Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

TEOSYAL® RHA 3 (2x1ml) - Ideálny pre prirodzené omladenie, vyplnenie hlbších vrások a straty objemu

Kód: 458
CENOVÝ HIT DORUČENIE 48H
Značka: TEOSYAL
€169 / bal. €185,90 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

Teosyal® RHA 3 je dermálna výplň báze kyseliny hyalurónovej, ktorá je určená na zlepšenie vlastností pokožky pri každom pohybe a zároveň pomáha zachovať vitalitu a jemnosť pokožky. Teosyal® RHA 3 je špeciálne navrhnutý na vyhladenie hlbších vrások. Teosyal® RHA 3 môže byť tiež použitý na zväčšenie objemu pier. Výrobok obsahuje lidokaín, silné anestetikum pre pohodlnejšiu aplikáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dermálna výplň TEOSYAL RHA3 bola vyvinutá s cieľom kompenzovať nedostatok kyseliny hyalurónovej a korigovať s tým spojené estetické zmeny alebo zmeny súvisiace s vekom. Hlavnou podmienkou pre zachovanie optimálnej elasticity tkanív tváre je dostatočná produkcia prírodnej kyseliny hyalurónovej, ktorá ako vieme klesá s vekom a pod vplyvom rôznych faktorov.

Séria TEOSYAL RHA má zásadne nový prístup k výrobe kyseliny hyalurónovej. Pomocou patentovanej techniky spájania molekúl na princípe uložených sietí sa výrobcovi podarilo znížiť množstvo chemického činidla BDDE, čo následne znížilo riziko zápalu a vedľajších účinkov po ukončení procedúry. Teraz aj v najdynamickejších zónach zostáva TEOSYAL RHA 3 od 9 do 18 mesiacov.

S využitím prirodzenej vlastnosti kyseliny hyalurónovej k vlastnej organizácii vyvinuli laboratórni špecialisti dermálnu výplň s jedinečnou kombináciou väzieb s dlhým a krátkym reťazcom. Táto interakcia umožňuje molekulám trvale si uchovať trojrozmernú štruktúru, rozpadajúcu sa a znovu sa formujúcu do nových zlúčenín, ktorá podporuje architektúru a hydratáciu tkanív na všetkých úrovniach dermy. Dodatočné pridanie lidokaínu poskytuje ľahkú a bezbolestnú injekciu TEOSYAL RHA 3, čím sa minimalizuje riziko ďalších komplikácií.

Na vyplnenie najhlbších a najvýraznejších záhybov a vrások v dosť dynamických častiach tváre sa odporúča použiť TEOSYAL RHA3, ktorý sa odporúča pre:

  • eliminácia nosolabiálnych záhybov a vrások
  • vyplnenie objemu a korekcia obrysov pier
  • korekcia hlbokých periorálnych vrások
  • vyhladenie vrások na čele
  • operujúci s vráskami v nasoskulárnej oblasti a zvislou čiarou pier
  • vyplnenie straty objemu v oblasti líc, brady a pier.

Jedinečnosť tohto prípravku spočíva v tom, že sa pomaly odbúrava presne v tých oblastiach, v ktorých je najintenzívnejší krvný obeh, a tým je zvýšený čas pre odbúravanie plniva. V závislosti od účelu, závažnosti a individuálnych charakteristík pacienta zostáva predĺžený účinok najmenej 9 mesiacov a v najúspešnejších variantoch - až jeden a pol roka. Aplikácia TEOSYALU RHA3 je určená iba pre vyškolených odborníkov.

ZAKÚPTE SI AJ ĎALŠIE PRODUKTY Z RADU TEOSYAL® ONLINE TU:

BALENIE POZOSTÁVA Z:

2 x 1 ml striekačky

VÝHODY TEOSYAL® RHA 3, 1ML:

  • Zachovanie vitality a jemnosti pokožky
  • Vyplní hlbšie vrásky
  • Zväčší objem pier 

OBLASTI POUŽITIA:

Líca, nasolabiálne ryhy, čelo a vejárovité vrásky v okolí očí

AKO DLHO TRVÁ VÝSLEDOK?

Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia, životný štýl a technika použitá lekárom pri aplikácií dermálnej výplne, vo všeobecnosti však zhruba niekoľko mesiacov.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie