PHORMAE 40mg HA 2ml - Jedinečná účinná BIO STIMULÁCIA A HYDRATÁCIA so spevňujúcim a vyhladzujúcim účinkom, NAJČISTEJŠIA forma kyseliny hyalurónovej na trhu

Kód: A0359
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY Modul množstevní slevy
Značka: PHORMAE
€89 –22 %
Phormae
€89 –22 % €69 / bal. €75,90 vrátane DPH €34,50 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

PHORMAE 40mg - Predstavujeme účinnú BIO stimuláciu v množstve 40mg kyseliny hyalurónovej v jej najčistejšej forme na súčasnom trhu. Fragmentovaná kyselina hyalurónová obsiahnutá v produkte PHORMAE účinne aktivuje produkciu kolagénu typu III., vďaka čomu pokožka opäť získava hustotu a hydratáciu. PHORMAE pozostáva z média (1,0-1,5 x 106 Da) kyseliny hyalurónovej bakteriálneho pôvodu. PHORMAE obsahuje momentálne najlepšiu a najčistejšiu formu farmaceutickej kyseliny hyalurónovej s najnižším možným množstvom endotoxínov, čo ho radí do najvyššieho bezpečnostného profilu.

Detailné informácie

Podrobný popis

PHORMAE 2ml je tkanivový stimulátor s medicínskym certifikátom na intradermálne podanie na báze fragmentovanej kyseliny hyalurónovej s molekulovou hmotnosťou 1300 kDa.

Fragmentovaná kyselina hyalurónová obsiahnutá v produkte PHORMAE účinne aktivuje produkciu kolagénu typu III., vďaka čomu pokožka opäť získava hustotu a hydratáciu. PHORMAE pozostáva z média (1,0-1,5 x 106 Da) kyseliny hyalurónovej bakteriálneho pôvodu v množstve 40mg/2ml.

AKÉ SÚ ÚČINKY LIEČBY PHORMAE?

Phormae umožňuje prirodzeným spôsobom zlepšiť stav pokožky a stimulovať ju k vhodnej regenerácií tkaniva. Je ideálnym riešením pre ľudí očakávajúcich efekt napätia a spomalenia progresívneho starnutia. Po sérií ošetrení s Phormae je pokožka hladká, hydratovaná a správne napnutá. PHORMAE obsahuje momentálne najlepšiu a najčistejšiu formu farmaceutickej kyseliny hyalurónovej s najnižším možným množstvom endotoxínov, čo ho radí do najvyššieho bezpečnostného profilu.

PREČO JE PHORMAE TAK JEDINEČNÝ?

Inovatívne technológie a špecializované laboratóriá umožnili plnú integráciu týchto dvoch prvkov do kvalifikovaného výrobného systému, využívajúc okrem iného technológiu selektívneho spektra, ktorá nám umožňuje vybrať najlepšie HA spektrum s najlepšími vlastnosťami a na použitie v oblasti estetiky. Výsledkom je, že produkt má maximálnu účinnosť z hľadiska prevádzky. Fragmentovaná kyselina hyalurónová účinne stimuluje SD44 receptory fibroplastov, aby produkovali kolagén typu III.

INDIKÁCIE:

  • Regenerácia pokožky so spevňujúcim a vyhladzujúcim účinkom
  • Hlboká hydratácia pokožky
  • Obnova hustoty pokožky

ZLOŽENIE:

  • Intradermálny gél (1,0 - 1,5 x 106 Da) kyseliny hyalurónovej bakteriálneho pôvodu v množstve 40mg (20mg/ml)

POUŽITIE:

  • 5 Bodová technika spočíva v zavedení ihly kolmo do hlbokých vrstiev dermis a ponechaní asi 0,1-0,3 ml na 1 bod.
  • Body by sa mali podávať intradermálne pomocou lineárnej techniky alebo techniky bodovej injektáže na stredne hlbokej úrovni.
  • Odporúča sa úvodný cyklus 3 liečebných sedení každý týždeň, po ktorých v prípade potreby nasledujú posilňovacie sedenia tzv.booster dávka, raz za mesiac.

ĎALŠIE INFORMÁCIE:

Registrované ako zdravotnícka pomôcka III.triedy

Vyrobené v Taliansku

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky PHORMAE pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: