TEOSYAL RHA 3 (2x1ml) - Ideálny pre prirodzené omladenie, vyplnenie hlbších vrások a straty objemu

Kód: A0980
DORUČENIE 24H
Značka: TEOSYAL
€230 –26 %
Teosyal Rha 3
€230 –26 % €168 / bal. €184,80 vrátane DPH €84 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Teosyal RHA 3 je dermálna výplň báze kyseliny hyalurónovej, ktorá je určená na zlepšenie vlastností pokožky pri každom pohybe a zároveň pomáha zachovať vitalitu a jemnosť pokožky. Teosyal RHA 3 je špeciálne navrhnutý na vyhladenie hlbších vrások. Teosyal RHA 3 môže byť tiež použitý na zväčšenie objemu pier. Výrobok obsahuje lidokaín, silné anestetikum pre pohodlnejšiu aplikáciu.

VÝHODY TEOSYAL RHA 3, 1ML:

 • Zachovanie vitality a jemnosti pokožky
 • Vyplní hlbšie vrásky
 • Zväčší objem pier 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dermálna výplň TEOSYAL RHA3 bola vyvinutá s cieľom kompenzovať nedostatok kyseliny hyalurónovej a korigovať s tým spojené estetické zmeny alebo zmeny súvisiace s vekom. Hlavnou podmienkou pre zachovanie optimálnej elasticity tkanív tváre je dostatočná produkcia prírodnej kyseliny hyalurónovej, ktorá ako vieme klesá s vekom a pod vplyvom rôznych faktorov.

Séria TEOSYAL RHA má zásadne nový prístup k výrobe kyseliny hyalurónovej. Pomocou patentovanej techniky spájania molekúl na princípe uložených sietí sa výrobcovi podarilo znížiť množstvo chemického činidla BDDE, čo následne znížilo riziko zápalu a vedľajších účinkov po ukončení procedúry. Teraz aj v najdynamickejších zónach zostáva TEOSYAL RHA 3 od 9 do 18 mesiacov.

S využitím prirodzenej vlastnosti kyseliny hyalurónovej k vlastnej organizácii vyvinuli laboratórni špecialisti dermálnu výplň s jedinečnou kombináciou väzieb s dlhým a krátkym reťazcom. Táto interakcia umožňuje molekulám trvale si uchovať trojrozmernú štruktúru, rozpadajúcu sa a znovu sa formujúcu do nových zlúčenín, ktorá podporuje architektúru a hydratáciu tkanív na všetkých úrovniach dermy. Dodatočné pridanie lidokaínu poskytuje ľahkú a bezbolestnú injekciu TEOSYAL RHA 3, čím sa minimalizuje riziko ďalších komplikácií.

Na vyplnenie najhlbších a najvýraznejších záhybov a vrások v dosť dynamických častiach tváre sa odporúča použiť TEOSYAL RHA3, ktorý sa odporúča pre:

 • eliminácia nosolabiálnych záhybov a vrások
 • vyplnenie objemu a korekcia obrysov pier
 • korekcia hlbokých periorálnych vrások
 • vyhladenie vrások na čele
 • operujúci s vráskami v nasoskulárnej oblasti a zvislou čiarou pier
 • vyplnenie straty objemu v oblasti líc, brady a pier.

Jedinečnosť tohto prípravku spočíva v tom, že sa pomaly odbúrava presne v tých oblastiach, v ktorých je najintenzívnejší krvný obeh, a tým je zvýšený čas pre odbúravanie plniva. V závislosti od účelu, závažnosti a individuálnych charakteristík pacienta zostáva predĺžený účinok najmenej 9 mesiacov a v najúspešnejších variantoch - až jeden a pol roka. Aplikácia TEOSYALU RHA3 je určená iba pre vyškolených odborníkov.

ZAKÚPTE SI AJ ĎALŠIE PRODUKTY Z RADU TEOSYAL® ONLINE TU:

BALENIE POZOSTÁVA Z:

2 x 1 ml striekačky

VÝHODY TEOSYAL RHA 3, 1ML:

 • Zachovanie vitality a jemnosti pokožky
 • Vyplní hlbšie vrásky
 • Zväčší objem pier 

OBLASTI POUŽITIA:

Líca, nasolabiálne ryhy, čelo a vejárovité vrásky v okolí očí

AKO DLHO TRVÁ VÝSLEDOK?

Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia, životný štýl a technika použitá lekárom pri aplikácií dermálnej výplne, vo všeobecnosti však zhruba niekoľko mesiacov.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: