Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

RESTYLANE DEFYNE Lidokaín (1x1ml) - Jemná dermálna výplň určená na pozdvihnutie (liftingový efekt) a mladistvý vzhľad.

Kód: 62
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: RESTYLANE
€135 –39 %
Restylane Defyne Lidokaín (1x1ml)
€135 –39 % €83 / bal. €91,30 vrátane DPH €83 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Restylane Defyne Lidokaín je jemná dermálna výplň určená na pozdvihnutie (liftingový efekt) a mladistvý vzhľad. Restylane Defyne je riešenie pre hlboké vrásky a záhyby tváre alebo nahradenie strateného objemu pokožky. Tento produkt je ideálny na ošetrenie hlbokých nasolabiálnych záhybov. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Restylane Defyne Lidokaín je jemná dermálna výplň určená na pozdvihnutie (liftingový efekt) a mladistvý vzhľad. Restylane® Defyne je riešením na hlboké mimické vrásky a záhyby alebo na nahradenie strateného objemu pokožky. Tento produkt je ideálny na liečbu hlbokých nosoústnych záhybov. Technológia Optimal Balance Technology (OPT) umožňuje, aby sa výplň hladko integrovala do pokožky. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, pre pohodlnejšiu injekciu.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Restylane online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 1 x 1 ml injekčná striekačka
  • 2 x 27G 1/2" ihly
  • 20 mg/ml Zosieťovaná kyselina hyalurónová
  • 3 mg/ml lidokaín

Výhody dermálej výplne Restylane Defyne Lidocaine:

  • Hlboké vrásky a línie
  • Nosolabiálne záhyby
  • Marionette línie

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvej aplikácií. Vo všeobecnosti výsledky môžu trvať 6 až 9 mesiacov. Niekedy výsledky trvajú až jeden rok v závislosti od jednotlivých faktorov, ako je typ kože, vek, životný štýl a technika aplikácie, ktorú používa odborný lekár.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Pokiaľ hľadáte Mercedes medzi dermálnymi výplňami a chcete staviť na istotu, vsaďte na produktovú radu značky Restylane, ktorá zahŕňa jednu z najširších ponúk kvalitných výplní a revitalizátorov na trhu. Produktová rada Restylane ponúka nielen širokú škálu produktov na korekciu rôznych oblastí, ale obsahuje aj Lidokaín. Anestetikum pre rýchlu a bezbolestnú aplikáciu. Restylane má riešenie na každú požadovanú korekciu. Či sa jedná iba o revitalizáciu pokožky, alebo treba navrátiť aj stratený objem. Stavte na istotu, stavte na Restylane!

Dermálne výplne Restylane sú celosvetovo vyhľadávané dermálne výplne nielen pre ich jedinečnú kvalitu ale aj optimálnym pomer kvality a ceny. 

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Restylane od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Restylane%20Fillers%E2%94%82Z%C3%B6llner%20Medical