Peptidová gélová maska GENOSYS pre hĺbkovú hydratáciu a proti opuchom, vhodná najmä po invazívnych estetických zákrokoch, 5ks

Kód: A0182
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H
Značka: GENOSYS
€49 / bal. €58,80 vrátane DPH €9,80 / 1 ks
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Peptidová hydrogelová maska ​​GENOSYS 5ks, s inovatívnou technológiou TDDS prenosu účinných látok do pokožky pre hĺbkovú hydratáciu a proti opuchom. Maska je vhodná najmä po chirurgických zákrokoch, laserovej terapii, chemickom peelingu, silnejšom opálení, mikroneedlingu, eventuálne všade tam, kde je potrebné upokojiť podráždenú pokožku a dodať jej účinné látky k rejuvenácií a regenerácií. Maska v porovnaní s hydratačným krémom zabezpečí niekoľko násobne lepšiu hĺbkovú hydratáciu, ako bežný hydratačný krém. Výrobok je vhodný na profesionálne aj domáce použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

PEPTIDOVÁ GÉLOVÁ PLEŤOVÁ MASKA GENOSYS

Funkcia: Hydratácia a zvláčnenie

  • Peptidová hydrogelová maska ​​GENOSYS a inovatívnou technológiou TDDS prenosu účinných látok do pokožky pre hĺbkovú hydratáciu a proti opuchom.
  • Maska je vhodná po chirurgických zákrokoch, laserovej terapii, chemickom peelingu, silnejšom opálení, mikroneedlingu, eventuálne všade tam, kde je potrebné upokojiť podráždenú pokožku a dodať jej účinné látky k rejuvenácií a regenerácií. Hydrogélová maska ​​na báze biocelulózy obnovuje hydrolipidický plášť pokožky po agresívnych kozmetických procedúrach.
  • Unikátna polypeptidová zlúčenina - SH -Polypeptid 7. Rekombinantný polypeptid, ktorý je svojim účinkom identický s ľudským rastovým hormónom.
  • Maska v porovnaní s hydratačným krémom zabezpečí niekoľko násobne lepšiu hĺbkovú hydratáciu, ako bežný hydratačný krém.
  • Výrobok je vhodný na profesionálne aj domáce použitie.

Objem 5x38 gramov. 

Pomocné látky:

Aktívne prísady acetylhexapeptid-8, hyaluronát sodný, výťažok z kvetov harmančeka (motricoria), výťažok z kvetu arniky horskej.

Použitie: Po očistení pripravíme pokožku na ošetrenie nanesením tonizujúcej pleťovej vody. Otvoríme obal, masku vyberieme a odstránime priehľadnú fóliu. Masku priložíme na tvár a necháme pôsobiť 20 min. Masku z tváre stiahneme, zostatky esencie jemne vmasírujeme do pokožky. (Ak masku ochladíme, získame intenzívnejší chladivý efekt).

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami a sliznicami. Ak sa prípravok náhodou dostane do očí, ihneď ich vypláchnite vlažnou vodou. Nepoužívajte na oblasť okolo očí. Uchovávajte na chladnom, suchom a deťom nedostupnom mieste.

V prípade sčervenania, zápalu, alebo podráždenia prestaňte s používaním a obráťte sa na svojho lekára. V prípade alergickej reakcie na zábaly a obklady aplikujte so zvýšenou opatrnosťou. Použite ihneď po otvorení.

Zloženie: Aqua(voda), Glycerín, Karobová guma, Karagénan, Extrakt z koreňa šišiaka bajkalského, Extrakt z koreňa pivoňky, Extrakt z koreňa sladkého drievka, Glycyrhyzynát draselný, Extrakt z portulaky záhradnej, Extrakt z kvetov arniky horskej, Fenoxyetanol, Metylparabén, Parabén, Disódium EDTA, Acetylhexaptid8, Extrakt z kvetov rumančeka, Hydroxid draselný, Hydrolyzovaný kolagén, Hylouronát sodný

Výrobca: DTS-MG Co., Ltd.

402,14,YEONMUJANG 17-GIL, SEONGDONG-GU, Seoul, Kórea

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: