Venome Lipo SLIM 5x10 ml - Pomáha v boji proti tukovým usadeninám, ktoré je ťažké odstrániť

Kód: A0422
DORUČENIE 24H NOVÝ HIT Modul množstevní slevy
Značka: VENOME
€120 –38 %
VENOME slim
€120 –38 % €74 / bal. €88,80 vrátane DPH €14,80 / 10 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Venome Lipo SLIM 5x10 ml - Pomáha v boji proti tukovým usadeninám, ktoré je ťažké odstrániť. Synergická spolupráca fosfatidylcholínu a kyseliny deoxycholovej vo vysokých koncentráciách je jednou z najúčinnejších lipolytických terapií používaných v boji proti tukovým usadeninám, ktoré je ťažké odstrániť.

BENEFITY:

 • Jedno z najúčinnejších riešení na odstránenie nežiadúceho tuku
 • Hotové riešenie, žiadne miešanie, pripravené k podaniu
 • Stačí polovica sedení ako u zvyčajnej lypoterapií. (1-2 sedenia)

INDIKÁCIE:

 • Bezpečne ddstraňuje lokálne nahromadené tukové tkanivo
 • Obnovuje pevnosť pokožky.
 • Určený na zoštíhlenie brucha, pásu, dvojitej brady, stehien, kolien a paží

Detailné informácie

Podrobný popis

Venome Lipo SLIM 5x10ml - Pomáha v boji proti tukovým usadeninám, ktoré je ťažké odstrániť 

Synergická spolupráca fosfatidylcholínu a kyseliny deoxycholovej vo vysokých koncentráciách je jednou z najúčinnejších lipolytických terapií používaných v boji proti tukovým usadeninám, ktoré je ťažké odstrániť.

Fosfatidylcholín je prirodzene sa vyskytujúci fosfolipid v tele, ktorý pri podávaní priamo na miesto tukových usadenín aktivuje receptory zodpovedné za metabolizmus glukózy a tukov, pričom rozkladá molekuly lipidov na menšie prvky, ktoré sa potom transportujú do pečene a potom sa odstránia z tela.

Kyselina deoxycholová, známa tiež ako žlčová kyselina, rozkladá bunkové membrány adipocytov a eliminuje zvyškové tukové usadeniny .

Kombinácia týchto dvoch zložiek je jedným z najlepších nástrojov na presné tvarovanie tela.

CELÚ ZNAČKU VENOM NÁJDETE TU:

INDIKÁCIE:

 • Obnovuje pevnosť pokožky.
 • Odstraňuje lokálne nahromadené tukové tkanivo.
 • Určené na zoštíhlenie brucha, pásu, dvojitej brady, stehien, kolien a paží.

BALENIE:

 • 5x Sterilná 10 ml injekčná liekovka v škatuli
 • Nálepka s VEĽKÝM číslom

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EaU)

eu

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedeného výrobku pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.