Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

SKIN BOOSTER VITAL INJECTOR™ 2 - MULTIIHLIČKOVÁ MEZOTERAPIA PRE PROFESIONÁLOV

Kód: 1263
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H
€4 990 / ks €5 988 vrátane DPH €4 990 / 1 ks
Iba pre prihlásených

Kto by nepoznal prístroj VITAL INJECTOR. V súčasnosti ponúkame vynovenú verziu a to VITAL INJECTOR 2. Prístroj Vital Injector sa už dnes stáva neoddeliteľným pomocníkom skoro na každej estetickej klinike krásy. V podstate sa jedná o jedinečný prístroj svojho druhu na svetovom trhu.

Jeho hlavné výhody sú: presné a riadené dávkovanie materiálu, aplikácia materiálu do správnej vrstvy kože, dokáže ošetriť aj veľkú časť tela a hlavne usporí aplikovaný materiál. Naša spoločnosť poskytuje komplet poradenstvo, ukážku prístroja, náhradné diely (hlavice, filtre atď) záruku a aj pozáručný servis. 

Detailné informácie

Podrobný popis

AKÉ SÚ HLAVNÉ VÝHODY POUŽITIA PRÍSTROJA VITAL INJECTOR?

Prístroj Vital Injector sa už dnes stáva neoddeliteľným pomocníkom skoro na každej estetickej klinike krásy. V podstate sa jedná o jedinečný prístroj svojho druhu na svetovom trhu. Oproti bežnej aplikácii zvoleného matriálu pomocou injekcie či kanyly ponúka radu výhod ako:

  • PRESNÉ A RIADENÉ DÁVKOVANIE
  • APLIKÁCIA MATERIÁLU DO SPRÁVNEJ VRSTVY KOŽE
  • OŠETRÍ AJ VEĽKÚ ČASŤ TELA
  • ÚSPORA MATERIÁLU


Prístroj Vital Injector od spoločnosti EunSung™ je riadený integrovaným počítačom a primárne je určený k plošnej aplikácii materiálu mikroihlami (5 pin) do definovanej hĺbky kože v presne určenom množstve. Oproti bežnej aplikácii materiálu pomocou injekcie či kanyly ponúka ďalšie možnosti napr. dlhodobej hĺbkovej hydratácie pokožky, rejuvenizácie pokožky, ošetrenie alopécie a pod.

Prístroj využíva vákuum, kedy prístroj nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej je aplikovaný materiál prostredníctvom nádstavca s mikroihlami. Vďaka tomuto je významne znížená miera bolestivosti aplikácie. Výhoda je, že je takto možné celú aplikáciu zautomatizovať a ošetriť aj väčšiu časť tela, alebo tváre.

Prístroj je primárne určený na aplikáciu materiálu ako napr. kyseliny hyalurónovej pre omladenie pleti, kedy dochádza k obnoveniu a hydratácie, zlepšenie pružnosti, kvality a štruktúry pleti. Je možné ho využiť aj k plošnému ošetrenie celulitídy, alopécie a pod. vďaka ďalším integrovaným programom. Ako jediný na trhu poskytujeme najväčší výber dermálnych výplní, mezoterapie, mezokoktejlov a biorevitalizácií. V prípade záujmu o ucelenú ponuku, prosím kontaktujte naše infolinku na + 421911 373743.

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI VITAL INJECTOR 1 A VITAL INJECTOR 2:

Okrem rozdielnych dodávaných ihiel do prístroja je asi najvýznamnejším rozdielom určite nová funkcia "ochrana proti znečisteniu". Vital Injector 2 má špeciálny vyberateľný filter, (zakúpite si ho online tu) umiestnený na pravej strane hlavného telesa, ktorý chráni vnútorné časti injektora pred kontamináciou nečistotami ktoré sú nasávané v priebehu aplikácie.

K ďalším výhodám patrí tiež kryt umiestnený cez spodnú časť ihiel, ktorý chráni montážne časť ihiel a znateľne tým uľahčuje údržbu.

V neposlednom rade upozornime tiež na novo rozšírený LCD panel ktorý, okrem iného, ​​umožňuje ešte presnejšie dávkovanie.

Lekári a pacienti potom iste tiež ocenia nižšiu hlučnosť prevádzky prístroja.

Kontaktujte naše obchodné oddelenie a dohodnite si ukážku prístroja u nás. Náš obchodný zástupca vám prístroj nielen prinesie a ukáže jeho výhody, ale aj poskytne všetky dôležité informácie, vrátane záručného a pozáručného servisu.

K zariadeniu poskytujeme samozrejme záruku, záručný a pozáručný servis.

Vyrobené:

EUNSUNG GLOBAL CORP.
#1102~1105, Hanrasigma Valley 345-90,
Gasan-Dong, Geumcheon-Gu,
Seoul, Korea

VITAL INJECTOR 2 - A MASTERPIECE FOR YOUR CLINIC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: