Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

PROFHILO® H+L 2ML, Unikátna REMODELAČNÁ výplň, pre hydratáciu, posilnenie, napnutie a lifting pokožky, až 64mg kyseliny Hyalurónovej

Kód: 806
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: PROFHILO
€115 / bal. €126,50 vrátane DPH €57,50 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Profhilo® H + L je vysoko kvalitný materiál na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA) určený na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky, nielen na vyplnenie linnií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg/ 2ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo. Profhilo® poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke. Profhilo® H + L významne vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky (lifting). Obsahuje až 64mg kyseliny Hyalurónovej!

Profhilo® H + L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní. Profhilo® H + L má jednoznačne najlepší pomer ceny a kvality. V cene sú 2ml! Nájdete ho v každej prémiovej estetickej klinike v západnej Európe. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Profhilo® H + L je prvý stabilizovaný injekčný produkt na báze kyseliny hyalurónovej (HA) bez BDDE na ošetrenie laxnosti pokožky a remodeláciu, nielen na vyplnenie linií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg / 2 ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo. Profhilo® poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke.

Profhilo® H + L sa má používať v oblastiach postihnutých laxitou pokožky, ako sú malárne a submalárne oblasti tváre. Profhilo® H + L vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky. Profhilo® H + L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní. Nájdete ho v každej prémiovej estetickej klinike v západnej Európe. 

Profhilo® H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. Profhilo je zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej patentovanou technológiou NAHYCO.

Profhilo

BAP TECHNIKA:

BAP

Ak chcete maximalizovať difúziu v malárnej a submalárnej oblasti:

• BAP boli konkrétne vybrané v anatomicky príslušných oblastiach
• Fenomén riedenia samotného produktu
• 5 injekcií na každú stranu
• Znížená bolesť (pomalá injekcia)
• Nižšia možnosť tvorby modrín alebo hematómov
• Znížený počet ošetrení
• Väčšia synergia s pacientmi

AKO Funguje PROFHILO®

Ako stabilizovaný produkt Profhilo® vydrží v pokožke asi 28 dní. Počas tejto doby prebieha stimulácia 4 rôznych druhov kolagénu a elastínu pomalým uvoľňovaním HA.

Výsledkom stimulácie je významné zlepšenie tkaniva. Nemôžeme preto tvrdiť, že Profhilo® posilňuje pokožku, pretože má tiež významný napínací / liftingový účinok na tkanivo.

JEDINEČNÝ VÝROBOK

Existuje veľa vlastností, vďaka ktorým je Profhilo® jedinečný z čohokoľvek iného, ​​čo je na trhu práve teraz. Neexistuje žia

dny obsah BDDE. Jedná sa o tepelne zosieťované vytváranie stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov H-HA a L-HA. Napriek vysokému obsahu HA má nízky zápalový profil spojený s proliečivými vlastnosťami podloženými klinickými štúdiami. Aby sme úplne pochopili tento nový koncept v anti-age medicíne, musíme sa najskôr pozrieť na túto technológiu.

AKO JE PROFHILO® STABILIZOVANÉ

Profhilo® je vyvinutý pomocou patentovanej technológie, ktorej výsledkom sú hybridné kooperatívne komplexy medzi HA s vysokou molekulovou hmotnosťou a HA s nízkou molekulovou hmotnosťou bez použitia akýchkoľvek chemických zosieťovacích zlúčenín. Tieto komplexy zvyšujú stabilitu HA voči enzymatickej a mechanickej degradácii.

NAHYCO TECHNOLÓGIA

Profhilo® nie je dermálnou výplňou ani biorevitalizátorom - Profhilo® otvoril novú injekčnú kategóriu - bioremodeling.

Tepelné zosieťovanie mení charakter a chovanie HA, čo vedie k tvorbe kooperatívnych hybridných komplexov, ktoré modulujú tkanivá. Toto je tiež vysvetlenie rozdielneho biologického správania, pokiaľ ide o samotné H-HA a L-HA. Jednou z hlavných výhod je životnosť. Hybridné kooperatívne komplexy sa preukázali ako veľmi stabilné pri trávení prírodnou hyaluronidázou (BTH) v porovnaní s H-HA, ktorý sa bežne používa v biorevitalizačných produktoch, alebo s L-HA samotným, čo vedie k dlhotrvajúcemu uvoľňovaniu a dvojitému pôsobeniu týchto dvoch zložiek HA. . Táto dvojitá činnosť je ideálna na prestavbu laxnosti pokožky.

VÝHODY

V Profhilo® sa L-HA uvoľňuje pomaly z hybridných komplexov HA, a preto nespúšťa prvé zápalové cytokíny, čo ho robí veľmi biokompatibilným. Zvyšuje tiež pohodlie pacienta počas a po ošetrení a dodáva pokožke hydratáciu, najmä v epidermis - Hydro efekt.

H-HA v Profhilo® poskytuje stabilnú HA architektúru v dermis. To dáva objemový efekt - efekt Lift.

Ďalšou výhodou stabilného kooperatívneho hybridného komplexu v porovnaní s H-HA a L-HA je zvýšenie expresných hladín kolagénu typu I a typu III vo fibroblastoch a kolagénu typu IV a VII v keratinocytoch.

To má za následok zlepšenie kvality a hydratácie pokožky v dermis aj epidermis. Zvyšuje sa tiež produkcia endogénneho HA a elastínu, ktoré dodávajú pleti mladistvejší vzhľad.

NAJVYŠŠIA KONCENTRÁCIA NA TRHU

Profhilo® obsahuje 32 mg HA s nízkou molekulovou hmotnosťou (80-100 Kda) a 32 mg HA s vysokou molekulovou hmotnosťou (1100-1400 Kda). To poskytuje jednu z najvyšších koncentrácií HA na trhu, ktorá predstavuje 64 mg HA v 2 ml naplnenej injekčnej striekačke. Je pozoruhodné, že sa to dá ešte vytlačiť pomocou ihly s hmotnosťou 29 g.

POHĽAD EXPERTA

Dr. Emma Ravichandran hovorí: „Každý, kto vykazuje známky starnutia pokožky a je vhodný na ošetrenie dermálnou výplňou, je vhodný aj na ošetrenie s Profhilom. Po vstreknutí sa produkt okamžite začne rozširovať kvôli vysokej koncentrácii HA a svojej súdržnej povahe. Technika BAP je mimoriadne účinná a jednoduchá technika pre injekčných používateľov, ktorým používanie kanyly nie je pohodlné. “

 Profhilo BA

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Profhilo® online tu:

Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 64 mg HA a ponúka predĺžené trvanie. Podľa výrobcu IBSA prináša pozoruhodné zlepšenie kvality kožného tkaniva aj v náročných tvárových oblastiach.

Čo obsahuje balenie?

1 x 2ml v injekčnej striekačke

Výhody Profhilo® H + L:

  • Zlepšuje kvalitu tkaniva
  • Remodelácia pokožky
  • Ošetrenia laxnosti pokožky
  • Obnovuje pevnosť a elasticitu pokožky

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvého ošetrenia. Výsledky budú všeobecne trvať 6 až 9 mesiacov a dokonca až jeden rok v závislosti od jednotlivých faktorov ako je typ pleti, vek alebo životný štýl.

EU

Zdroj: IBSA Group (IBSAGROUP.COM)

PROFHILO BAP TECHNIQUE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

logo profhilo

Profhilo je jedinečná značka na trhu, ktorá má v portfóliu biologickú dermálnu výplň určenú na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky plus krém ideálny na použitie po injekčnom ošetrení. Profhilo je prvý produkt na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA), ktorý sa vyrába bez použitia chemických zosieťovacích prostriedkov (BDDE) a používa sa na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky.

Profhilo H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. Profhilo je zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej patentovanou technológiou NAHYCO. Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 64 mg HA a ponúka predĺžené trvanie. Podľa výrobcu IBSA prináša pozoruhodné zlepšenie kvality kožného tkaniva aj v náročných oblastiach a je doplnkom k ďalším estetickým ošetreniam a postupom dermálnej výplne.

Krém Profhilo Haenkenium je omladzujúci antioxidačný krém pre všetky typy pleti so svojim účinným zložením, ktoré je ideálne po ošetrení s Profhilo H + L a ďalších lekárskych estetických ošetreniach. Dermálna výplň a krém Profhilo sú navrhnuté ako produkty proti starnutiu, ktoré vyživujú pokožku a obnovujú jej pevnosť, a elasticitu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie