Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

BETA MASKA - Beta-Glukánová hydratačná maska 10ks v balení

Kód: 902
Značka: BETA
ZADARMOZADARMO
Beta Mask
€69 / bal. €82,80 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.10.2021

TOP best seller na trhu s hydratačnými maskami. Beta-glukánová hydrogélová chladiaca a hydratačná maska. Ochladí, upokojí a zhydratuje suchú pokožku. Obsahuje 100% aktivovaného beta-glukánu. Beta-glukán je polysacharid zložený z viacerých molekúl cukru spojených dohromady. Môže sa skladať z rozvetvených alebo nerozvetvených reťazcov, ktoré sú polymerizované chemickou kombináciou β-1,3. Je to silná imunitne stimulujúca zlúčenina, ktorú nájdeme v bunkových stenách rias, húb, kvasiniek a rastlín.

Táto maska ​​je najvhodnejšia pre každého, kto má suchú, dehydratovanú pokožku alebo trpí začervenaním, prípadne má zapálenú alebo opuchnutú pokožku. Okamžite upokojuje pokožku a zmierňuje začervenanie už od prvej aplikácie.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Beta-glukánová hydrogélová chladiaca a hydratačná maska. Obsahuje 100% aktivovaného beta-glukánu. Beta-glukán je polysacharid zložený z viacerých molekúl cukru spojených dohromady. Môže sa skladať z rozvetvených alebo nerozvetvených reťazcov, ktoré sú polymerizované chemickou kombináciou β-1,3. Je to silná imunitne stimulujúca zlúčenina, ktorú nájdeme v bunkových stenách rias, húb, kvasiniek a rastlín.

Táto kvalitná maska ​​je najvhodnejšia pre každého, kto má suchú, dehydratovanú pokožku alebo trpí začervenaním, prípadne má zapálenú alebo opuchnutú pokožku. Okamžite upokojuje pokožku a zmierňuje začervenanie už od prvej aplikácie.

Balenie obsahuje: 10 ks masiek. Máte záujem iba o 1 ks. Potom prosím kliknite sem.

Hlavná zložka: Beta-glukán zo Shiitake húb.

Hlavné účinky:

  • Ochladí pokožku
  • Upokojí podráždenú pokožku
  • Hydratuje suchú alebo dehydrovanú pokožku
  • Podpora hojivého procesu
  • Zlepši stav psoriázy - klinické štúdie
  • Zlepší stav popálenín, jaziev, poškodenie slnkom
  • Zmierňuje zapálenú pokožku
  • Viaceré aplikácie po sebe redukujú vrásky (3-5x)
  • Stimuluje nový rast kolagénu a elastínu

POZOR! NEPOUŽÍVAŤ POKIAĽ STE ALERGICKÝ NA HUBU SHIITAKE!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: