TEOSYAL RHA 1 (2x1ml) - Ideálny pre prirodzené omladenie a odstránenie povrchových vrások tváre, krku a dekoltu

Kód: A0958
DORUČENIE 24H
Značka: TEOSYAL
€220 –30 %
Teosyal Rha 1
€220 –30 % €153 / bal. €168,30 vrátane DPH
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Teosyal RHA 1 je dermálna výplň  založená na kyseline hyalurónovej, určená na zlepšenie vlastností pokožky pri každom pohybe a zároveň pomáha pokožke zachovať jej vitalitu a jemnosť. Teosyal RHA 1 je navrhnutý špeciálne na ošetrenie povrchových a jemných vrások. Výrobok obsahuje lidokaín, silné anestetikum pre pohodlnejšiu aplikáciu.

VÝHODY Teosyal RHA 1 1ml:

  • Zachová vitalitu a jemnosť pokožky
  • Ošetrí a vyplní povrchové a jemné vrásky 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dermálna výplň TEOSYAL RHA1 je zameraná na korekciu dynamických oblastí tváre. Ani dnešnú modernú ženu neobchádzajú negatívne faktory prostredia ako stres, nezdravý životný štýl, nezdravé smeny v práci a odpočinku. Všetky tieto vplyvy sa vekom prejavia na našej pokožke. Vďaka tomu klesá množstvo natívnej (endogénnej) kyseliny hyalurónovej v tkanivách dermy a klesá produkcia kolagénu a elastínu. V dôsledku toho - výskyt vrások rôznej závažnosti, zmeny objemu a kontúr, pigmentácia a strata farby pleti. Pokožka sa tak stáva ochabnutou a suchou, stráca pružnosť a tón, stenšuje sa.

Proces starnutia síce nie je možné zastaviť, ale je ľahké spomaliť jeho prejavy v podobe vrások a záhybov spolu s inovatívnym návrhom švajčiarskeho laboratória „Teoxane“ - výplňou TEOSYAL RHA1. Hlavnou zložkou činidla je lineárny mukopolysacharid - kyselina hyalurónová, v koncentrácii 15 mg/ ml, syntetizovaný patentovanou technológiou trojrozmernej siete.

Molekuly hyaluronátu majú vysokú pevnosť a odolávajú všetkým deformáciám charakteristickým pre pohyblivé časti tváre. Vďaka elektrostatickej povahe sú reťazce hyalurónovej siete vo vnútri dermy prepojené špeciálnymi silami interakcie, vďaka ktorým sa prispôsobujú prírodnej architektúre tkanív, sú ľahko zničiteľné a rovnako rýchlo sa vytvárajú, pričom si neustále zachovávajú pôvodné tri rozmerová štruktúra. V materiále TEOSYAL RHA1 sa používa minimálne množstvo sieťovacieho činidla BDDE. Gél má viskóznejšiu a elastickejšiu konzistenciu, je plne kompatibilný s ľudským telom. Takéto plnivo nie je cítiť vo vnútri, skôr sa stáva súčasťou dermálnych štruktúr a dokonale sa integruje do kožných tkanív.

TEOSYAL RHA1, ktorý chráni prirodzené línie tváre, je ideálny na korekciu:

  • povrchové vrásky v periorálnej oblasti
  • vrásky na čele
  • vrásky v kútikoch očí
  • vrásky v tvare prstenca na krku
  • príušné a vakové vrásky.
  • dermálna výplň účinne odstraňuje ochabnutie a suchosť pokožky tváre, krku a dekoltu, doplňuje objemový deficit v oblasti spánkov. 

Trvanie účinku plniva je určené individuálnymi charakteristikami pacienta, technikou injekcie a oblasťou korekcie. Predĺžený účinok pretrváva od 9 do 18 mesiacov.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Teosyal® online tu:

BALENIE POZOSTÁVA Z:

2 x 1 ml striekačky

VÝHODY Teosyal RHA 1 1ml:

  • Zachová vitalitu a jemnosť pokožky
  • Ošetrí a vyplní povrchové a jemné vrásky 

OBLASTI POUŽITIA:

Líca, nasolabiálne záhyby, čelo, vejárikovité očné vrásky

AKO DLHO TRVÁ VÝSLEDOK?

Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia, životný štýl a technika použitá lekárom pri aplikácií dermálnej výplne, vo všeobecnosti však zhruba niekoľko mesiacov.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: