Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Školenie PRX Therapy - Revolučná Bezihlová Biorevitalizácia

Kód: 1749
Tip
Značka: PRX THERAPY
€84 / Kupón €100,80 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.10.2021

PRX THERAPY je svetová jednotka v biorevitalizácií a pre každú kliniku alebo kozmetické centrum patrí medzi "MUST HAVE" (znamená to, že je to ošetrenie s ktorým sa počíta, že každá klinika, alebo kozmetické centrum ho má v ponuke). V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto unikátna terapia PRX Therapy bola vyvinutá pre dosiahnutie biologického omladenia bez ihiel. 

Nový spôsob chemického peelingu bol vyvinutý tak, aby napustil pokožku, pomohol pri vytvorení kolagénu a celkovo zlepšil tón pleti. Uvedené omladenie je rýchle, bezbolestné a pretože ošetrenie nie je fotosenzitívne, dá sa vykonávať po celý rok, dokonca aj v letných mesiacoch a samozrejme vždy bez ihiel.

PRX terapia spôsobí, že sa vrchná vrstva pokožky odlupuje, čo spôsobuje, že sa živé bunky v nižších vrstvách množia a pohybujú sa smerom nahor k povrchu, čo následne zvyšuje produkciu kolagénu a hyalurónu. 

V zásade vyvoláva reakciu, vďaka ktorej sa pokožka správa ako mladá koža.

PRX-T33 používa dobre známe peelingové činidlo (kyselina trichlóroctovú, TCA) v úplne novej patentovanej formuli v spojení s H2O2 (peroxidom vodíka) na regeneráciu pokožky bez toho, aby dochádzalo k tvorbe šupín (odlupovania /olupovania vrstiev pokožky) takže už sa nemusíte schovávať doma niekoľko dní po zákroku, pretože u nás sa už nebudete šúpať!

Vďaka úplne novému konceptu si môžete dať PRX-T33 na obednú prestávku a potom sa stretnúť s priateľmi v ten istý deň. PRX-T33 odosiela chemický signál koži, aby spustil svoj vlastný regeneračný systém, ktorý okamžite prebieha a vytvára nový kolagén, ktorý začne obnovovať štruktúru pokožky. 

Na dosiahnutie najlepších výsledkov budete potrebovať 3-5 sedení v závislosti od typu pokožky. Potom stačí, ak na zvýšenie stimulácie použijete vhodné domáce výrobky na ošetrovanie pokožky.

VÝHODY PRX THERAPIE:

 • Neinvazívna liečba
 • Poskytuje neablatívnu (nepoškodzujúcu hornú vrstvu pokožky) chemickú stimuláciu dermy bez exfoliácie epidermis
 • Úplne bezbolestné
 • Funguje veľmi dobre ako jediné ošetrenie, tak aj v kombinovaných ošetreniach, pretože výsledky každého sú lepšie
 • Nie je fotosenzitívne, takže ho môžete použiť aj v lete
 • Výsledky sú okamžité
 • Po ošetrení peelingom tváre nedochádza k tvorbe modrín ani začervenania, takže sa pacient môže vrátiť do svojho každodenného života bez známok kozmetického ošetrenia

ČO DOSIAHNETE ŠKOLENÍM PRX THERAPIE U NÁS:

 • PRX THERAPY je svetová jednotka v biorevitalizácií a pre každú kliniku alebo kozmetické centrum patrí medzi "MUST HAVE" (znamená to, že je to ošetrenie s ktorým sa počíta, že každá klinika, alebo kozmetické centrum ho má v ponuke)
 • Maximálne vedomosti o PRX Therapy na školení - plus školiace materiály na doma, videá a iné pravidelne zasielajúce informácie na váš email
 • Možnosť prevádzať PRX terapiu u vás v ambulancii, na klinike, v kozmetickom centre
 • Certifikát na meno, alebo názov firmy
 • Informáciu o prípadných ďalších produktoch zaradených do produktovej línie PRX THERAPY

ŠKOLITEĽ: Akreditovaná školiteľka s dlhoročnou praxou v kozmetike

LOKALITA ŠKOLENIA: Školíme celé Slovensko. Rešpektujeme nariadenia pri Covid semafore. Zavolajte nám a opýtajte sa na možnosti školenia vo vašom meste. 

CENA ŠKOLENIA: 100 Eur/osoba (dostanete produktový voucher) ktorý si môžete pri školení vymeniť za tovar! (štartovací balíček)

Potrebný počet účastníkov: 3-4 účastníci, prípadne jedna väčšia klinika

Registrácia: info@zollnermedical.com, 0910 382858, 0911 373743

Spoločnosť Zöllner Medical International, s.r.o., je certifikovaným predajcom značky PRX-T33 s možnosťou poskytovať školenia pre celé územie CZ/SK!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: