Venome Filler S Lips s Lidokaínom 2x1ml - Hydratácia a jemná korekcia pier

Kód: A0329
DORUČENIE 24H
Značka: VENOME
€135 –34 %
Venome S lips lido
€135 –34 % €88 / bal. €96,80 vrátane DPH €44 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

VENOME FILLER S Lips s lidokaínom – Hydratácia pier a jemná korekcia pier

Venome Filler Lidocaine je rad piatich tkanivových výplní na báze jednofázového biofermentačného gélu zasieťovanej kyseliny hyalurónovej neživočíšneho pôvodu s prídavkom lidokaínu.

Rôznorodosť produktov Venome, ktoré sa vyznačujú rôznym množstvom hyaluronátu sodného a sieťovacieho činidla umožňuje presný výber prípravku v závislosti od indikácie a rozsahu požadovanej korekcie.

Venome výplne sú vhodné ako na jemné zvlhčenie a vyživenie pokožky, vstrekovanie pier a doplnenie jemných či stredných vrások, tak na zvýraznenie objemu a dodanie správneho tvaru vybraným partiám tváre. Obsah lidokaínu umožňuje lokálnu úľavu od bolesti v čase podania inhibíciou vedenia stimulu v mieste vpichu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Venome S Lips s Lidokainom

Venome Filler Lidocaine je rad piatich tkanivových výplní na báze jednofázového biofermentačného gélu zasieťovanej kyseliny hyalurónovej neživočíšneho pôvodu s prídavkom lidokaínu.

Rôznorodosť produktov Venome, ktoré sa vyznačujú rôznym množstvom hyaluronátu sodného a sieťovacieho činidla umožňuje presný výber prípravku v závislosti od indikácie a rozsahu požadovanej korekcie.

Venome výplne sú vhodné ako na jemné zvlhčenie a vyživenie pokožky, vstrekovanie pier a doplnenie jemných či stredných vrások, tak na zvýraznenie objemu a dodanie správneho tvaru vybraným partiám tváre. Obsah lidokaínu umožňuje lokálnu úľavu od bolesti v čase podania inhibíciou vedenia stimulu v mieste vpichu.

Plne hydratovaná kyselinová receptúra ​​minimalizuje riziko opuchov, čo uľahčuje prácu na cieľovom tvare a veľkosti korekcie a urýchľuje rekonvalescenciu po zákroku. Pridanie lidokaínu vám umožňuje zablokovať činnosť nervov zodpovedných za prenos správ o bolesti, takže pacient nepociťuje nepohodlie.

TOUCH technológie

Produkty z radu Venome Filler Lidocain sú založené na inovatívnej technológii TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýlkami medzi veľkosťami pri výrobe a správe prípravným, fyziologickým pufrovacím roztokom, ktorý hydratuje formulu kameňom vytvorením trojrozmeru.

 • Fáza I: Predbežný technologický postup Venome Filler Lidocaine je založený na dvojitom čistení základných zložiek od zvyškov bunkových sten, vďaka čomu kyselina získava veľmi nízku hladinu bielkovín endotoxínov, čím sa minimalizuje riziko možných alergických reakcií. Vyčistený produkt sa potom rovnomerne rozloží v celej směsi.
 • Fáza II: Potom sa hyaluronát sodný stabilizuje pomocou sieťovacieho činidla BDDE, aby sa častice spojili chemickými väzbami, ktoré zpomalujú rozpad a poskytujú primeranú odolnosť voči aktivite prirodzene sa vyskytujúceho enzymu hyaluronidázy v tele. Prebytok prípadne prítomného BDDE sa odstraňuje v procese prania, čo výrazne ovlivňuje strukturu siete a znižuje následnú nežiaducu nadmernú korekciu.
 • Fáza III: Ďalším krokom je kombinácia zasieťovaného prípravku a fyziologického pufrovacieho roztoku, vďaka ktorému sú stabilizované reťazce obklopené vodným povlakom, takže nevykazujú nadmernú absorpciu vody počas a po injekcii, čím sa znižuje veľkosť opuchu. Posledním procesom je pridanie anestetika lidokaínu.

Vďaka technológii TOUCH sa rad Venome Filler Lidocaine vyznačuje primeranou homogenitou a elasticitou kyseliny, čo zvyšuje komfort vpichu. Použitý proces dvojitej homogenizácie umožnil získať dokonale hladký a koherentný gel s vysokou strukturnou viskozitou.

VENOME FILLER S Lips s lidokaínom – Hydratácia pier a jemná korekcia pier

Zloženie:

 • Produkt obsahuje 14mg/ml monofágu, zosieťovanej kyseliny hyalurónovej vo forme viskoelastického gélu a 3 mg lidokaín hydrochloridu.

Venome Filler S Lips s lidokaínom je neživočíšny biologicky odbúrateľný hyaluronát sodný určený na povrchové injekcie a jemné korekcie, ako aj na prirodzené vyplnenie pier s hydratáciou červenej pery.

Prípravok sa vyznačuje plne hydratovanou štruktúrou, ktorá minimalizuje riziko opuchov po ošetrení. Počas injekcie tiež uľahčuje prácu na získaní správneho tvaru úst a dokonale profilovaného obrysu bez nadmerného opuchu počas procedúry.

Po na nanesení Venome Filler S Lips s lidokaínom získajú pery príslušný objem, jemnosť a hladkú textúru. Povrchové línie vrások sú jemne vyhladené bez rizika nadmernej korekcie.

Tento efekt trvá od 5 do 6 mesiacov, ale závisí od použitej injekčnej techniky a biologických a environmentálnych faktorov.

Indikácie:

 • Prirodzená výplň pier s jemnou červenou štruktúrou pier
 • Jemné vylepšenie kontúry
 • Korekcia miernych asymetrií
 • Odstránenie malých vrások okolo úst

Použitie:

 • Injekcia do ústnej sliznice alebo strednej vrstvy tkaniva
 • Odporúčaná veľkosť ihly a kanyly: 27G alebo 30G

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.