Venome Meso TIGHT 5x5 ml - Efekt napnutia a stimulácia regenerácie hlbokých častí pokožky s množstvom účinných látok

Kód: A0400
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: VENOME
€65 / bal. €78 vrátane DPH €13 / 5 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia

Venome Meso TIGHT 5x5 ml - Efekt napnutia a stimulácia regenerácie hlbokých častí pokožky s množstvom účinných látok. 

Kyselina askorbová, ľudovo známa ako vitamín C, je vďaka možnosti jej enzymatickej aktivácie potrebná na nepriamu syntézu kolagénu a elastínu v koži. Je zodpovedná za nepretržitú produkciu, regeneráciu a stabilizáciu stavebných vlákien zodpovedných za správne napätie a hustotu pokožky. Elastín, podporovaný vitamínom C, obsiahnutý v prípravku, pomáha obnoviť pevnosť a správnu štruktúru. Vďaka obsahu DMAE sú fibroblasty neustále stimulované k deleniu buniek, čím dochádza k pôsobeniu napätia, čím sa znižuje počet povrchových vrások.

Detailné informácie

Podrobný popis

Venome Meso TIGHT 5x5 ml - Efekt napnutia a stimulácia regenerácie hlbokých častí pokožky s množstvom účinných látok.

Kyselina askorbová, ľudovo známa ako vitamín C, je vďaka možnosti jej enzymatickej aktivácie potrebná na nepriamu syntézu kolagénu a elastínu v koži. Je zodpovedná za nepretržitú produkciu, regeneráciu a stabilizáciu stavebných vlákien zodpovedných za správne napätie a hustotu pokožky.

 •  Elastín, podporovaný vitamínom C, obsiahnutý v prípravku, pomáha obnoviť pevnosť a správnu štruktúru.
 •  Vďaka obsahu DMAE sú fibroblasty neustále stimulované k deleniu buniek, čím dochádza k pôsobeniu napätia, čím sa znižuje počet povrchových vrások.

CELÚ ZNAČKU VENOM NÁJDETE TU:

ZLOŽENIE:

 • Voda
 • Askorbát sodný (derivát vitamínu C)
 • DMAE
 • Hydrolyzovaný elastín 
 • Disodná soľ EDTA (stabilizátor,zmäkčovadlo)
 • Benzylalkohol
 • Derivát etylénglykolu 
 • Hydroxid sodný

BALENIE OBSAHUJE:

 • 5x Sterilná 5 ml injekčná liekovka
 • Nálepka s číslom šarže

INDIKÁCIE:

 • Spevnenie pokožky

OŠETRENIE:

 • Zdvihnutie a spevnenie pokožky

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedeného výrobku pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.