CEBELIA Anti-Hair Loss Lotion 60ml - Prípravok proti vypadávaniu vlasov CEBELIA podporuje rast nových vlasov.

Kód: A1511
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: CEBELIA
€46 / ks €55,20 vrátane DPH €46 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia

Prípravok proti vypadávaniu vlasov, vytvorený z našej patentovanej aktívnej zložky CEBELINE, ktorá posilňuje ukotvenie vlasovej cibuľky, podporuje obnovu vlasovej pokožky a kvasnicový extrakt Pichia Minuta, ktorý stimuluje rast vlasov, je určený na liečbu alopécie (vypadnutia vlasov) u mužov a ženy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok proti vypadávaniu vlasov Cebelia podporuje rast nových vlasov a pomáha znižovať vypadávanie vlasov tým, že posilňuje vlasový folikul a zlepšuje ukorenenie.

Toto denné bezoplachové ošetrenie je bohaté na peptidy, ktoré pôsobia proti vypadávaniu vlasov a ich opätovnému rastu. Viditeľne bráni vypadávaniu vlasov, podporuje rast a zdravie vlasov, výsledkom čoho sú hustejšie, plnšie a zdravšie vyzerajúce vlasy. Pomáha tiež udržať výsledky procedúr vypadávania vlasov dlhšie.

Prvé výsledky sú viditeľné po 2 mesiacoch pri aplikácii dvakrát denne.

Je ideálnym doplnkom k estetickej vlasovej procedúre (mikroihloičkovanie, PRP, transplantácia, atď.) alebo medikamentóznej liečbe v rámci lekárskeho sledovania.

VLASTNOSTI A VÝHODY

 • Formulované s exkluzívnym patentovaným peptidom CEBELINE
 • Pomáha znižovať vypadávanie a lámavosť vlasov
 • Stimuluje rast vlasov
 • Zlepšuje kvalitu vlasov
 • Ľahká textúra pre efektívnu penetráciu
 • Denné bezoplachové ošetrenie
 • Integrovaný aplikátor pre presné a pohodlné použitie
 • Nemastné ani lepkavé
 • Bez vône

VHODNÉ PRE

Vhodné pri vypadávaní vlasov (nezjazvujúca alopécia), rednutie vlasov a lámavosti. Môže sa použiť v spojení s kúrami proti vypadávaniu vlasov, ako sú transplantácie vlasov (FUR alebo FUE), PRP a mikroihlovanie.

KĽÚČOVÉ INGREDIENCIE

 • CEBELINE Peptide (aktívny fragment Laminine 5) – exkluzívny patentovaný peptidový fragment lamininu-5, ktorý podporuje hojenie obnovením mechanických a biologických vlastností dermálno-epidermálneho spojenia. Pomáha tiež predchádzať vypadávaniu vlasov tým, že zlepšuje ukotvenie vlasových folikulov.
 • Pichia Minuta Kvasinky – majú biotechnologické peptidy, ktoré podporujú biologickú aktivitu dermálnej papily a stimulujú rast vlasových folikulov. Pomáha tiež zvyšovať hustotu a kvalitu vlasov.
 • Niacínamid – je aktívna forma vitamínu B3, ktorá podporuje rast vlasov tým, že bráni starnutiu buniek vyvolanému oxidačným stresom a predčasnému vstupu katagénu do vlasových folikulov, ovplyvňovaním génovej expresie DKK-1.

AKO POUŽIŤ

 • Na domáce použitie: Aplikujte pomocou aplikátora na pokožku hlavy po častiach a potom končekmi prstov dôkladne vmasírujte do pokožky hlavy. Aplikujte jeden až dvakrát denne v závislosti od množstva vypadávania – prvé výsledky sú viditeľné po 2 mesiacoch pravidelného používania a optimálne výsledky možno vidieť po 6 až 8 mesiacoch. Používajte ideálne na noc, na čistú a suchú pokožku hlavy. Toto zloženie je bezoplachové ošetrenie.
 • Po zákroku: Lotion proti vypadávaniu vlasov Cebelia sa môže používať 10 až 15 dní po transplantácii vlasov a 48 hodín po PRP alebo mikrovpichovaní. Na optimalizáciu a predĺženie výsledkov používajte raz denne, najlepšie večer.

Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou značky CEBELIA pre Slovensko. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

- KRÁSNA PLEŤ, BEZ KOMPROMISOV -

Cebelia brand

Francúzska značka CEBELIA uvedená na trh v roku 2007 je určená na sprevádzanie pacientov po lekárskych alebo kozmetických chirurgických zákrokoch. Produktový rad je vyvinutý v spolupráci s najlepšími francúzskymi výskumnými centrami, ako aj odborníkmi z praxe a kožnými odborníkmi: dermatológmi, lekármi a kozmetickými chirurgmi, aby uspokojili ich potreby, ako aj potreby ich pacientov a dosiahli 2 hlavné ciele:

 • Oprava pokožky po estetickom zákroku: Pomoc pri jej rýchlejšej obnove s cieľom znížiť sociálne vysťahovanie a optimalizovať estetické výsledky;
 • Rozšírenie ponuky pre profesionálov o posilnenie výsledkov z dlhodobého hľadiska po ošetrení, v rámci domácej starostlivosti, medzi sedeniami a na konci estetického ošetrenia.

Zaviazali sme sa ponúknuť vám ošetrenia určené na aplikáciu na pokožku, ktorá bola oslabená estetickými procedúrami, čo zaručuje extrémnu toleranciu a bezpečnosť našich receptúr, ale aj rýchlu a dlhodobú účinnosť , aby zodpovedali estetickým požiadavkám lekára. Efektívnosť a bezpečnosť sú naše heslá, aby sme vám mohli ponúknuť produkty s dobre premyslenými receptúrami, ktoré kombinujú aktívne zložky vybrané pre ich bezpečnosť a účinnosť pri zistenom probléme. Naše produkty pôsobia biomoduláciou: to znamená, že pôsobia tak, že modulujú prvky prirodzene prítomné v pokožke, aby im umožnili znovu získať svoje pôvodné a optimálne fungovanie a zaručili pokožke pokoj a pohodlie.

V CEBELIA neexistujú žiadne falošné sľuby: pri výbere zloženia sme transparentní – garantujeme to, čo sú naše produkty schopné dodať, nič viac ani menej. Naše výsledky sú dokázané klinickými a spotrebiteľskými testami – naše produkty sú testované, schválené a dokonca odporúčané lekármi alebo chirurgmi.

- NAŠE HODNOTY - 

 • ROZUMNÝ PRÍSTUP  vo vývoji našich produktov: vytvárať kozmetiku rozumným spôsobom. To znamená, že presne identifikujte potreby pokožky, potom vyberte najlepšie aktívne zložky, ktoré tieto potreby uspokoja, pričom sa nechajte inšpirovať životom, aby ste napodobnili prirodzené fungovanie tela bez toho, aby ste hojne čerpali z prírodných zdrojov.
 • VEDA A INOVÁCIE pre prirodzenú rovnováhu vašej pokožky: výskum a inovácie na vývoj účinných receptúr vďaka nášmu globálnemu prístupu k kožným problémom, našej odbornosti a našej nepretržitej spolupráci s francúzskymi lekármi a výskumnými centrami.
 • PRAVDIVÉ SLOVÁ pre overené výsledky: žiadne falošné sľuby, naše produkty robia to, čo hovoria, sú testované a schválené odborníkmi na pleť a vyvinuté s najväčšou toleranciou a bezpečnosťou

- NAŠA VÍZIA KRÁSY - 

 • Veríme v univerzálne právo byť krásni a cítiť sa dobre,
 • Veríme v neobmedzenú silu  krásy,
 • Veríme v  hovorenie pravdy a odmietnutie falošných sľubov,
 • Veríme vo vedecký výskum a inovácie,
 • Veríme v biomimiku a biomoduláciu,
 • Veríme v  spoluprácu s lekármi a estetickými chirurgmi,
 • Veríme v  rozumnú kozmetiku.

- NÁŠ PRÍSTUP K R&D: STÁLA INOVÁCIA A ESTETICKÉ ODBORNÉ ZNALOSTI - 

Carole Foussé_400x400

Aby sme vyvinuli tie najlepšie dermatoestetické produkty, začíname neustálym obohacovaním našich odborných znalostí vo svete estetickej medicíny a pleti: pravidelne si ich vymieňame s odborníkmi z celého sveta, aby sme lepšie poznali a pochopili ich postupy, potreby a ich pacientov.

Po mnohých rokoch počúvania a práce ruka v ruke s týmito profesionálmi naša zakladateľka Carole Foussé a naše tímy nadobudli určitú odbornosť v oblasti pokožky a problémov, ktoré sú s ňou spojené, a to na dennej báze a v kontexte estetických zákrokov.

   

Aby sme tieto problémy čo najlepšie zvládli, neustále hľadáme najlepšie aktívne zložky, tie, ktoré budú najúčinnejšie a najbezpečnejšie, aby sme mohli vyvíjať inovatívne riešenia. Ide o biomimetické aktívne zložky: to znamená, že pochádzajú zo živých organizmov, či už z prírody alebo ľudského tela; alebo syntetické účinné látky, ak spĺňajú naše potreby a rešpektujú naše požiadavky. S týmto permanentným inovatívnym prístupom pracujeme na vývoji našich produktových radov. Pravidelne spolupracujeme s významnými francúzskymi výskumnými ústavmi v oblasti starnutia pleti a kožných zmien. To sú tieto spolupráce, ktoré nám umožnili patentovať dve hlavné a exkluzívne aktívne zložky: prvá, CEBELINE, sa zaoberá procesom starnutia a opravy pleti; druhý, PEKALINE, sa zameriava na hyperpigmentáciu.

- NAŠE EXLUZÍVNE PATENTY: SPOLUPRÁCA S FRANCÚZSKYMI VÝSKUMNÝMI CENTRAMI - 

S cieľom neustálej inovácie pre blaho pokožky sme nadviazali spoluprácu s najvýznamnejšími francúzskymi výskumnými ústavmi. Spoločne boli zaregistrované dva základné patenty, jeden v oblasti opravy buniek a starnutia pokožky, druhý v oblasti depigmentácie; a dve exkluzívne patentované zložky v oblasti kozmetiky.

- CEBELINE® - 

Práca, ktorú vykonala Dr. Patricia Rousselle, svetová špecialistka na Laminin 5 (Ln-5), viedla k patentovaniu aktívneho peptidového fragmentu Ln-5, ktorý ho nahrádza, keď je zmenený alebo chýba. Tak sa obnoví dermálno-epidermálne spojenie, v ktorom sa nachádza Laminín 5 a posilní sa bunková architektúra, optimalizuje sa výmena medzi dermis a epidermou. Cebeline tiež podporuje bunkovú adhéziu a aktivuje regeneráciu tkanív, inými slovami jedná sa o opravnú a anti-aging aktívnu zložku.

Táto exkluzívna patentovaná účinná látka je prítomná v:

 • Náš produkt LCE Balm
 • Naše produkty Extreme Care
 • Naše produkty Intensive Anti Aging  
 • Náš produkt LCE Regard                                                                
 • Naše posilňovacie My L-HA BOOSTER sérum pre domácu starostlivosť

Dozvite sa viac o značke CEBELINE

- PEKALINE® - 

V spolupráci s Prof. Ortonnom (prednostom dermatologického oddelenia) a Dr. Ballottim (špecialista na hyperpigmentačné poruchy) sme našli nový spôsob, ako pôsobiť na mechanizmus pigmentácie kože. Táto exkluzívna patentovaná aktívna zložka, Pekaline, pôsobí pred a za tyrozinázou (hlavný enzým v procese melanogenézy) a spomaľuje produkciu melanínu (pigmentu zodpovedného za sfarbenie pokožky). Inhibuje PKA a okysľuje intramelanozomálne PH. Pekaline umožňuje získať za pár týždňov výsledky overené na existujúcich aj vznikajúcich škvrnách: škvrny sú výrazne redukované a pleť je zjednotená.

Táto exkluzívna patentovaná účinná látka je prítomná v:

 • Naša zosilnená depigmentácia
 • Náš produkt Eye Brightening

 Dozvite sa viac o značke PEKALINE®