DERMAPEN Dr.Pen Ultima A6 microneedling pen - PROFESIONÁLNE dermálne pero s certifikátom CE a zárukou, najpredávanejší model

Kód: A0043
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY Modul množstevní slevy
Značka: Dr. PEN
€150 –27 %
Derma Pen│Zöllner Medical
€150 –27 % €109 / ks €130,80 vrátane DPH €109 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Prinášame vám prenosné mikroihlové zariadenie Dr. Pen, ktoré sa teší naozaj veľkej obľube v každom kozmetickom salóne na svete. Jedná sa o efektívne riešenie, ktoré dokáže doručiť pozoruhodné výsledky už pri menej invazívnych ošetreniach. Naše zariadenie je originál s celokovovým prevedením a s nastaviteľnou dĺžkou aplikácie ihiel. Je prenosné a maximálne hygienické pre každého nového klienta.

K zariadeniu poskytujeme nielen najširší výber z kvalitných značkových mezoterapí, mezokoktajlov, bio-revitalizácií na trhu ale aj školenia s certifikáciou. Tieto školenia sú vedené našimi skúsenými certifikovanými profesionálnymi pracovníkmi z oboru prístrojová kozmetológia. Školenia vedieme na celom území Slovenska, Čiech, Maďarska, Rakúska, Slovinska, Chorvátska podľa potreby.

Sme priamy dovozci Dr.pen na Slovensko, do Čiech, do Rakúska, do Maďarska, Slovinska a Chorvátska!

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prinášame vám prenosné mikroihlové zariadenie Dr. Pen, ktoré sa teší naozaj veľkej obľube v každom kozmetickom salóne na svete. Jedná sa o efektívne riešenie, ktoré dokáže doručiť pozoruhodné výsledky už pri menej invazívnych ošetreniach. Naše zariadenie je originál s celokovovým prevedením a s nastaviteľnou dĺžkou aplikácie ihiel. Je prenosné a maximálne hygienické pre každého nového klienta.

K zariadeniu poskytujeme nielen najširší výber z kvalitných značkových mezoterapí, mezokoktajlov, bio-revitalizácií na trhu ale aj školenia s certifikáciou. Tieto školenia sú vedené našimi skúsenými certifikovanými profesionálnymi pracovníkmi. Školenia vedieme na celom území Slovenska, Čiech a Maďarska podľa potreby.

baner     VÝHODY ZARIADENIA DR. PEN:

Pomerne krátka doba hojenia, nakoľko sa nejedná o tak invazívne ošetrenie.

Rýchlejšia a efektívnejšia stimulácia tvorby kolagénu a elastínu pre omladenie pokožky.

Pri kombinácii s PRP liečbou dosiahnete obdivuhodné výsledky už po 2 ošetreniach.

Jednoduché nastavenie hĺbky aplikácie ihly pre rozličné typy pokožky.

Zariadenie je maximálne hygienické pre každého klienta – dodávame spolu so sterilizovanými a jednorazovými ihlami.

Pomerne nebolestivá aplikácia, v prípade použitia nášho anestetického krému NEO CAIN sa jedná o úplne bezbolestné riešenie.

Celé zariadenie je mobilné a tým je prenosné. Použitie u klienta v domácnosti, alebo na stálom mieste v kozmetickom salóne.

Jedna z najlepších kolagénových indukčných ošetrení v pomere cena vs kvalita ošetrenia.

Pomocou zariadenie Dr. Pen sa aplikuje účinná látka alebo sérum do hlbších vrstiev pokožky čím dokážeme pre pokožku zabezpečiť:

 • Viditeľne lepšiu elasticity pokožky vďaka stimulácii vlastnej tvorby kolagénu a elastínu
 • Viditeľné omladenie pokožky a zjednotenie tónu pleti
 • Korekcia vrások, drobných rýh, jaziev, jazvičiek po akné a striách
 • Kvalitnú regeneráciu opálenej pokožky
 • Pri použití našich kvalitných prípravkov docielime viditeľné zmiernenie pigmentácie a hyperpigmentácie
 • Pri použití našich kvalitných biorevitalizačných prípravkov dôjde k celkovej rejuvenizácií pleti
 • Požadované stiahnutie pórov
 • Dochádza k vypnutiu pleti 

ŠPECIFIKÁCIA ZARIADENIA:

Dermatologické pero Dr. Pen Ultima A6 s nabíjateľnými batériami

Bezdrôtové dermatologické pero

Dermatologické pero Dr. Pen využíva súčasnú najmodernejšiu technológiu a má nastaviteľnú rýchlosť vibrácií a dĺžku aplikácie ihiel. vďaka čomu vám pomôže dosiahnuť maximálne výsledky na všetkých tvárových alebo telových partiách. Dodáva sa s 2 vymeniteľnými a nabíjateľnými batériami

VLASTNOSTI PERA DR.pen:

 1. Automatické vysokorýchlostné otáčky (od 8000 až do 18 000 otáčok za minútu) čím dokážeme poskytnúť rôzne režimy využívania mikroihiel pre stimuláciu pokožky:
 2. Spevnenie pokožky pre absorpciu kozmetických prípravkov, pričom dokáže zlepšiť absorpciu pokožky až 40× a zlepšiť stav jaziev po akné o viac ako 50%.
 3. Zlepšuje samotný lesk a elasticitu pokožky; na rozdiel od laserových zákrokov alebo použitia chemických prípravkov nejde o inváznu metódu
 4. Hĺbka, do ktorej sa mikroihly aplikujú, je nastaviteľná  (od 0,25 mm až do 2,5 mm), možnosť výberu z 5 rôznych rýchlostí použitia.
 5. Jednoduché a efektívne prevedenie každého ošetrenia ako na malých, tak i veľkých prípadne zakrivených partiach tváre, alebo tela.
 6. Ošetrenie s prístrojom Dr.pen je minimálne bolestivé. Možnosť použitia anestetického krému NEO-Cain, ktorý zabezpečí bezbolestný priebeh každého ošetrenia. 
 7. Dodáva sa s dvoma vymeniteľnými a nabíjateľnými batériami (zhruba vydrží 8 hod. v používaní).
 8. Náhradné ihly (hlavice s mikroihlami) dodávame v týchto prevedeniach: 1/3/5/7/9/12/36/42 kusové hlavice 
 9. Celokovové telo prístroja.

POPIS DERMAPEN A6

Dermapen Dr. Pen pre profesionálne vpichovanie a mikroihličkovanie, model A6 s bezdrôtovým a káblovým ovládaním, 5 voliteľných rýchlostí až 28 000 ot./min., Nastavenie ihly lítiové batérie 0,25 mm 2,50 mm, 4 hodiny autonómie. Prístroj generuje stovky mikroperforácií na ošetrenej ploche: pokožka je tak indukovaná k produkcii nového kolagénu a elastínu, čím začína proces obnovy a tonizácie.

Dermapen na ošetrenie vpichovaním s mikroihličkami model A6 je praktické a ľahko použiteľné zariadenie, vďaka ktorému je možné pomocou techniky „indukčnej terapie kolagénom“: predchádzať a korigovať vrásky, škvrny, jazvy, celulitídu, lokalizovaný tuk, alopéciu a strie.

Profesionálny Dermapen A6 má maximálny výkon 28 000 ot./min., Dve lítiové batérie, vďaka čomu je možné zariadenie s každou hodinou nabíjania nepretržite používať 4 hodiny. Nastavenie ihly od 0,25 mm do 2,5 mm, možnosť káblového alebo bezdrôtového použitia, robustná konštrukcia z chirurgickej ocele, 2 sterilné hlavice v cene.

Hlavica je vybavená veľmi jemnými ihlami a po zapnutí prístroja vykonáva opakované vertikálne pohyby, ktoré vytvárajú mikrokanály. Tieto malé lézie iniciujú úplne prirodzené fyziologické procesy: pokožka reaguje na toto poškodenie produkciou nového elastínu a nového kolagénu (štrukturálne proteíny), ktoré dodávajú tkanivu pružnosť, tón a pevnosť.
Model dermapen A6 umožňuje prispôsobenie z hľadiska:

 • Rýchlosť: 5 rýchlostí voliteľných ľahkým stlačením tlačidla na prístroji (až do 28 000 otáčok za minútu): čím viac sa rýchlosť zvyšuje a proporcionálne klesá „mierna nepríjemnosť“ v dôsledku liečby.
 • Dĺžka ihiel: otočením prstenca v hornej časti prístroja, tesne pod sterilnou a jednorazovou hlavicou, je možné počas liečby meniť dĺžku ihiel: od 0,25 do 0,5 mm indikovaných pri ošetrovaní oblastí ako ako oko a čelo 0,5 - 1,00 mm na ošetrenie lícnych kostí a brady, 1,00 - 2,50 mm intenzívne ošetrenie tváre alebo tela.
 • Mikroihly alebo ihly s dermaperom umožňujú efektívne a bezpečné výsledky. Jeho výhody sú dané mechanizmom a ZVLÁŠTNE spojeniu (potrebných pre kĺzanie prístroja po pokožke) špeciálnych STERILNÝCH látok na vpichovanie a špecifikovanú mezoterapiu vybranú podľa typu nedokonalosti, ktorá chceme ošetriť. Po vytvorení stoviek mikrokanálov prenikajú funkčné látky do hlbších vrstiev dermy.

Pozor na internete sa bežne predávajú kópie značky Dr. pen. Pri našom výrobku poskytujeme štandardnú záruku, zaškolenie a certifikát!

Samozrejmosťou balenia je aj slovenský návod a CE certifikácia prístroja!!!

Pozor: Pri výbere ošetrenia s (PRP) plazmou - liečba pomocou krvnej plazmy bohatej na krvné dostičky, dochádza k veľmi výrazným výsledkom. Odber krvi klientom môže vykonávať ale iba ošetrujúci lekár alebo profesionálny certifikovaný zdravotník.

Sme priamy dovozci Dr.pen na Slovensko, do Čiech, do Rakúska, do Maďarska, Slovinska a Chorvátska!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: