Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

SKIN BOOSTER VITAL INJECTOR™ 2 - MULTIIHLIČKOVÁ MEZOTERAPIA PRE PROFESIONÁLOV

Kód: 1263
CENOVÝ HIT DORUČENIE 48H
€4 990 / ks €5 988 vrátane DPH €4 990 / 1 ks
Iba pre prihlásených

Kto by nepoznal prístroj VITAL INJECTOR. V súčasnosti ponúkame vynovenú verziu a to VITAL INJECTOR 2. Prístroj Vital Injector sa už dnes stáva neoddeliteľným pomocníkom skoro na každej estetickej klinike krásy. V podstate sa jedná o jedinečný prístroj svojho druhu na svetovom trhu.

Jeho hlavné výhody sú: presné a riadené dávkovanie materiálu, aplikácia materiálu do správnej vrstvy kože, dokáže ošetriť aj veľkú časť tela a hlavne usporí aplikovaný materiál. Naša spoločnosť poskytuje komplet poradenstvo, ukážku prístroja, náhradné diely (hlavice, filtre atď) záruku a aj pozáručný servis. 

Detailné informácie

Podrobný popis

AKÉ SÚ HLAVNÉ VÝHODY POUŽITIA PRÍSTROJA VITAL INJECTOR?

Prístroj Vital Injector sa už dnes stáva neoddeliteľným pomocníkom skoro na každej estetickej klinike krásy. V podstate sa jedná o jedinečný prístroj svojho druhu na svetovom trhu. Oproti bežnej aplikácii zvoleného matriálu pomocou injekcie či kanyly ponúka radu výhod ako:

  • PRESNÉ A RIADENÉ DÁVKOVANIE
  • APLIKÁCIA MATERIÁLU DO SPRÁVNEJ VRSTVY KOŽE
  • OŠETRÍ AJ VEĽKÚ ČASŤ TELA
  • ÚSPORA MATERIÁLU


Prístroj Vital Injector od spoločnosti EunSung™ je riadený integrovaným počítačom a primárne je určený k plošnej aplikácii materiálu mikroihlami (5 pin) do definovanej hĺbky kože v presne určenom množstve. Oproti bežnej aplikácii materiálu pomocou injekcie či kanyly ponúka ďalšie možnosti napr. dlhodobej hĺbkovej hydratácie pokožky, rejuvenizácie pokožky, ošetrenie alopécie a pod.

Prístroj využíva vákuum, kedy prístroj nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej je aplikovaný materiál prostredníctvom nádstavca s mikroihlami. Vďaka tomuto je významne znížená miera bolestivosti aplikácie. Výhoda je, že je takto možné celú aplikáciu zautomatizovať a ošetriť aj väčšiu časť tela, alebo tváre.

Prístroj je primárne určený na aplikáciu materiálu ako napr. kyseliny hyalurónovej pre omladenie pleti, kedy dochádza k obnoveniu a hydratácie, zlepšenie pružnosti, kvality a štruktúry pleti. Je možné ho využiť aj k plošnému ošetrenie celulitídy, alopécie a pod. vďaka ďalším integrovaným programom. Ako jediný na trhu poskytujeme najväčší výber dermálnych výplní, mezoterapie, mezokoktejlov a biorevitalizácií. V prípade záujmu o ucelenú ponuku, prosím kontaktujte naše infolinku na + 421911 373743.

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI VITAL INJECTOR 1 A VITAL INJECTOR 2:

Okrem rozdielnych dodávaných ihiel do prístroja je asi najvýznamnejším rozdielom určite nová funkcia "ochrana proti znečisteniu". Vital Injector 2 má špeciálny vyberateľný filter, (zakúpite si ho online tu) umiestnený na pravej strane hlavného telesa, ktorý chráni vnútorné časti injektora pred kontamináciou nečistotami ktoré sú nasávané v priebehu aplikácie.

K ďalším výhodám patrí tiež kryt umiestnený cez spodnú časť ihiel, ktorý chráni montážne časť ihiel a znateľne tým uľahčuje údržbu.

V neposlednom rade upozornime tiež na novo rozšírený LCD panel ktorý, okrem iného, ​​umožňuje ešte presnejšie dávkovanie.

Lekári a pacienti potom iste tiež ocenia nižšiu hlučnosť prevádzky prístroja.

Kontaktujte naše obchodné oddelenie a dohodnite si ukážku prístroja u nás. Náš obchodný zástupca vám prístroj nielen prinesie a ukáže jeho výhody, ale aj poskytne všetky dôležité informácie, vrátane záručného a pozáručného servisu.

K zariadeniu poskytujeme samozrejme záruku, záručný a pozáručný servis.

Vyrobené:

EUNSUNG GLOBAL CORP.
#1102~1105, Hanrasigma Valley 345-90,
Gasan-Dong, Geumcheon-Gu,
Seoul, Korea

VITAL INJECTOR 2 - A MASTERPIECE FOR YOUR CLINIC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie