou, rozložiť vrásky, zlepšiť farbu pleti, eliminovať tmavé kruhy a naštartovať biologické procesy v bunkách.

TEOSYAL PURESENSE REDENSITY II 2x1ml má veľmi jemnú a plastickú textúru, ľahko sa vstrekuje, nevyvoláva výskyt alergií alebo opuchov pod očami. Vďaka špeciálnej technológii syntézy kyseliny hyalurónovej vo vnútri molekuly hyalurónovej sa vytvárajú ďalšie väzby, preto má účinná látka ďalšiu stabilitu a zvyšuje sa priemerná doba biodegradácie plniva.

POMOCOU TEOSYAL PURESENSE REDENSITY II 2X1ML JE MOŽNÉ DOSIAHNUŤ NASLEDUJÚCE VÝSLEDKY:

 • Eliminácia nasolakrimálneho a palpebromalárneho sulku
 • Odstránenie tmavých kruhov a pod očami, ako aj zlepšenie pružnosti pokožky
 • Korekcia vrások okolo očí
 • Zvýšenie ochrannej bariéry tenkej kože pod očami.

Priebeh biorevitalizácie pod očami vykonáva kompetentný špecialista, ktorý má dostatočné skúsenosti s korekciou v tejto citlivej oblasti. Po 1 roku sa odporúča vykonať následnú korekciu. V takom prípade môže účinok trvať až 2 roky.

TEOSYAL PURESENSE REDENSITY II 2x1ml obsahuje lidokaín, ktorý pomáha eliminovať bolesť počas aplikácie a zmierňuje tak prípadné traumatické pocity klientov.

ZAKÚPTE SI AJ ĎALŠIE PRODUKTY Z RADU TEOSYAL® ONLINE TU:

BALENIE POZOSTÁVA Z:

 • 2 x 1 ml striekačky 
 • 2 x 30g ½ ihiel

PRÍSADY:

 • 15 mg/ ml kyselina hyalurónová
 • 8 aminokyselín - arginín, glycín, izoleucín, leucín, lyzín, prolín, treonín a valín
 • 3 antioxidanty - kyselina alfalipoová, glutatión a N-acetyl-L-cysteín
 • 2 minerály - meď a zinok
 • Vitamín B6
 • 0,3% lidokaínu

VÝHODY TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY II 2x1ML:

 • Hydratácia a objem pre jemnú a citlivú oblasť očí
 • Vhodné ako pre kruhy pod očami tak aj vpadnuté kruhy a okolie očí

 AKO DLHO TRVÁ VÝSLEDOK?

Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia, životný štýl a technika použitá lekárom pri aplikácií dermálnej výplne, vo všeobecnosti však 9-12 mesiacov.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Nakupujte od slovenskej firmy Zöllner Medical a pomôžte zachovať pracovné miesta na Slovensku. Zároveň nám pomáhate s našou expanziou do zahraničia, kde môžeme ukázať silu nášho slovenského potenciálu. A na to budeme vždy hrdí.

Sme radi, že zostávate s nami.

Váš Zöllner Medical tím 

Dodatočné parametre

Kategória: TEOSYAL
Hmotnosť: 0.44 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: