Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 133811.

RESTYLANE DEFYNE LIDO (1x1ml)

Kód: 62
GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: RESTYLANE
€208,80 –57 %
RESTYLANE® DEFYNE LIDOCAINE 1ML
€208,80 –57 % €89 / bal. €97,90 vrátane DPH
Skladom (> 5 bal.)
Môžeme doručiť do:
30.10.2020

Restylane Defyne Lidocaine je jemná dermálna výplň určená na pozdvihnutie (liftingový efekt) a mladistvý vzhľad. Restylane Defyne je riešenie pre hlboké vrásky a záhyby tváre alebo nahradenie strateného objemu pokožky. Tento produkt je ideálny na ošetrenie hlbokých nasolabiálnych záhybov. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Restylane Defyne Lidocaine je jemná dermálna výplň určená na pozdvihnutie (liftingový efekt) a mladistvý vzhľad. Restylane Defyne je riešenie pre hlboké vrásky a záhyby tváre alebo nahradenie strateného objemu pokožky. Tento produkt je ideálny na ošetrenie hlbokých nasolabiálnych záhybov. Optimálna technológia vyváženia (OPT) umožňuje plynulo sa integrovať do pokožky. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Restylane online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 1x1 ml injekčná striekačka

Výhody dermálej výplne Restylane Defyne Lidocaine:

  • Hlboké vrásky a línie
  • Nosolabiálne záhyby
  • Marionette línie

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvej aplikácií. Vo všeobecnosti výsledky môžu trvať 6 až 9 mesiacov. Niekedy výsledky trvajú až jeden rok v závislosti od jednotlivých faktorov, ako je typ kože, vek, životný štýl a technika aplikácie, ktorú používa odborný lekár.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Restylane