AKCIA XXL - PROFHILO H+L 2ML, 64mg/ 2ml, 10 ks - iba 95 Eur/ bal kus

Kód: A1340
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: PROFHILO
€1 250 –24 %
10x Profhilo min
€1 250 –24 % €950 / bal. €1 045 vrátane DPH €47,50 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia

Profhilo H+L je vysoko kvalitný materiál na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA) určený na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky, nielen na vyplnenie linnií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg/2ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo. Profhilo poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke. Profhilo H+L významne vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky (lifting). Obsahuje až 64mg kyseliny Hyalurónovej!

Profhilo H+L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní. Profhilo H+L má jednoznačne najlepší pomer ceny a kvality. V cene sú 2ml!

VÝHODY PROFHILO

 • Zlepšenie kvality tkaniva
 • Remodelácia pleti
 • Obnova pevnosti a liečba laxnosti pokožky

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Profhilo H+L

Profhilo H + L je prvý stabilizovaný injekčný produkt na báze kyseliny hyalurónovej (HA) bez BDDE na ošetrenie laxnosti pokožky a remodeláciu, nielen na vyplnenie linií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg / 2 ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo. Profhilo poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke.

Profhilo H + L sa má používať v oblastiach postihnutých laxitou pokožky, ako sú malárne a submalárne oblasti tváre. Profhilo H + L vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky. Profhilo H + L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní. 

Profhilo H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. Profhilo je zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej patentovanou technológiou NAHYCO.

Čo sú stabilizované hybridné komplexy?

Modifikácia HA reťazcov BDDE bola nahradená unikátnym tepelným zosieťovaním bez chemických látok, ktoré prispievajú k štrukturálnej a reologickej stabilite.

Ide o mladú molekulu patentovanú IBSA Pharmaceutical Institute, ktorá omladzuje a akitvuje produkciu elastinu a kolagénu typu I, II, IV, VII.

Objednajte si aj ďalšie produkty z radu Profhilo online tu

AKO Funguje PROFHILO?

Ako stabilizovaný produkt Profhilo vydrží v pokožke asi 28 dní. Počas tejto doby prebieha stimulácia 4 rôznych druhov kolagénu a elastínu pomalým uvoľňovaním HA.

Výsledkom stimulácie je významné zlepšenie tkaniva. Nemôžeme preto tvrdiť, že Profhilo posilňuje pokožku, pretože má tiež významný napínací / liftingový účinok na tkanivo.

Unikátny výrobok

Existuje veľa vlastností, vďaka ktorým je Profhilo jedinečný z čohokoľvek iného, čo je na trhu práve teraz. Neexistuje žiadny obsah BDDE. Jedná sa o tepelne zosieťované vytváranie stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov H-HA a L-HA. Napriek vysokému obsahu HA má nízky zápalový profil spojený s proliečivými vlastnosťami podloženými klinickými štúdiami. Aby sme úplne pochopili tento nový koncept v anti-age medicíne, musíme sa najskôr pozrieť na túto novú technológiu.

Profhilo nie je dermálnou výplňou ani biorevitalizátorom - Profhilo otvorilo novú injekčnú kategóriu - bioremodeling.

AKO JE PROFHILO STABILIZOVANÉ?

Profhilo je vyvinuté pomocou patentovanej technológie. 

Výsledkom ktorej sú hybridné kooperatívne komplexy medzi HA s vysokou molekulovou hmotnosťou a HA s nízkou molekulovou hmotnosťou bez použitia akýchkoľvek chemických zosieťovacích zlúčenín. 

Tieto komplexy zvyšujú stabilitu HA voči enzymatickej a mechanickej degradácii.

NAHYCO TECHNOLÓGIA

Tepelné zosieťovanie mení charakter a chovanie HA, čo vedie k tvorbe kooperatívnych hybridných komplexov, ktoré modulujú tkanivá. Toto je tiež vysvetlenie rozdielneho biologického správania, pokiaľ ide o samotné H-HA a L-HA. Jednou z hlavných výhod je životnosť. Hybridné kooperatívne komplexy sa preukázali ako veľmi stabilné pri trávení prírodnou hyaluronidázou (BTH) v porovnaní s H-HA, ktorý sa bežne používa v biorevitalizačných produktoch, alebo s L-HA samotným, čo vedie k dlhotrvajúcemu uvoľňovaniu a dvojitému pôsobeniu týchto dvoch zložiek HA. Táto dvojitá činnosť je ideálna na prestavbu laxnosti pokožky.

VÝHODY

V Profhilo sa L-HA uvoľňuje pomaly z hybridných komplexov HA, a preto nespúšťa prvé zápalové cytokíny, čo ho robí veľmi biokompatibilným. Zvyšuje tiež pohodlie pacienta počas a po ošetrení a dodáva pokožke hydratáciu, najmä v epidermis - Hydro efekt. H-HA v Profhilo poskytuje stabilnú HA architektúru v dermis. 

Ďalšou výhodou stabilného kooperatívneho hybridného komplexu v porovnaní s H-HA a L-HA je zvýšenie expresných hladín kolagénu typu I a typu III vo fibroblastoch a kolagénu typu IV a VII v keratinocytoch. To má za následok zlepšenie kvality a hydratácie pokožky v dermis aj epidermis. Zvyšuje sa tiež produkcia endogénneho HA a elastínu, ktoré dodávajú pleti mladistvejší vzhľad.

