Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

NEOFOUND (PROFOUND) 5x3ml - Účinná biorevitalizácia, omladenie pre každého

Kód: 968
CENOVÝ HIT GARANCIA DORUČENIA 48H
€155 –23 %
Neofound 5x3ML│Zöllner Medical
€155 –23 % €119 / bal. €142,80 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

Love Cosmedical Neofound je unikátny biostimulujúci a biorevitalizačný mezoterapeutický produkt NOVEJ GENERÁCIE určený na zlepšenie kvality pokožky. Mezoroztok obsahuje niekoľko jemne vyvážených účinných látok, ktoré vykonávajú nasledujúce funkcie: znižujú oxidačný stres, hĺbkovú hydratáciu, poskytujú pozitívny biologický účinok a poskytujú estetický výsledok.

Pomocou pokrokovej technológie kombinovala Love Cosmedical viac zložiek, aby cielene zamerala zdravie pokožky a regeneráciu kožných buniek na trvalé účinky s výsledkami žiarivej a bezchybnej pleti. Tento silný posilňovač pleti dokáže vylepšiť rôzne nedokonalosti súvisiace so starnutím pokožky a obsahuje účinné látky s vlastnosťami protivráskového vyhladzovania, omladenia kožných buniek, stimulácie kolagénu a zvýšenia tónu pleti. Jednoducho účinná biorevitalizácia!

Detailné informácie

Podrobný popis

Love Cosmedical Neofound je biostimulujúci a biorevitalizačný mezoterapeutický produkt NOVEJ GENERÁCIE určený na zlepšenie kvality pokožky. Pomocou pokrokovej technológie kombinovala Love Cosmedical viac zložiek, aby cielene zamerala zdravie pokožky a regeneráciu kožných buniek na trvalé účinky s výsledkami žiarivej a bezchybnej pleti. Tento silný REGENERÁTOR pleti dokáže vylepšiť rôzne nedokonalosti súvisiace so starnutím pokožky a obsahuje účinné látky s vlastnosťami protivráskového vyhladzovania, omladenia kožných buniek, stimulácie kolagénu a zvýšenia tónu pleti. Aplikujte Love Cosmedical Neofound na oblasti ako tvár, okolie očí, pier, krku, hrudníka a rúk.

NEOFOUND PREDTÝM ZNÁMY AKO PROFOUND je veľmi účinný biorevitalizačný mezokoktail schopný vyrovnať sa s rôznymi nedokonalosťami súvisiacimi so starnutím, ako sú jemné drsnosti, elastóza, zmena farby a strata objemu. Roztok obsahuje niekoľko jemne vyvážených účinných látok, ktoré vykonávajú nasledujúce funkcie: znižujú oxidačný stres, hĺbkovú hydratáciu, poskytujú pozitívny biologický účinok a poskytujú estetický výsledok.

Cieľ: Globálne zregenerovať a omladiť starnúcu pleť ošetrením rôznych nedokonalostí najvhodnejšou technikou.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu LOVE COSMEDICAL online tu:

Balenie pozostáva z:

 • 5 injekčných liekoviek x 3 ml v balení

Zloženie produktu:

 • Resveratrol
 • Prolín Arginín
 • Acetylhexapeptid
 • Niacínamid (VIT PP)
 • Aminokyseliny
 • Kyselina Hyalurónová s nízkou a vysokou hmotnosťou

Výhody Love Cosmedical Neofound:

 • Silné účinky na vyhladenie vrások
 • Účinné omladenie kožných buniek
 • Zvýšená stimulácia kolagénu
 • Zvýšenie tónu pleti
 • Zlepšenie textúru pokožky
 • Oblasti použitia: Oblasť tváre, očí, pery, krk, hrudník a ruky.

Ako dlho trvá výsledok?

Liečba Love Cosmedical Neofund by sa mala uskutočňovať v priebehu 2 až 4 sedení, v závislosti od klienta s intervalom 14 dní. Pre ďalšiu údržbu by sa podanie malo opakovať každých 6-9 mesiacov alebo jednorazovými mesačnými sedeniami.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: LOVE COSMEDICAL│Extra silná a účinná mezoterapia a lipolýza
Hmotnosť: 0.107 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: