Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

PHORMAE 40mg HA 2ml - Jedinečná účinná BIO STIMULÁCIA A HYDRATÁCIA so spevňujúcim a vyhladzujúcim účinkom, NAJČISTEJŠIA forma kyseliny hyalurónovej na trhu

Kód: 2397
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: PHORMAE
€89 –22 %
Phormae 2ml 40mg HA
€89 –22 % €69 / bal. €75,90 vrátane DPH €34,50 / 1 ml
Skladom o 3-5 dní

PHORMAE 40mg - Predstavujeme účinnú BIO stimuláciu v množstve 40mg kyseliny hyalurónovej v jej najčistejšej forme na súčasnom trhu. Fragmentovaná kyselina hyalurónová obsiahnutá v produkte PHORMAE účinne aktivuje produkciu kolagénu typu III., vďaka čomu pokožka opäť získava hustotu a hydratáciu. PHORMAE pozostáva z média (1,0-1,5 x 106 Da) kyseliny hyalurónovej bakteriálneho pôvodu. PHORMAE obsahuje momentálne najlepšiu a najčistejšiu formu farmaceutickej kyseliny hyalurónovej s najnižším možným množstvom endotoxínov, čo ho radí do najvyššieho bezpečnostného profilu.

Detailné informácie

Podrobný popis

PHORMAE 2ml je tkanivový stimulátor s medicínskym certifikátom na intradermálne podanie na báze fragmentovanej kyseliny hyalurónovej s molekulovou hmotnosťou 1300 kDa.

Fragmentovaná kyselina hyalurónová obsiahnutá v produkte PHORMAE účinne aktivuje produkciu kolagénu typu III., vďaka čomu pokožka opäť získava hustotu a hydratáciu. PHORMAE pozostáva z média (1,0-1,5 x 106 Da) kyseliny hyalurónovej bakteriálneho pôvodu v množstve 40mg/2ml.

AKÉ SÚ ÚČINKY LIEČBY PHORMAE?

Phormae umožňuje prirodzeným spôsobom zlepšiť stav pokožky a stimulovať ju k vhodnej regenerácií tkaniva. Je ideálnym riešením pre ľudí očakávajúcich efekt napätia a spomalenia progresívneho starnutia. Po sérií ošetrení s Phormae je pokožka hladká, hydratovaná a správne napnutá. PHORMAE obsahuje momentálne najlepšiu a najčistejšiu formu farmaceutickej kyseliny hyalurónovej s najnižším možným množstvom endotoxínov, čo ho radí do najvyššieho bezpečnostného profilu.

PREČO JE PHORMAE TAK JEDINEČNÝ?

Inovatívne technológie a špecializované laboratóriá umožnili plnú integráciu týchto dvoch prvkov do kvalifikovaného výrobného systému, využívajúc okrem iného technológiu selektívneho spektra, ktorá nám umožňuje vybrať najlepšie HA spektrum s najlepšími vlastnosťami a na použitie v oblasti estetiky. Výsledkom je, že produkt má maximálnu účinnosť z hľadiska prevádzky. Fragmentovaná kyselina hyalurónová účinne stimuluje SD44 receptory fibroplastov, aby produkovali kolagén typu III.

INDIKÁCIE:

  • Regenerácia pokožky so spevňujúcim a vyhladzujúcim účinkom
  • Hlboká hydratácia pokožky
  • Obnova hustoty pokožky

ZLOŽENIE:

  • Intradermálny gél (1,0 - 1,5 x 106 Da) kyseliny hyalurónovej bakteriálneho pôvodu v množstve 40mg (20mg/ml)

POUŽITIE:

  • 5 Bodová technika spočíva v zavedení ihly kolmo do hlbokých vrstiev dermis a ponechaní asi 0,1-0,3 ml na 1 bod.
  • Body by sa mali podávať intradermálne pomocou lineárnej techniky alebo techniky bodovej injektáže na stredne hlbokej úrovni.
  • Odporúča sa úvodný cyklus 3 liečebných sedení každý týždeň, po ktorých v prípade potreby nasledujú posilňovacie sedenia tzv.booster dávka, raz za mesiac.

ĎALŠIE INFORMÁCIE:

Registrované ako zdravotnícka pomôcka III.triedy

Vyrobené v Taliansku

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky PHORMAE pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie