MC COSMETICS NY

Značka 

Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu a export kozmetických produktov vyvinutých pre sektor zdravia, krásy a pohody. 

Naším hlavným cieľom je uspokojiť potreby klientov a ponúknuť im efektívne riešenia pre ošetrenie tváre a tela prostredníctvom najlepšieho výberu účinných látok. Všetky produkty mccosmetics vznikajú vďaka odbornosti a výskumu schopných odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami. Našim klientom chceme ponúknuť dlhodobú dôveru založenú na vzájomných výhodách. 

Inovácia 

Sme skutočne odhodlaní neustále inovovať.  

Technológia 

Naši odborníci sú zruční a experti na svet krásy. 

Kvalita 

Produkty z overenej a testovanej kvality.  

 

Produkty 

Naše produkty sú výsledkom neustáleho výskumu a záväzku našich profesionálov k efektívnej a inovatívnej kvalite a poskytujú riešenia pre profesionálnu a domácu starostlivosť. Široký sortiment a vysoká kvalita našich produktov sú odpoveďou na neustále sa meniaci a náročný trh a podporujú náš rast spolu s našimi partnermi. Výskum a vývoj sú preto pre nás kľúčové, aby sme vytvorili najinovatívnejšie produkty na ošetrenie pleti. 

Naša Prítomnosť 

5 kontinentov 

Nájdete nás po celom svete. 

Podnikanie v zámorí 

Naša značka je zastúpená v 42 krajinách. 

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
Prof.Hyaluronidase MCCM│Zöllner Medical│DermalneVyplne sk
DORUČENIE 24H
€35 –14 %
€35,88 vrátane DPH
€29,90 / Ampulka

Prof. Hyaluronidase 1500 UI. Hyaluronidáza je enzým, ktorý rozkladá a urýchľuje proces biodegradácie kyseliny hyalurónovej bez ohľadu na jej pôvod. Používa sa na zníženie...

Kód: A0775
Prof.Hyaluronidase box MCCM│Zöllner Medical│DermalneVyplne sk
Akcia DORUČENIE 24H
€159 –12 %
€166,80 vrátane DPH
€139 / bal.

Prof. hyaluronidase 1500 UI obsahuje zložky, ktoré pôsobia ako difúzne činidlá pri eliminácii zadržiavania vody a adipocytov.  Zvyšuje priepustnosť spojivového tkaniva a...

Kód: A0761