Venome HAIR FILLER (4x2ML) - Jedinečné riešenie pre REVITALIZÁCIU a opätovný RAST VLASOV doslova nabité 7 PEPTIDMI, kyselinou Hyalurónovou, Eukalyptom a Arginínom

Kód: A1129
Značka: VENOME
€157 –31 %
Venome HAIR FILLER
€157 –31 % €107 / bal. €128,40 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Špecializovaný prípravok Venome Trycho HAIR FILLER je jedinečnou kombináciou kyseliny hyalurónovej, rastových faktorov a biomimetických peptidov, ktoré účinne eliminujú problém vypadávania a oslabených vlasov, stimulujú revitalizáciu folikúl a opätovný rast zdravých vlasov. Venome Hair Filler obsahuje JEDINEČNÝ vzorec 7 PEPTIDOV, kyseliny hyalurónovej, eukalyptu a arginínu!

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecializovaný prípravok Venome Trycho HAIR FILLER je jedinečnou kombináciou kyseliny hyalurónovej, rastových faktorov a biomimetických peptidov, ktoré účinne eliminujú problém vypadávania a oslabených vlasov, stimulujú revitalizáciu folikúl a opätovný rast zdravých vlasov.

Venome Hair Filler obsahuje jedinečný vzorec 7 peptidov, kyseliny hyalurónovej, eukalyptu a arginínu!

DÔLEŽITÉ: Vzhľadom na svoju hustotu sa odporúča prípravok umiestniť vertikálne pred vykonaním ošetrenia, aby celý produkt stekal na dno liekovky. Odporúčaná ihla na stiahnutie je minimálne 18G.

Vhodne zvolená sekvencia komplexu zložiek stimuluje aktivitu a delenie buniek a urýchľuje mikrocirkuláciu v pokožke hlavy.

Biomimetické peptidy sú synteticky vyrábané aminokyseliny s krátkym reťazcom, ktoré sú dokonalou reprezentáciou rastových faktorov, tj. Modulačných látok, nachádzajúcich sa v ľudskom tele, zodpovedných za stimuláciu rastu, delenia zvyšných buniek.

Rastové faktory, na druhej strane, sú polypeptidy, ktoré môžu stimulovať alebo inhibovať bunkové procesy, Špecifickým typom práce peptidov a rastových faktorov je väzba na transmembránový receptor cieľovej bunky a zahájenie prenosu signálov vnútri buniek, čo vedie k schopnosti ovládať metabolické procesy na vybranom mieste.

Rastové faktory a peptidy používanie v prípravku Venome Trycho Hair Filler pôsobia synergicky a na rôznych úrovniach problému, stimulujú bunky k nepretržitému rastu a práci, znižujú stratu slabých a poškodených vlasov a znižujú problém androgenetickej alopécie.

Dokonale vybrané účinné látky neustále stimulujú proliferáciu buniek, stimulujú tvorbu nových ciev, vďaka čomu získavame adekvátnu výživu a okysličovanie vlasových cibuliek.

Obmedzujeme teda aj vypadávanie vlasov spôsobené dihydrotestosterónom (DHT), ktorý prispeva k zníženiu prekrvenia folikulov a v dôsledku toho brzdí normálny rast.

Účinné násobenie buniek vďaka aktivite Polypeptidu-11 pomáha urýchliť proces zahustenia vlasov. Výrobok účinne regeneruje vlasové cibulky po silných kaderníckych ošetreniach, ktoré negatívne ovplyvnili stav pokožky hlavy a vlasov.

POUŽITIE:

 • 1 ampulka každých 14 dní na 3 až 6 sedení

ZLOŽENIE A POSOBENIE:

 • sh-Polipeptyd-11 - (aFGF,kyslý fibroblastový rastový faktor) - fibroblastový faktor, stimuluje angiogenézu, teda tvorbu nových kapilár. Stabilizuje životný cyklus vlasov a stimuluje anagénnu fázu 
 • sh-polipeptyd-1, (EGF,epidermálny rastový faktor) - stimuluje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke a zvyšuje aktivitu vlasových folikulov, čo prispieva k stimulácií rastu vlasov. Posilňuje regeneráciu a výrazne stimuluje produkciu VEGF. Zvyšuje ochranu buniek pred oxidačným stresom.
 • sh-Oligopeptyd-2 (IGF-1, inzulín podobný rastový faktor-1) -aktívne sa podieľa na množení (proliferácii) a správnom raste buniek. Posilňuje vlasové pramene a stimuluje rast nových vlasov
 • sh-Polipeptyd-9 (VEGF, Vascular Endothelial Growth Factor) -stimuluje produkciu nových ciev,čím zvyšuje okysličenie vlasových korienkov. Znižuje negatívne účinky DHT zodpovedného za androgénnu alopéciu
 • sh-Oligopeptyd-4 Thymosin-β4 (TB4, Thymosin-β4) - stimuluje kmeňové bunky a zvyšuje množstvo keratinocytov, podporuje rast silnejších vlasov
 • Octapeptyd-2 - inhibuje apoptózu, stimuluje rast vlasov a regeneruje žiarovky
 • sh-Oligopeptyd-10 - biomimetický peptid so širokým spektrom antibakteriálnej aktivity (regulácia mazových žliaz)
 • Kyselina Hyalurónová - je nosičom aktívnych látok, čím zaisťuje správnu hydratáciu pokožky hlavy 
 • Extrakt z eukalyptu - bohatý na triesloviny, má protizápalové a regeneračné vlastnosti, urýchľuje mikrocirkuláciu krvi
 • Arginín - reguluje prácu mazových žliaz a upokojuje všetky podráždenia

INDIKÁCIE:

 • Spomalenie androgénnej alopécie u mužov a žien
 • Inhibícia vypadávania vlasov v dôsledku stresu alebo ročného obdobia
 • Starostlivosť o oslabené vlasy  spojená s častým farbením
 • Starajte sa o tenké, riedke vlasy
 • Starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy pred a po transplantácii
 • Stimulácia rastu nových vlasov
 • Zlepšenie krvného obehu 
 • Revitalizácia vlasových folikulov
 • Obnovuje prirodzenú farbu pre opätovný rast vlasov - skvelý spôsob, ako sa vysporiadať so sivými vlasmi  

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU


Zöllner Medical International je výhradným distributútorom značky Venome pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.