PROFHILO H+L 2ML, Unikátna REMODELAČNÁ výplň, pre hydratáciu, posilnenie, napnutie a lifting pokožky, až 64mg kyseliny Hyalurónovej

Kód: A1216
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: PROFHILO
€122 –18 %
Profhilo
€122 –18 % €99 / bal. €108,90 vrátane DPH €49,50 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Profhilo H+L je vysoko kvalitný materiál na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA) určený na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky, nielen na vyplnenie linnií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg/2ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo. Profhilo poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke. Profhilo H+L významne vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky (lifting). Obsahuje až 64mg kyseliny Hyalurónovej!

Profhilo H+L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní. Profhilo H+L má jednoznačne najlepší pomer ceny a kvality. V cene sú 2ml!

VÝHODY PROFHILO

  • Zlepšenie kvality tkaniva
  • Remodelácia pleti
  • Obnova pevnosti a liečba laxnosti pokožky

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Profhilo H+L

Profhilo H + L je prvý stabilizovaný injekčný produkt na báze kyseliny hyalurónovej (HA) bez BDDE na ošetrenie laxnosti pokožky a remodeláciu, nielen na vyplnenie linií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg / 2 ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo. Profhilo poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke.

Profhilo H + L sa má používať v oblastiach postihnutých laxitou pokožky, ako sú malárne a submalárne oblasti tváre. Profhilo H + L vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky. Profhilo H + L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní. 

Profhilo H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. Profhilo je zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej patentovanou technológiou NAHYCO.

Čo sú stabilizované hybridné komplexy?

Modifikácia HA reťazcov BDDE bola nahradená unikátnym tepelným zosieťovaním bez chemických látok, ktoré prispievajú k štrukturálnej a reologickej stabilite.

Ide o mladú molekulu patentovanú IBSA Pharmaceutical Institute, ktorá omladzuje a akitvuje produkciu elastinu a kolagénu typu I, II, IV, VII.

Objednajte si aj ďalšie produkty z radu Profhilo online tu

AKO Funguje PROFHILO?

Ako stabilizovaný produkt Profhilo vydrží v pokožke asi 28 dní. Počas tejto doby prebieha stimulácia 4 rôznych druhov kolagénu a elastínu pomalým uvoľňovaním HA.

Výsledkom stimulácie je významné zlepšenie tkaniva. Nemôžeme preto tvrdiť, že Profhilo posilňuje pokožku, pretože má tiež významný napínací / liftingový účinok na tkanivo.

Unikátny výrobok

Existuje veľa vlastností, vďaka ktorým je Profhilo jedinečný z čohokoľvek iného, čo je na trhu práve teraz. Neexistuje žiadny obsah BDDE. Jedná sa o tepelne zosieťované vytváranie stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov H-HA a L-HA. Napriek vysokému obsahu HA má nízky zápalový profil spojený s proliečivými vlastnosťami podloženými klinickými štúdiami. Aby sme úplne pochopili tento nový koncept v anti-age medicíne, musíme sa najskôr pozrieť na túto novú technológiu.

Profhilo nie je dermálnou výplňou ani biorevitalizátorom - Profhilo otvorilo novú injekčnú kategóriu - bioremodeling.

AKO JE PROFHILO STABILIZOVANÉ?

Profhilo je vyvinuté pomocou patentovanej technológie. 

Výsledkom ktorej sú hybridné kooperatívne komplexy medzi HA s vysokou molekulovou hmotnosťou a HA s nízkou molekulovou hmotnosťou bez použitia akýchkoľvek chemických zosieťovacích zlúčenín. 

Tieto komplexy zvyšujú stabilitu HA voči enzymatickej a mechanickej degradácii.

NAHYCO TECHNOLÓGIA

Tepelné zosieťovanie mení charakter a chovanie HA, čo vedie k tvorbe kooperatívnych hybridných komplexov, ktoré modulujú tkanivá. Toto je tiež vysvetlenie rozdielneho biologického správania, pokiaľ ide o samotné H-HA a L-HA. Jednou z hlavných výhod je životnosť. Hybridné kooperatívne komplexy sa preukázali ako veľmi stabilné pri trávení prírodnou hyaluronidázou (BTH) v porovnaní s H-HA, ktorý sa bežne používa v biorevitalizačných produktoch, alebo s L-HA samotným, čo vedie k dlhotrvajúcemu uvoľňovaniu a dvojitému pôsobeniu týchto dvoch zložiek HA. Táto dvojitá činnosť je ideálna na prestavbu laxnosti pokožky.

VÝHODY

V Profhilo sa L-HA uvoľňuje pomaly z hybridných komplexov HA, a preto nespúšťa prvé zápalové cytokíny, čo ho robí veľmi biokompatibilným. Zvyšuje tiež pohodlie pacienta počas a po ošetrení a dodáva pokožke hydratáciu, najmä v epidermis - Hydro efekt. H-HA v Profhilo poskytuje stabilnú HA architektúru v dermis. 

Ďalšou výhodou stabilného kooperatívneho hybridného komplexu v porovnaní s H-HA a L-HA je zvýšenie expresných hladín kolagénu typu I a typu III vo fibroblastoch a kolagénu typu IV a VII v keratinocytoch. To má za následok zlepšenie kvality a hydratácie pokožky v dermis aj epidermis. Zvyšuje sa tiež produkcia endogénneho HA a elastínu, ktoré dodávajú pleti mladistvejší vzhľad.

Jedna z najvyšších koncentrácií na trhu

Profhilo obsahuje 

  • 32 mg HA s nízkou molekulovou hmotnosťou (80-100 Kda) 
  • 32 mg HA s vysokou molekulovou hmotnosťou (1100-1400 Kda)

 To poskytuje jednu z najvyšších koncentrácií HA na trhu, ktorá predstavuje 64 mg HA v 2 ml naplnenej injekčnej striekačke. 

Je pozoruhodné, že sa to dá ešte vytlačiť pomocou 29G ihly.

Čo obsahuje balenie?

1 x 2ml v injekčnej striekačke

Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 64 mg HA a ponúka predĺžené trvanie. Podľa výrobcu IBSA prináša pozoruhodné zlepšenie kvality kožného tkaniva aj v náročných tvárových oblastiach.

Výhody Profhilo H + L

  • Zlepšuje kvalitu tkaniva
  • Remodelácia pokožky, lifting
  • Ošetrenia laxnosti pokožky
  • Obnovuje pevnosť a elasticitu pokožky

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvého ošetrenia. Výsledky budú všeobecne trvať 6 až 9 mesiacov a dokonca až jeden rok v závislosti od jednotlivých faktorov ako je typ pleti, vek alebo životný štýl.

 
 

KATEGÓRIA: Zdravotnícka pomôcka

Tento produkt je určený výhradne na použitie profesionálnymi zdravotníckymi pracovníkmi. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták! Všetky riziká alebo nežiaduce účinky konzultujte s lekárom či lekárnikom.  

PROFHILO BAP TECHNIQUE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

logo profhilo

Profhilo je jedinečná značka na trhu, ktorá má v portfóliu biologickú dermálnu výplň určenú na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky plus krém ideálny na použitie po injekčnom ošetrení. Profhilo je prvý produkt na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA), ktorý sa vyrába bez použitia chemických zosieťovacích prostriedkov (BDDE) a používa sa na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky.

Profhilo H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. Profhilo je zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej patentovanou technológiou NAHYCO. Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 64 mg HA a ponúka predĺžené trvanie. Podľa výrobcu IBSA prináša pozoruhodné zlepšenie kvality kožného tkaniva aj v náročných oblastiach a je doplnkom k ďalším estetickým ošetreniam a postupom dermálnej výplne.

Krém Profhilo Haenkenium je omladzujúci antioxidačný krém pre všetky typy pleti so svojim účinným zložením, ktoré je ideálne po ošetrení s Profhilo H + L a ďalších lekárskych estetických ošetreniach. Dermálna výplň a krém Profhilo sú navrhnuté ako produkty proti starnutiu, ktoré vyživujú pokožku a obnovujú jej pevnosť, a elasticitu.