Venome Biorevitalization H2O 1x2ml - Intenzívna stimulácia tkaniva a zlepšenie hydratácie tkaniva - 24mg fragmentovanej kyseliny hyalurónovej

Kód: A1111
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: VENOME
€75 –21 %
Venome H2O
€75 –21 % €59 / bal. €64,90 vrátane DPH €2 950 / 100 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia

Venome H2O BIOREVITALIZÁCIA je ABSOLÚTNE INOVATÍVNA stimulačná terapia, ktorej zloženie je založené na fragmentovanej, vysokomolekulárnej kyseline hyalurónovej v koncentrácií 24mg/2ml

 • NOVINKA vo svete estetiky. Vďaka jeho schopnosti miešať ho s inými výrobkami, nemá vo svojej triede konkurenciu! Predstavené na IMCAS Paris 2023. (Január 2023)
 • Výnimočné regeneračné vlastnosti
 • Dodáva objem a hĺbkovú hydratáciu
 • Stimuluje fibroplasty k intenzívnej tvorbe nových kolagénových vlákien pokožky, vďaka čomu získava späť správnu pevnosť a hustotu.
 • Možnosť kombinácie s inými Venome produktami ako Venome Collagen, Venome Amber Hydro BTX, Venome Hydro 0,55% a iné. Unikátne kombinované protokoly.
 • Špeciálna 10 bodová alebo 13 bodová aplikačná technika pre tvár
 • Výrobok je zdravotnícka pomôcka triedy III., včetne ŠUKL registrácií

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VENOME BIOREVITALIZÁCIA H2O, 1x 2ML - INTENZÍVNA STIMULÁCIA TKANIVA A ZLEPŠENIE HYDRATÁCIE TKANIVA - 24MG FRAGMENTOVANEJ KYSELINY HYALURÓNOVEJ

Produkt Venome H2O biorevitalizácia je založený na inovatívnej fragmentovanej kyseline hyalurónovej (24mg/2ml), ktorá má mimoriadne stimulačné vlastnosti vďaka možnosti účinnej aktivácie receptora CD44 na fibroblastoch, ktorých stimulácia má za následok zrýchlenie metabolizmu a zlepšenie účinnosti buniek. Proteín CD44 je jedným z hlavných receptorov kyseliny hyalurónovej nachádzajúcej sa na povrchu fibtoblastov. Jeho jedinečné vlastnosti spočívajú v schopnosti kontrolovať a prenášať príslušné signály do vnútra bunky, čím prispieva k jej rýchlejšiemu rastu, znásobená a intenzívna produkcia., kolagénových vlákien typu III, inak nazývaných aj mladý kolagén. Bežná, vysokomolekulárna kyselina hyalurónová nemá vlastnosti stimulujúce fibroblasty, prispieva len k obnoveniu správnej hydratácie pokožky.

TECHNOLÓGIA VÝROBY SOFT TOUCH

Kyselina hyalurónová je polysacharid, ktorý patrí do skupiny glykozaminoglykánov (GAG) a nachádza sa v medzibunkovom priestore všetkých živých organizmov. Štruktúra kyseliny hyalurónovej je založená na takzvaných monoméroch, t.j. jednotkách N-acetyl-D-glukozamínu a kyseliny D-glukurónovej spojených chemickými väzbami. Čím viac monomérov, tým vyššia bude hmotnosť kyseliny hyalurónovej.

Z hľadiska správnej stimulácie a regenerácia pokožky budú pre HA pre zlepšenie a zintenzívnenie bunkového metabolizmu najoptímalnejšie hodnoty, v ktorých má vo svojej štruktúre od 20 do 40 monomérov. Kyselina hyalurónová s vyššími alebo nižšími hodnotami nebude mať stimulačné vlastnosti.

Technológia SOFT TOUCH počas výrobného procesu umožňuje vybrať medzi rôznymi masami kysliny hyalurónovej také veľkosti, ktoré majú najlepšie vlastnosti pri stimulácii buniek v derme. Vďaka tomu má produkt Venome H2O silný účinok pri stimulácii fibroblastov prostredníctvom perfektne vybraných masiek kyseliny, ktoré majú schopnosť aktivovať receptory CD44.

Na určenie vhodného množstva monomérov kyseliny hyalurónovej v technológii SOFT TOUCH bola použitá inovatívna FTIR spektroskopia, ktorá je obzvlášť použiteľná pri analýze častíc pomocou infračerveného žiarenia. Vďaka metóde farmaceutickej spektroskopie obsahuje H2O len fragmenty kyselín s veľkosťou od 20 do 40 jednotiek báz.

POUŽITIE

Revitalizačný H2O gél účinne redukuje prejavy starnutia pokožky zlepšením jej hydratácie, čím sa obnoví správne prostredie pre prácu fibroblastov. Vďaka použitiu fragmentov kyseliny hyalurónovej, ktorá má schopnosť aktivovať receptor CD44, sa oveľa rýchlejšie vytvárajú nové kolagénové vlákna, vďaka čomu pokožka získava pevnosť a správnu hustotu, zlepšuje jej štruktúra a redukujú sa pevné a mimické vrásky.

INDIKÁCIE

 • Viditeľná ochabnutosť
 • Strata hydratácie 
 • Mimické vrásky
 • Ovisnutá kontúra tváre
 • Strata elasticity pokožky
 • Žiadna žiara

TECHNIKY APLIKÁCIE

 1. Produkt Venome H2O je možné podávať niekoľkými spôsobmi, vrátane depozitu, lineárnej retrográdnej alebo 5-bodovej techniky, zakaždým do hĺbky dermis približné 1,6-2,2 mm.
 2. Depozitná metóda - depozitná metóda spočíva v depozitnej aplikácii prípravku do dermis na celej tvári alebo v oblastiach vyžadujúcich špeciálnu stimuláciu.
 3. Lineárna retrográdna - lineárna aplikácia prípravku do dermis, do kožných priehlbín a záhybov, za účelom stimulácie pokožky v oblasti lomu.
 4. 5-bodová technika spočíva v zavedení ihly kolmo do hlbokých vrstiev dermis a ponechaní nánosov 0,1-0,3 ml na bod. Body by mali byť umiestnené na 5 miestach na oboch stranách tváre. Označené body sú anatomicky bezpečné miesta.
 5. Kanylová technika - Patentovaná špeciálna Tense technika
 6. 13 bodová technika
 • 1 bod - 2 cm dole od vonkajšieho uhla palpebrálnej trhliny na línii spájajúcej s uhlom dolnej čeľuste.
 • 2 bod - 1 cm laterálne od nosovej dierky.
 • 3 bod - 1 cm v priamej línii od ušnej chrupavky.
 • 4 bod - 2 cm nadol a 1 cm mediálne od čiary vedenej od vonkajšieho uhla labiálnej červenej nadol.
 • 5 bod - 1,5 cm mediálne a smerom hore od uhla čeľuste.

DÔLEŽITÉ

 • Výrobok je určený na použitie profesionálnym používateľom.

VYROBENÉ V NEMECKU

eu


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky Venome pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.