Jedna z najvyšších koncentrácií na trhu

Profhilo obsahuje 

 • 32 mg HA s nízkou molekulovou hmotnosťou (80-100 Kda) 
 • 32 mg HA s vysokou molekulovou hmotnosťou (1100-1400 Kda)

 To poskytuje jednu z najvyšších koncentrácií HA na trhu, ktorá predstavuje 64 mg HA v 2 ml naplnenej injekčnej striekačke. 

Čo obsahuje balenie?

1 x 2ml v injekčnej striekačke

Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 64 mg HA a ponúka predĺžené trvanie. Podľa výrobcu IBSA prináša pozoruhodné zlepšenie kvality kožného tkaniva aj v náročných tvárových oblastiach.

Výhody Profhilo H + L

 • Zlepšuje kvalitu tkaniva
 • Remodelácia pokožky, lifting
 • Ošetrenia laxnosti pokožky
 • Obnovuje pevnosť a elasticitu pokožky

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvého ošetrenia. Výsledky budú všeobecne trvať 6 až 9 mesiacov a dokonca až jeden rok v závislosti od jednotlivých faktorov ako je typ pleti, vek alebo životný štýl.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

KATEGÓRIA: Zdravotnícka pomôcka

Tento produkt je určený výhradne na použitie profesionálnymi zdravotníckymi pracovníkmi. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták! Všetky riziká alebo nežiaduce účinky konzultujte s lekárom či lekárnikom.  

V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email: 

Všeobecné info: info@zollnermedical.com, Objednávky: objednavky@zollnermedical.com, Marketing: marketing@zollnermedial.com

PROFHILO H+L 2ML, Unikátna REMODELAČNÁ výplň, pre hydratáciu, posilnenie, napnutie a lifting pokožky, až 64mg kyseliny Hyalurónovej

Ucelená ponuka na jednom mieste

Možnosť objednať veci na jednom mieste nemusí byť iba snom. Máme ucelenú ponuka od tovaru až po stroje. Tovar samozrejme vždy skladom. 
PROFHILO H+L 2ML, Unikátna REMODELAČNÁ výplň, pre hydratáciu, posilnenie, napnutie a lifting pokožky, až 64mg kyseliny Hyalurónovej

Expresná doprava do 24 hodín v rámci SR

Zabudli ste si objednať materiál a máte klientov? Žiadny problém, dnes objednáte, zajtra máte vysmiateho kuriéra u seba predo dvermi. Neznie to úžasne?
PROFHILO H+L 2ML, Unikátna REMODELAČNÁ výplň, pre hydratáciu, posilnenie, napnutie a lifting pokožky, až 64mg kyseliny Hyalurónovej

360º stupňová starostlivosť

Chápeme, že potreby každej kliniky sa môžu líšiť. Snažíme sa vyjsť v ústrety každej jednej z nich. Poskytujeme 360º strostlivosť o klienta
PROFHILO H+L 2ML, Unikátna REMODELAČNÁ výplň, pre hydratáciu, posilnenie, napnutie a lifting pokožky, až 64mg kyseliny Hyalurónovej

Poradenstvo a odborné školenia 

Chodíme po svete a prinášame tie nejlepšie novinky. K tomu vás zaškolíme podľa potreby. Školíme každý týždeň. Stačí sa prihlásiť.

Prevádzkujete estetickú kliniku alebo ste odborný lekár?

Máte záujem o nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás v pracovné dni na našej infolinke 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne prebiehajúcich školení.

Prevádzkujete salón krásy, alebo ste kozmetička?

Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia prípadne nás kontaktujte e-mailom na info@zollnermedical.com. 

Zöllner Aesthetic Academy & Zöllner Media House

Vytvárame len tie najlepšie spojenia pre vás. Naša Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, prípadne náš Zöllner Media House vám poskytne všetky dostupné marketingové materiály. Disponujeme vlastným in-house marketingovým oddelením.

Pre sociálne médiá poskytneme

 • Facebook/ Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktov pre váš web
 • Naučíme vás ako pracovať na sociálnych sieťach, prípadne vám postavíme web, eshop priamo na mieru

Pre print marketing poskytneme

 • Roll-upy, banery
 • Polepy okien, stojany
 • Letáky a plagáty
 • Služby grafika na mieru
PROFHILO H+L 2ML, Unikátna REMODELAČNÁ výplň, pre hydratáciu, posilnenie, napnutie a lifting pokožky, až 64mg kyseliny Hyalurónovej

Pharm.Dr. Jana Hrušková

Prokurista, Head of Pharma Legal Department
Máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne.  Váš Zöllner Medical tím

PROFHILO BAP TECHNIQUE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

logo profhilo

Profhilo je jedinečná značka na trhu, ktorá má v portfóliu biologickú dermálnu výplň určenú na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky plus krém ideálny na použitie po injekčnom ošetrení. Profhilo je prvý produkt na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA), ktorý sa vyrába bez použitia chemických zosieťovacích prostriedkov (BDDE) a používa sa na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky.

Profhilo H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. Profhilo je zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej patentovanou technológiou NAHYCO. Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 64 mg HA a ponúka predĺžené trvanie. Podľa výrobcu IBSA prináša pozoruhodné zlepšenie kvality kožného tkaniva aj v náročných oblastiach a je doplnkom k ďalším estetickým ošetreniam a postupom dermálnej výplne.

Krém Profhilo Haenkenium je omladzujúci antioxidačný krém pre všetky typy pleti so svojim účinným zložením, ktoré je ideálne po ošetrení s Profhilo H + L a ďalších lekárskych estetických ošetreniach. Dermálna výplň a krém Profhilo sú navrhnuté ako produkty proti starnutiu, ktoré vyživujú pokožku a obnovujú jej pevnosť, a elasticitu.