Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

PROFHILO® H+L 2ML, Unikátna REMODELAČNÁ výplň, pre hydratáciu, posilnenie, napnutie a lifting pokožky, až 64mg kyseliny Hyalurónovej

Kód: 806
DORUČENIE 24H
Značka: PROFHILO
€125 –10 %
Profhilo H+L, 2ml│Zöllner Medical
€125 –10 % €112 / bal. €123,20 vrátane DPH €56 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Profhilo® H + L je vysoko kvalitný materiál na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA) určený na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky, nielen na vyplnenie linnií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg/ 2ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo. Profhilo® poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke. Profhilo® H + L významne vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky (lifting). Obsahuje až 64mg kyseliny Hyalurónovej!

Profhilo® H + L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní. Profhilo® H + L má jednoznačne najlepší pomer ceny a kvality. V cene sú 2ml! Nájdete ho v každej prémiovej estetickej klinike v západnej Európe. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Profhilo® H + L je prvý stabilizovaný injekčný produkt na báze kyseliny hyalurónovej (HA) bez BDDE na ošetrenie laxnosti pokožky a remodeláciu, nielen na vyplnenie linií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg / 2 ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo. Profhilo® poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke.

Profhilo® H + L sa má používať v oblastiach postihnutých laxitou pokožky, ako sú malárne a submalárne oblasti tváre. Profhilo® H + L vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky. Profhilo® H + L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní. Nájdete ho v každej prémiovej estetickej klinike v západnej Európe. 

Profhilo® H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. Profhilo je zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej patentovanou technológiou NAHYCO.

Profhilo

BAP TECHNIKA:

BAP

Ak chcete maximalizovať difúziu v malárnej a submalárnej oblasti:

• BAP boli konkrétne vybrané v anatomicky príslušných oblastiach
• Fenomén riedenia samotného produktu
• 5 injekcií na každú stranu
• Znížená bolesť (pomalá injekcia)
• Nižšia možnosť tvorby modrín alebo hematómov
• Znížený počet ošetrení
• Väčšia synergia s pacientmi

AKO Funguje PROFHILO®

Ako stabilizovaný produkt Profhilo® vydrží v pokožke asi 28 dní. Počas tejto doby prebieha stimulácia 4 rôznych druhov kolagénu a elastínu pomalým uvoľňovaním HA.

Výsledkom stimulácie je významné zlepšenie tkaniva. Nemôžeme preto tvrdiť, že Profhilo® posilňuje pokožku, pretože má tiež významný napínací / liftingový účinok na tkanivo.

JEDINEČNÝ VÝROBOK

Existuje veľa vlastností, vďaka ktorým je Profhilo® jedinečný z čohokoľvek iného, ​​čo je na trhu práve teraz. Neexistuje žia

dny obsah BDDE. Jedná sa o tepelne zosieťované vytváranie stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov H-HA a L-HA. Napriek vysokému obsahu HA má nízky zápalový profil spojený s proliečivými vlastnosťami podloženými klinickými štúdiami. Aby sme úplne pochopili tento nový koncept v anti-age medicíne, musíme sa najskôr pozrieť na túto technológiu.

AKO JE PROFHILO® STABILIZOVANÉ

Profhilo® je vyvinutý pomocou patentovanej technológie, ktorej výsledkom sú hybridné kooperatívne komplexy medzi HA s vysokou molekulovou hmotnosťou a HA s nízkou molekulovou hmotnosťou bez použitia akýchkoľvek chemických zosieťovacích zlúčenín. Tieto komplexy zvyšujú stabilitu HA voči enzymatickej a mechanickej degradácii.

NAHYCO TECHNOLÓGIA

Profhilo® nie je dermálnou výplňou ani biorevitalizátorom - Profhilo® otvoril novú injekčnú kategóriu - bioremodeling.

Tepelné zosieťovanie mení charakter a chovanie HA, čo vedie k tvorbe kooperatívnych hybridných komplexov, ktoré modulujú tkanivá. Toto je tiež vysvetlenie rozdielneho biologického správania, pokiaľ ide o samotné H-HA a L-HA. Jednou z hlavných výhod je životnosť. Hybridné kooperatívne komplexy sa preukázali ako veľmi stabilné pri trávení prírodnou hyaluronidázou (BTH) v porovnaní s H-HA, ktorý sa bežne používa v biorevitalizačných produktoch, alebo s L-HA samotným, čo vedie k dlhotrvajúcemu uvoľňovaniu a dvojitému pôsobeniu týchto dvoch zložiek HA. . Táto dvojitá činnosť je ideálna na prestavbu laxnosti pokožky.

VÝHODY

V Profhilo® sa L-HA uvoľňuje pomaly z hybridných komplexov HA, a preto nespúšťa prvé zápalové cytokíny, čo ho robí veľmi biokompatibilným. Zvyšuje tiež pohodlie pacienta počas a po ošetrení a dodáva pokožke hydratáciu, najmä v epidermis - Hydro efekt.

H-HA v Profhilo® poskytuje stabilnú HA architektúru v dermis. To dáva objemový efekt - efekt Lift.

Ďalšou výhodou stabilného kooperatívneho hybridného komplexu v porovnaní s H-HA a L-HA je zvýšenie expresných hladín kolagénu typu I a typu III vo fibroblastoch a kolagénu typu IV a VII v keratinocytoch.

To má za následok zlepšenie kvality a hydratácie pokožky v dermis aj epidermis. Zvyšuje sa tiež produkcia endogénneho HA a elastínu, ktoré dodávajú pleti mladistvejší vzhľad.

NAJVYŠŠIA KONCENTRÁCIA NA TRHU

Profhilo® obsahuje 32 mg HA s nízkou molekulovou hmotnosťou (80-100 Kda) a 32 mg HA s vysokou molekulovou hmotnosťou (1100-1400 Kda). To poskytuje jednu z najvyšších koncentrácií HA na trhu, ktorá predstavuje 64 mg HA v 2 ml naplnenej injekčnej striekačke. Je pozoruhodné, že sa to dá ešte vytlačiť pomocou ihly s hmotnosťou 29 g.

POHĽAD EXPERTA

Dr. Emma Ravichandran hovorí: „Každý, kto vykazuje známky starnutia pokožky a je vhodný na ošetrenie dermálnou výplňou, je vhodný aj na ošetrenie s Profhilom. Po vstreknutí sa produkt okamžite začne rozširovať kvôli vysokej koncentrácii HA a svojej súdržnej povahe. Technika BAP je mimoriadne účinná a jednoduchá technika pre injekčných používateľov, ktorým používanie kanyly nie je pohodlné. “

 Profhilo BA

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Profhilo® online tu:

Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 64 mg HA a ponúka predĺžené trvanie. Podľa výrobcu IBSA prináša pozoruhodné zlepšenie kvality kožného tkaniva aj v náročných tvárových oblastiach.

Čo obsahuje balenie?

1 x 2ml v injekčnej striekačke

Výhody Profhilo® H + L:

  • Zlepšuje kvalitu tkaniva
  • Remodelácia pokožky
  • Ošetrenia laxnosti pokožky
  • Obnovuje pevnosť a elasticitu pokožky

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvého ošetrenia. Výsledky budú všeobecne trvať 6 až 9 mesiacov a dokonca až jeden rok v závislosti od jednotlivých faktorov ako je typ pleti, vek alebo životný štýl.

EU

Zdroj: IBSA Group (IBSAGROUP.COM)

PROFHILO BAP TECHNIQUE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

logo profhilo

Profhilo je jedinečná značka na trhu, ktorá má v portfóliu biologickú dermálnu výplň určenú na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky plus krém ideálny na použitie po injekčnom ošetrení. Profhilo je prvý produkt na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA), ktorý sa vyrába bez použitia chemických zosieťovacích prostriedkov (BDDE) a používa sa na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky.

Profhilo H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. Profhilo je zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej patentovanou technológiou NAHYCO. Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 64 mg HA a ponúka predĺžené trvanie. Podľa výrobcu IBSA prináša pozoruhodné zlepšenie kvality kožného tkaniva aj v náročných oblastiach a je doplnkom k ďalším estetickým ošetreniam a postupom dermálnej výplne.

Krém Profhilo Haenkenium je omladzujúci antioxidačný krém pre všetky typy pleti so svojim účinným zložením, ktoré je ideálne po ošetrení s Profhilo H + L a ďalších lekárskych estetických ošetreniach. Dermálna výplň a krém Profhilo sú navrhnuté ako produkty proti starnutiu, ktoré vyživujú pokožku a obnovujú jej pevnosť, a elasticitu.