NEOFOUND® (PROFOUND) 3ml - Účinná biorevitalizácia, omladenie pre každého 3ml

Kód: A0160
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
€31 –16 %
Neofound 3ml│Zöllner Medical
€31 –16 % €25,90 / Liekovka €31,08 vrátane DPH €5,18 / 3 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Love Cosmedical Neofound® je unikátny biostimulujúci a biorevitalizačný mezoterapeutický produkt NOVEJ GENERÁCIE určený na zlepšenie kvality pokožky. Mezoroztok obsahuje niekoľko jemne vyvážených účinných látok, ktoré vykonávajú nasledujúce funkcie: znižujú oxidačný stres, hĺbkovú hydratáciu, poskytujú pozitívny biologický účinok a poskytujú estetický výsledok.

Pomocou pokrokovej technológie kombinovala Love Cosmedical viac zložiek, aby cielene zamerala zdravie pokožky a regeneráciu kožných buniek na trvalé účinky s výsledkami žiarivej a bezchybnej pleti. Tento silný posilňovač pleti dokáže vylepšiť rôzne nedokonalosti súvisiace so starnutím pokožky a obsahuje účinné látky s vlastnosťami protivráskového vyhladzovania, omladenia kožných buniek, stimulácie kolagénu a zvýšenia tónu pleti. Jednoducho účinná biorevitalizácia!

Detailné informácie

Podrobný popis

Love Cosmedical Neofound® je biostimulujúci a biorevitalizačný mezoterapeutický produkt NOVEJ GENERÁCIE určený na zlepšenie kvality pokožky. Pomocou pokrokovej technológie kombinovala Love Cosmedical viac zložiek, aby cielene zamerala zdravie pokožky a regeneráciu kožných buniek na trvalé účinky s výsledkami žiarivej a bezchybnej pleti. Tento silný REGENERÁTOR pleti dokáže vylepšiť rôzne nedokonalosti súvisiace so starnutím pokožky a obsahuje účinné látky s vlastnosťami protivráskového vyhladzovania, omladenia kožných buniek, stimulácie kolagénu a zvýšenia tónu pleti. Aplikujte Love Cosmedical Neofound na oblasti ako tvár, okolie očí, pier, krku, hrudníka a rúk.

NEOFOUND® PREDTÝM ZNÁMY AKO PROFOUND je veľmi účinný biorevitalizačný mezokoktail schopný vyrovnať sa s rôznymi nedokonalosťami súvisiacimi so starnutím, ako sú jemné drsnosti, elastóza, zmena farby a strata objemu. Roztok obsahuje niekoľko jemne vyvážených účinných látok, ktoré vykonávajú nasledujúce funkcie: znižujú oxidačný stres, hĺbkovú hydratáciu, poskytujú pozitívny biologický účinok a poskytujú estetický výsledok.

Cieľ: Globálne zregenerovať a omladiť starnúcu pleť ošetrením rôznych nedokonalostí najvhodnejšou technikou.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu LOVE COSMEDICAL online tu:

Balenie pozostáva z:

 • 5 injekčných liekoviek x 3 ml v balení

Zloženie produktu:

 • Resveratrol
 • Prolín Arginín
 • Acetylhexapeptid
 • Niacínamid (VIT PP)
 • Aminokyseliny
 • Kyselina Hyalurónová s nízkou a vysokou hmotnosťou

Výhody Love Cosmedical Neofound:

 • Silné účinky na vyhladenie vrások
 • Účinné omladenie kožných buniek
 • Zvýšená stimulácia kolagénu
 • Zvýšenie tónu pleti
 • Zlepšenie textúru pokožky
 • Oblasti použitia: Oblasť tváre, očí, pery, krk, hrudník a ruky.

Ako dlho trvá výsledok?

Liečba Love Cosmedical Neofund by sa mala uskutočňovať v priebehu 2 až 4 sedení, v závislosti od klienta s intervalom 14 dní. Pre ďalšiu údržbu by sa podanie malo opakovať každých 6-9 mesiacov alebo jednorazovými mesačnými sedeniami.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: