AKCIA XXL - PROFHILO H+L, 64mg/ 2ml, 10 ks - Iba 96 Eur/ kus + DPH

Kód: A1340
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: PROFHILO
€1 250 –23 %
10x Profhilo min
€1 250 –23 % €960 / bal. €1 056 vrátane DPH €48 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

AKCIA XXL - Profhilo H+L je vysoko kvalitný materiál na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA) určený na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky, nielen na vyplnenie linnií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg/2ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo.

Profhilo poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke. Profhilo H+L významne vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky (lifting). Obsahuje až 64mg kyseliny Hyalurónovej!

Profhilo H+L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní. V cene sú 2ml!

VÝHODY PROFHILO H+L:

 • Hlboká, dlhotrvajúca hydratácia.
 • Remodeluje pokožku tým, že podporuje produkciu kolagénu a elastínu (klinicky overené), ktoré vyhladzujú a napínajú pokožku.
 • Vyživuje pokožku.
 • Zlepšuje elasticitu pokožky.
 • Minimalizuje výskyt jemných liniek a vrások.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PROFHILO H+L je materiál na báze nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej. Kyselina hyalurónová obsiahnutá v Profhilo H+L má hydratačný a objemový efekt, pôsobí korektivne vzhľadom k vráskam a zvyšuje pevnosť kože. Je obzvlášť využívané na vylepšenie vzhľadu telesných partií ako sú líca, dolná čeľusť, spánky, čelo, krk, vnútorné paže a ruky.

Použitie tohto preparátu je vhodné predovšetkým na zlepšenie kvality kože. Redukuje účinky starnutia a dodáva koži zdravý a pružný vzhľad. Profhilo H+L vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky. Profhilo H+L výrazne zlepšuje kvalitu tkaniva aj v náročných oblastiach a je doplnkom k iným estetickým ošetreniam a procedúram dermálnych výplní.

Ostatné produkty značky PROFHILO H+L si PREZRIETE TU

Balenie obsahuje:

 • 1 x 2ml naplnená injekčná striekačka
 • 2 x 29G T. W. ihly, 13mm
 • 2 nálepky

Hlavné zložky:

 • Kyselina hyalurónová

Účinky a výhody preparátu PROFHILO H+L:

 • Vylepšuje a koriguje slabú kožnú štruktúru
 • Regeneruje kožné tkanivo
 • Rejuvenizácia kože
 • Redukuje vrásky

Ako dlho pretrváva výsledok PROFHILO H+L?

Výsledky sú okamžité od prvého ošetrenia. Vo všeobecnosti výsledky vydržia 6 až 9 mesiacov  v závislosti od jednotlivých faktorov typu pleti, ako je vek a životný štýl.

PÔVOD TEHTO PRODUKTU JE Z EURÓPSKEJ ÚNIE

eu

Kategória: Zdravotnícky prostriedok
Tento produkt je určený výhradne pre použitie profesionálnymi zdravotníckymi pracovníkmi.
Pred použitím si starostlivo prečítajte príbalový leták! Všetky riziká alebo nežiadúce účinky konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

PROFHILO BAP TECHNIQUE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

PROFHILO je jedinečná značka na trhu, ktorá má v portfóliu injekčný produkt určený na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky plus krém ideálny na použitie po injekčnom ošetrení. Profhilo je prvý produkt na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA), ktorý sa vyrába bez použitia chemických zosieťovacích prostriedkov (BDDE).

Profhilo H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. PROFHILO H+L je zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej patentovanou technológiou NAHYCO. Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 64 mg HA a ponúka predĺžené trvanie. Prináša pozoruhodné zlepšenie kvality kožného tkaniva aj v náročných oblastiach a je doplnkom k ďalším estetickým ošetreniam a postupom dermálnej výplne.

Krém PROFHILO Haenkenium je omladzujúci antioxidačný krém pre všetky typy pleti so svojim účinným zložením, ktoré je ideálne po ošetrení s Profhilo H+L a ďalších lekárskych estetických ošetreniach. Dermálna výplň a krém Profhilo sú navrhnuté ako produkty proti starnutiu, ktoré vyživujú pokožku a obnovujú jej pevnosť, a elasticitu.