TEOSYAL RHA 4 (2x1,2ML) - Ideálny volumizér pre prinavrátenie strateného objemu

Kód: A0997
DORUČENIE 24H
Značka: TEOSYAL
€240 –27 %
Teosyal Rha 4
€240 –27 % €175 / bal. €192,50 vrátane DPH €72,92 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Teosyal RHA 4 je dermálna výplň báze kyseliny hyalurónovej, ktorá je určená na zlepšenie vlastností pokožky pri každom pohybe a zároveň pomáha zachovať vitalitu a jemnosť pokožky. Teosyal RHA 4 je špeciálne navrhnutý tak, aby vytvoril objem v hlbokých podkožných vrstvách a na liečbu ochabnutej a previsnutej pokožky. Výrobok obsahuje lidokaín, silné anestetikum pre pohodlnejšiu aplikáciu.  

Výhody Teosyal RHA 4 1ml:

 • Zachovanie vitality a jemnosti pokožky
 • Vytvorí objem
 • Lieči ochabnutú a previsnutú pokožku

Detailné informácie

Podrobný popis

Revolučná dermálna výplň TEOSYAL RHA 4 obsahuje nový vzorec pre kyselinu hyalurónovú, vyvinutý výlučne pre prácu s najdynamickejšími časťami tváre. Špeciálna technika zosieťovania molekúl podľa typu trojrozmernej siete umožňuje lepšie uchovanie dlhých reťazcov hyaluronátu sodného a niekoľkonásobné zníženie množstva sieťovacieho činidla BDDE (až 4%).

Švajčiarska spoločnosť „Teoxane“, ktorá sa od roku 2003 zaoberá výrobou prípravkov na báze kyseliny hyalurónovej, umožnili vývoj jedinečného prírodného volumizéra TEOSYAL RHA 4. Tento gél bol prvým prostriedkom na trhu krásy, ktorý sa aplikuje na hladinu podkožného tuku a tým sa líši od tradičných suprakutánnych injekcií.

Trojrozmerná sieť má vysokú pevnosť a pružnosť, dodáva dermálnej výplni potrebnú viskozitu. Elektrostatická povaha interakcie molekúl kyseliny hyalurónovej im umožňuje ľahké odbúravanie a rovnako rýchle vytváranie: tento efekt umožňuje zachovať prirodzený výraz tváre a za žiadnych okolností neodhalí výplň pod kožu, takže môže nesmie byť nahmataný ani viditeľný.

Vďaka tejto pozoruhodnej plasticite je TEOSYAL RHA4 sa odporúča na:

 • odstránenie nedostatku objemu brady
 • vyplnenie obrysov lícnych kostí, objem horných lícnych kostí a spánkov
 • eliminácia rýh a vrások na čele
 • výplň brázdy uprostred líca
 • korekcia tvaru a vyrovnanie všeobecného obrysu tváre
 • korekcia „únavy tváre“ (slabosť, hlboké vrásky).
 • Liečivo obsahuje minimálnu koncentráciu lidokaínu 0,3%, čo je dostatočné na odstránenie nepohodlia počas postupu a na pohodlnejšie podanie injekcie.

Napĺňaním pokožky objemom si dermálna výplň zachováva pevnosť a pružnosť dermy, čo umožňuje pokožke vyzerať prirodzene. TEOSYAL RHA4 sa perfektne prispôsobí mimike a nenápadne sa distribuuje v tkanivách, takže pacient vôbec necíti výplň pod kožou.

V závislosti od oblasti vpichu, techniky vedenia zákroku a individuálnych charakteristík pacienta trvá účinok gélu od 9 do 18 mesiacov.

ZAKÚPTE SI AJ ĎALŠIE PRODUKTY Z RADU TEOSYAL® ONLINE TU:

BALENIE POZOSTÁVA Z:

2 x 1 ml striekačky

Výhody Teosyal RHA 4 1ml:

 • Zachovanie vitality a jemnosti pokožky
 • Vytvorí objem
 • Lieči ochabnutú a previsnutú pokožku

OBLASTI POUŽITIA:

Líca, nasolabiálne ryhy, čelo a vejárovité vrásky v okolí očí

AKO DLHO TRVÁ VÝSLEDOK?

Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia, životný štýl a technika použitá lekárom pri aplikácií dermálnej výplne, vo všeobecnosti však zhruba niekoľko mesiacov.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: