Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

CLINISEPT+ PURIFEYES 100ml - PROFESIONÁLNA úroveň očnej a periokulárnej hygieny a hygieny očných VIEČOK PO PROCEDÚRE na podporu ZOTAVENIA a ako súčasť dennej starostlivosti o oči, aktívne znižuje ZÁPAL a napomáha REGENERÁCIÍ

Kód: 3450
DORUČENIE 24H NOVÝ HIT
Značka: CLINISEPT+
€10 / ks €12 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.6.2022

Purifeyes™ je revolučný čistiaci a antimikrobiálny prípravok s vyváženým pH, ktorý predstavuje skokovú zmenu v periokulárnej hygiene. Bol vyvinutý v spolupráci a schválený poprednými oftalmológmi a odborníkmi na očnú starostlivosť. 

Purifeyes™ bol vyvinutý s poprednými oftalmológmi, aby poskytoval profesionálnu úroveň očnej a periokulárnej hygieny a redukoval premnoženie mikróbov a zápal, ktorý vedie k dlhodobým príznakom suchého oka, POMÁHA ÚČINNE ZNIŽOVAŤ ZÁPAL A ZJAZVENIE. IDEÁLNY PRE KAŽDÚ KLINIKU, KDE SA VYKONÁVAJÚ OPERÁCIE OČÍ.

Purifeyes™ sa veľmi líši od tradičných antiseptík a čistiacich prostriedkov, ktoré sú toxické pre povrch oka. Použitím oxidačnej metódy pôsobenia, ktorá je nielen účinnejšia, ale aj necytotoxická, nepoškodzuje ľudskú pokožku, mihalnice ani povrch očí ani pri intenzívnom používaní a spĺňa všetky príslušné európske normy.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KĽÚČOVÉ BENEFITY

  • Účinný čistiaci a antimikrobiálny roztok
  • pH kompatibilné s pokožkou a povrchom očí
  • Nedráždivý
  • Bez alkoholu
  • Kompatibilné s kontaktnými šošovkami

Okrem profesionálneho použitia na klinike je Purifeyes bezpečný a ľahko sa používa aj domaUmožňuje pacientom udržiavať optimálnu úroveň periokulárnej hygieny a hygieny očných viečok po procedúre na podporu zotavenia a ako súčasť dennej starostlivosti o oči a periokulárnej starostlivosti o pokožku. Či už na klinike alebo doma, pokročilá technológia chlóru Purifeyes pomáha znižovať zápal a zjazvenie. Neobsahuje žiadne agresívne chemikálie, takže ho možno bezpečne použiť aj na citlivé oči a pokožku.

Rýchla oxidácia poskytuje vynikajúcu úroveň mikrobiálnej kontroly – Purifeyes prekračuje požiadavky noriem EN1040, EN1276 a EN14476. Purifeyes poskytuje širokospektrálnu antimikrobiálnu aktivitu proti prenosnej respiračnej kontaminácii a organizmom mihalníc a očných viečok zodpovedných za zápal okrajov viečok a suché oči. Purifeyes nepodlieha antimikrobiálnej rezistencii, pretože má oxidačný spôsob pôsobenia.

Purifieyes je klinicky formulovaný tak, aby mal nízku koncentráciu, ale bol vysoko účinný, preskúmaný a schválený poprednými oftalmológmi a okuloplastickými chirurgmi. Má rovnaké pH ako povrch oka (7,0-7,3) a je bezpečný a dobre znášaný sliznicami spojoviek. Nedráždi, nesenzibilizuje a nezanecháva žiadnu chemickú záťaž a je netoxický pre oko a rohovku. Purifeyes sa používa na čistenie a predúpravu antimikrobiálnej ochrany očí, očných viečok a periokulárnej pokožky.

VEDA

Purifeyes je vytvorený unikátnym procesom, ktorý premieňa chlórnan sodný na účinnejšiu a bezpečnejšiu chlórnu chémiu.

Rovnakú chémiu využíva ľudský imunitný systém a prirodzene ju produkujú biele krvinky v tele na obranu proti útočiacim mikroorganizmom. Chémia chlóru Purifeyes je veľmi odlišná od tradičných kožných antiseptík a čistiacich prostriedkov, ktoré používajú toxický spôsob pôsobenia a sú tiež toxické a poškodzujú povrch oka. Purifeyes využíva oxidačný spôsob pôsobenia, ktorý je účinnejší, ale zároveň necytotoxický: nepoškodzuje ľudskú pokožku, mihalnice ani povrch očí.

Prečo potrebujeme periokulárny čistič?

Zatiaľ čo tradičné antiseptiká a čistiace prostriedky poskytujú účinné čistenie, prinášajú značné nevýhody pre jemnú periokulárnu oblasť a oči:
 

Po aplikácii nezanecháva na pokožke žiadne zvyšky a môže sa nechať prirodzene zaschnúť. Po aplikácii nesušte a nedotýkajte sa pokožky, pokiaľ nemáte čisté ruky alebo gázu. Mal by sa aplikovať 2-3 krát denne alebo podľa potreby, aby pokožka zostala čistá a pokojná. Nie je určený ani vhodný na použitie ako odstraňovač make-upu.

  • Izopropylalkohol môže spôsobiť vážne popáleniny očí a je horľavý(2
  • Jódový povidón štípe a môže zafarbiť povrch oka, mihalnice, kontaktné šošovky a oblečenie a je potrebné sa mu vyhnúť počas tehotenstva
  • Chlórhexidín štípe, je toxický pre rohovku a je spojený so zvyšujúcou sa alergiou a anafylaxiou
  • Chlórhexidín a alkohol tiež podliehajú antimikrobiálnej rezistencii

Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky CLINISEPT+ pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie